Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 31.07.2010, 13:59   #21
Vipera
 
Avatar Vipera
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Skąd: Łodź
Płeć: Kobieta
Postów: 1,408
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vorg

Yeeeee! Podoba mi się, chociaż spodziewałam się czegoś innego. Myslałam, że akcja będzie się dziać gdzieś w piekle albo cuś... no i, że głownym bohaterem będzie Vorg
Ale co tam, fajoowne, więc czekam na next
__________________
Melodia Strachu v2
Wattpad
Vipera jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 31.07.2010, 16:17   #22
Libby
Administrator
 
Avatar Libby
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,430
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Vorg

No, podoba mi się . Co prawda z początku myślałam, że ukradłaś mi poniekąd pomysł, ale nie .
Hmmm, mam swoje ideały, jeśli chodzi o łowców demonów i wszystkiego, co nie powinno istnieć, więc Tobie i Lenowi będzie ciężko je przebić, ale nie jest źle. Twoja historia ukazuje to z trochę innej perspektywy i może być dość ciekawie, ale to zależy od tego, jak to przedstawisz i w jakim kierunku to poprowadzisz .
No i ładne simy Ci wychodzą. Tylko Debbie(mimo, że ma naprawdę ładne rysy twarzy) wydaje się jakaś taka pulchna na buźce.
Ciekawa jestem, jak sobie poradzisz z opisami demonów, które być może jeszcze się przewiną.
Ciekawostką jest fakt, że demon chce pomocy śmiertelnika , bo to, że szuka zemsty taką nowością już nie jest.
Czekam na więcej .
__________________
Libby jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.07.2010, 16:49   #23
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vorg

Całkiem fajnie. A mnie się podoba, że głównym bohaterem nie jest Vorg, tylko zwykły śmiertelnik (w dodatku całkiem przystojny)

Nie podoba mi się, że tekst jest wyśrodkowany. Trochę źle się go czyta.

Cytat:
szef miał to daleko w dupie.
- głęboko

Cytat:
co oznaczając te słowa.
- oznaczają

Cytat:
To kość udowa. Jest najdłuższą, najcieńszą i najmocniejszą kością naszego ciała.
- A nie najgrubszą? Bo to się trochę wyklucza.

Cytat:
wyrósł ognisto skóry demon
- razem albo z myślnikiem

Cytat:
Usiadł po murem
- pod
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.08.2010, 00:43   #24
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vorg

Cytat:
Napisał pensivelane Zobacz post
Okej, więc tak
Lenowi brakuje baby po prostu! xD Mam nadzieję, że gdzieś między ziemmią a piekłem znajdzie się miejsce na jakiś romansik
Debbie (oprócz tych lekko wykrzywionych oczu) jest śliczna i mam nadzieję, że będzie pojawiała się częściej
No i... byłabym zapomniała, super FS.
Czekamy na neeeext!

EDIT: Właśnie sobe skojarzyłam Debbie z Hermioną z Harrego Pottera xD
Niee Len to pracoholik, co wyjdzie później ^^
Co do romansu to na pewno nie z Debbi
I będzie to na prawdę krótki epizod
Jak chcesz romansów to poczytaj Belle Rose

Cytat:
Napisał foda-se Zobacz post
a ja mam nadzieje, ze zadnego romansiku nie bedzie, to zepsuje efekt;p no chyba, ze bedzie trudny i zawily, haha.
ogolnie boski odcinek, trzymal mnie w napieciu, juz myslalam, ze ten demon zgladzi lena ;p no i ta pomoca dla niego niezle zaskoczylas! podoba mi sie tez, ze mowi lacina <3 i w ogole te wszystkie ciekawostki o demonach... naprawde fajne, mam nadzieje, ze wena Cie nie opuszcza i niedlugo bedzie kolejna czesc =D
Jej a ja myślałam, że zrąbałam ten odcinek
jak się okazuje wena trwa cały czas i jutro zabieram się za pisanie

Cytat:
Napisał Volturia Zobacz post
Udało Ci się Udało Ci się spowodować, że mimo tego jak bardzo śpiąca ( jeszcze ) jestem, zaciekawiłaś mnie na tyle, że chętnie przeczytałabym drugie tyle.
Łacina <3 hm... i nie - nie mam ochoty na Debbie bo ani trochę mi nie przypasował jej słodki wyraz twarzy ;p albo zmienisz sima albo niestety mogę jej nie polubić. Ten wizerunek do tak hardej baby po prostu nie pasuje!
Demon jest zastanawiający, hm.. anyway jeszcze bardziej sam fakt, że poprosił Lena o pomoc.
Bardzo mi się spodobała postać i cechy Obake. Świetna charakterystyka ^^

" -Exitus gratia exitus*– przeczytał nie odrywając twarzy od materiału – Mamy do czynienia z prawdziwym świrem – dodał patrząc w stronę kolegi."
Świetny, udany fragment. Rozbawił mnie ; )

Czekam na następny odcinek, obym był tak samo dobry.

Pozdrawiam, VOLT
Debbie będzie się pojawiać baaaardzo rzadko, także już możesz jej nie lubić
No a co do Vorga, to zauważ, że tak do końca to on Lena nie poprosił...
Postaram się by kolejny odcinek był jeszcze lepszy

Cytat:
Napisał Vipera Zobacz post
Yeeeee! Podoba mi się, chociaż spodziewałam się czegoś innego. Myslałam, że akcja będzie się dziać gdzieś w piekle albo cuś... no i, że głownym bohaterem będzie Vorg
Ale co tam, fajoowne, więc czekam na next
Powiedzmy, że Vorg jest jednym z głównych bohaterów więc to nie będzie taka opowieść o facecie uganiającym się za nim

Cytat:
Napisał Libby Zobacz post
No, podoba mi się . Co prawda z początku myślałam, że ukradłaś mi poniekąd pomysł, ale nie .
Hmmm, mam swoje ideały, jeśli chodzi o łowców demonów i wszystkiego, co nie powinno istnieć, więc Tobie i Lenowi będzie ciężko je przebić, ale nie jest źle. Twoja historia ukazuje to z trochę innej perspektywy i może być dość ciekawie, ale to zależy od tego, jak to przedstawisz i w jakim kierunku to poprowadzisz .
No i ładne simy Ci wychodzą. Tylko Debbie(mimo, że ma naprawdę ładne rysy twarzy) wydaje się jakaś taka pulchna na buźce.
Ciekawa jestem, jak sobie poradzisz z opisami demonów, które być może jeszcze się przewiną.
Ciekawostką jest fakt, że demon chce pomocy śmiertelnika , bo to, że szuka zemsty taką nowością już nie jest.
Czekam na więcej .
Pomysł na co?
Co do demonów, to będą się tu przewijać różnorakie istoty, więc opisów będzie sporo Natomiast co do simów, to nie wiem czemu ale wychodzą mi lepiej faceci niż kobiety
No i Vorg nie chce pomocy Lena... jeśli wiesz co mam na myśli, bo nie chce za dużo zdradzać

Cytat:
Napisał Searle Zobacz post
Całkiem fajnie. A mnie się podoba, że głównym bohaterem nie jest Vorg, tylko zwykły śmiertelnik (w dodatku całkiem przystojny)

Nie podoba mi się, że tekst jest wyśrodkowany. Trochę źle się go czyta.
Dziękuję co do Lena
Fakt, tekst źle się czyta i zmienie to przy następnym odcinku
I już zabieram się za poprawianie błędów

EDIT: poprawiłam błędy
a skoro tak spodobał Ci się Len...

[img]http://i28.************/9sh2th.jpg[/img]

No to tyle na dzisiaj
__________________
Mój profil na WATTPAD

Ostatnio edytowane przez rudzielec : 01.08.2010 - 00:58
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.08.2010, 16:16   #25
Madziulka21
 
Avatar Madziulka21
 
Zarejestrowany: 05.07.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 21
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vorg

No Siostra muszę przyznać,że zakończenie jest zaskakujące Teraz tym bardziej nie będę mogła się doczekać kolejnego odcinka
Madziulka21 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.08.2010, 20:16   #26
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vorg

Dziękuję, rudzielcu, za tego bonusika dla mnie :*
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.08.2010, 08:23   #27
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Vorg

To też nadrobiłem <zmęczony>
I znowu będę musiał edytować posta w Belle Rose, bo to jest o wiele lepsze! Może w końcu odpocznę od romansideł, które tak chętnie ostatnio wszyscy piszą Nie lubię, kiedy w FS są nadprzyrodzone moce (w szczególności kosmici - domyśl się dlaczego ), ale wybaczę Ci te demony, bo zapowiada się ciekawie Na pewno będę zaglądać (jak ja teraz to wszystko ogarnę )
Mroczny Pan Skromności jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.08.2010, 10:25   #28
Miley98
 
Avatar Miley98
 
Zarejestrowany: 05.06.2010
Skąd: Łódź
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 57
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vorg

Kiedy następny odcinek. Bo strasznie mi się podoba to FS.
__________________
Każdy jest mądry na swój sposób.

Simy Miley
Historia córki Assassyna



Miley98 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.08.2010, 10:32   #29
Panna Lu
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Vorg

A teraz to ja wygłoszę całkowitą oczywistość - to jest genialne. Akcja posuwa się nie przesadnie wolno, ale i nie za szybko, nie mordujesz czytelnika wydumanymi opisami, wszystko przedstawiasz jasno, prosto i - o ile mogę tak powiedzieć - przyjaźnie. xD Odnośnie stylu, w jakim piszesz - ogromnie mi się podoba. Co do błędów, udało mi się wynaleźć tylko to:
Cytat:
O ile wytrzymał, by ten zapach i prędzej stamtąd nie uciekł.
" O ile wytrzymałby ten zapach i prędzej stamtąd nie uciekł". Chyba.
Cytat:
Nasi ludzie znaleźli to po gruzami.
Zjadłaś "d".

Sama stworzona przez ciebie historia jest wyjątkowa. Pomysł, jak na FS dość nietypowy świadczy o tym, że masz sporą wyobraźnię. A to cudownie, bo oznacza, że w kolejnych odcinkach nie powinno pojawić się nic pachnącego nudą, czy przeciętnością. *w*
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.08.2010, 11:29   #30
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vorg

Cytat:
Napisał Madziulka21 Zobacz post
No Siostra muszę przyznać,że zakończenie jest zaskakujące Teraz tym bardziej nie będę mogła się doczekać kolejnego odcinka
Dzięki siostra

Cytat:
Napisał Searle Zobacz post
Dziękuję, rudzielcu, za tego bonusika dla mnie :*
Nie ma sprawy cała przyjemność po mojej stronie

Cytat:
Napisał chrupek Zobacz post
To też nadrobiłem <zmęczony>
I znowu będę musiał edytować posta w Belle Rose, bo to jest o wiele lepsze! Może w końcu odpocznę od romansideł, które tak chętnie ostatnio wszyscy piszą Nie lubię, kiedy w FS są nadprzyrodzone moce (w szczególności kosmici - domyśl się dlaczego ), ale wybaczę Ci te demony, bo zapowiada się ciekawie Na pewno będę zaglądać (jak ja teraz to wszystko ogarnę )
He he wiem czemu nie lubisz kosmitów i z ręką na sercu mogę Ci powiedzieć, że ich w tym FS nie spotkasz musiałam trochę odskoczyć od pisania Belle Rose, dlatego to opowiadanko jest całkiem odmienne ^^

Cytat:
Napisał Miley98 Zobacz post
Kiedy następny odcinek. Bo strasznie mi się podoba to FS.
Ojej... hmm. Albo jutro wieczorem, albo we środę

Cytat:
Napisał Panna Lu Zobacz post
A teraz to ja wygłoszę całkowitą oczywistość - to jest genialne. Akcja posuwa się nie przesadnie wolno, ale i nie za szybko, nie mordujesz czytelnika wydumanymi opisami, wszystko przedstawiasz jasno, prosto i - o ile mogę tak powiedzieć - przyjaźnie. xD Odnośnie stylu, w jakim piszesz - ogromnie mi się podoba. Sama stworzona przez ciebie historia jest wyjątkowa. Pomysł, jak na FS dość nietypowy świadczy o tym, że masz sporą wyobraźnię. A to cudownie, bo oznacza, że w kolejnych odcinkach nie powinno pojawić się nic pachnącego nudą, czy przeciętnością. *w*
Dziękuję staram się pisać tak, żeby wszyscy rozumieli o co mi chodzi, bo szczerze mówiąc co to za opowiadanie, kiedy mimo tego, że pisane najlepszym słownictwem, ciężko się je czyta?
Będzie dużo akcji, postaram się was nie zanudzać
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
belle rose, rudzielec, vincent and marco, vorg


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023