Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.09.2012, 17:40   #861
Fisia
 
Avatar Fisia
 
Zarejestrowany: 04.07.2011
Skąd: Serolandia
Płeć: Kobieta
Postów: 332
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Ultraviolence, nie do końca o to mi chodziło (nie, że gra w ogóle się nie uruchamia, ale że gra uruchamia się, ale po filmiku nie chce się ładować), ale zrobiłam jak poradziłaś. Gra co prawda poszła, ale... Wchodzę do otoczenia, nie ma moich rodzin! Są tylko maxisowe O_o Do tego w downloads zostały mi jakieś marne resztki, całe 10 000 plików diabli wzięli. Nie wiem, co się stało, dziś tylko próbowałam odinstalować rio, ale skapnęłam się że kopii zapasowych nie zrobiłam i zanim ''pasek'' się zapełnił, wyłączyłam komputer... Jaka głupia byłam. Ale to dziwne, bo zdjęcia z gry grzecznie siedzą w swoim folderze, dzielnice mojego miasta stworzone przeze mnie są, wszystko jest oprócz rodzin i domów. Starsze kopie zapasowe dawno usunęłam i opróżniłam kosz, więc nie mam czego przywracać. Program do ratowania utraconych plików raczej nie zadziała, bo kiedyś próbowałam odzyskać coś w ten sposób i program nic nie wykrył... Czy można jakoś uratować tę grę?Błagam, gdybym straciła moje rodziny to chyba bym się załamała

Ostatnio edytowane przez Fisia : 02.09.2012 - 18:28
Fisia jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.09.2012, 20:51   #862
Cytryśnia
 
Avatar Cytryśnia
 
Zarejestrowany: 10.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 892
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Czekaj najpierw piszesz że tych rodzin nie ma a potem mówisz "gdybym straciła moje rodziny to chyba bym się załamała"

a sprawdzałaś czy w folderach te rodziny i domy są zapisane? No i jak weszłaś do otoczenia to pokazało ci się jakbyś pierwszy raz tam wchodziła?
__________________
Majestatyczność
Cytryśnia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.09.2012, 06:44   #863
Fisia
 
Avatar Fisia
 
Zarejestrowany: 04.07.2011
Skąd: Serolandia
Płeć: Kobieta
Postów: 332
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Mówiąc to, miałam na myśli utracenie na zawsze . W folderach nie łapię się, czy jest odpowiednia ilość plików. A kiedy pierwszy raz weszłam do Jaskini Pokrzyku, były tylko rodziny maxisowe. Nie było ani moich rodzin, ani niezamieszkanych domów, też własnych. Czy coś jeszcze można zrobić w tej sytuacji?
Fisia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.09.2012, 11:34   #864
aniak99
 
Avatar aniak99
 
Zarejestrowany: 02.07.2012
Skąd: woj. zachodniopomorskie
Płeć: Kobieta
Postów: 101
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Mam dziwny problem (ehh ja zawsze mam problemy). Atakują mnie klony Michaliny Muszki (a właściwie Lotario)! Zaczęło się od tego, że wprowadziłam Dona do wybudowanej prze ze mnie kamienicy. Wszystko ok, wprowadzają się inni sąsiedzi, no i wprowadza się Michalina. Po jakimś czasie że zakochali, zaręczyli itp. urodziło im się dziecko (oni już mieszkali razem). Póżniej ich wyprowadziłam do innego domu, a wprowadziłam taką simkę. Patrze idzie Michalina, później kolejna, kolejna, kolejna... itd. część poszła do pracy, ale i inna część doszła. Patrzałam w simpe nigdzie Michaliny nie ma(nawet w tych grywalnych [!] ). Ktoś z tego co pamiętam też miał taki problem, tylko nie pamiętam kto. Co zrobić z tym "atakiem" klonów?
aniak99 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.09.2012, 12:44   #865
Cytryśnia
 
Avatar Cytryśnia
 
Zarejestrowany: 10.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 892
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

na "the sims 2" w temacie "dziwne zdarzenia" czy jakoś tak ktoś na ostatniej stronie dodał takie zdjęcie tyle że z innym simem, nie sądzę że to może ci tak przeszkadzać ale sprawdź tam gdzie napisałam

dobra znalazłam masz http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=8523&page=85 chodzi mi o wątek który dodała Fisia
__________________
Majestatyczność
Cytryśnia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.09.2012, 12:52   #866
aniak99
 
Avatar aniak99
 
Zarejestrowany: 02.07.2012
Skąd: woj. zachodniopomorskie
Płeć: Kobieta
Postów: 101
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

marmolaaada: ale tam było, że klikała na sima reset, a u mnie te simy same przychodzą.
aniak99 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.09.2012, 12:57   #867
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 869
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Aniak99:
Kalafjor miał podobny błąd, zerknij tutaj: http://forum.thesims.pl/showthread.p...ny#post1553603

A korzystając z okazji:
Cytat:
Napisał ja
1. Po reinstalce mam problem z otoczeniami - po załadowaniu bardzo często nie pokazuje się obraz okolicy, tylko pozostaje plansza ładowania. Pojawia się tylko panel kontrolny, a obraz mruga. Na parcelę muszę wchodzić na czuja, bo nic nie widzę, tzn. na ślepo objeżdżam myszką ekran i czekam, aż znajdę i podświetli mi nazwisko rodziny. Nie dzieje się tak za każdym razem, ale przeważnie. Czasem pomaga zminimalizowanie gry i jej przywrócenie, ale ostatnio zauważyłam, że coraz rzadziej.
Cytat:
Napisał ja
Nadal nie umiem sobie z tym poradzić, nie wiem, czemu tak wygląda obraz mojej okolicy (okolica, dobre sobie...). Najpierw mruga plansza ładowania, a gdy chcę znaleźć dom, to te wszystkie napisy, podświetlenia itp. po prostu już zostają. Poza tym, gra chodzi zwyczajnie i nic złego się nie dzieje

Mam rozwiązanie na mruganie planszy z widokiem okolicy - kiepska karta graficzna, która nie potrafi udźwignąć przeładowanej okolicy. Ponoć problem znika po wymianie karty na lepszy model ;] (jeszcze nie sprawdzałam, bo nie mam jak zmienić karty, ale wyczytałam to w kilku miejscach, więc myślę, że to jest rozwiązanie).
Malin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.09.2012, 20:33   #868
Agataa103
 
Zarejestrowany: 09.12.2010
Skąd: Szczecin
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 54
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

emmm...Czy ktoś ma rade DLA MNIE? Bo ja czekam...
Agataa103 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.09.2012, 21:27   #869
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 869
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Cytat:
Napisał Agataa103 Zobacz post
emmm...Czy ktoś ma rade DLA MNIE? Bo ja czekam...
Czy dzieje się u Ciebie coś podobnego, jak to? -> http://img42.imageshack.us/img42/135/beztytuulji.jpg
Jeśli tak, to prawdę mówiąc nie wydaje mi się, żeby problem leżał w ilości miejsca na dysku, tylko jednak w tej karcie graficznej. Tak, wiem, twierdzisz, że nie było wcześniej problemów z grafiką, ale... no cóż, ja też nie miałam, do czasu, jak zmieniłam wielkość zdjęć zapisywanych do albumu w grze. Grafika się posypała i nigdy już nie wróciła do poprzedniego stanu, a jedynym wyjściem u mnie okazała się wymiana karty graficznej na lepszą. Oczywiście to raczej ostateczność, możesz spróbować powalczyć z tym problemem:
- zjedź niżej do mojego posta na tej stronie i spróbuj dostosować się wskazówek, których mi tam udzielono: http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=60978&page=25
- a tutaj poszukaj posta Muchy i poczytaj dalej, dyskusja ciągnie się chyba jeszcze 1-2 strony: http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=60978&page=64
Może znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie. Szczerze mówiąc nie wiem, czy Mucha rozwiązała w końcu swój problem, ale zawsze możesz ją spytać na privie.

No chyba, że Twój problem wygląda jednak zupełnie inaczej, wtedy dobrze byłoby, jakbyś podrzuciła jakiś screen z gry. Może wtedy ktoś inny będzie w stanie Ci pomóc.

Ostatnio edytowane przez Malin : 03.09.2012 - 21:31
Malin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.09.2012, 21:46   #870
mucha
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

@up - mucha problemu nie rozwiązała.
Inaczej, ustawienia, które mi podesłano z MTS jak najbardziej działają, niestety wtedy jest problem z lustrami (wspominałam o tym), więc sobie darowałam.
Minimalnie pomaga granie w oknie, ale to nadal nie jest to, więc stawiam jednak na kartę graficzną.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
dorota, karetka, nowy dom, rzeczy z internetu, serial, youtube


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 38 (0 użytkownik(ów) i 38 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023