Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.03.2013, 14:26   #141
Lady88
 
Avatar Lady88
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Warszawa
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 305
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku - wrażenia z gry.

przecież zdarza się, że latem są burze z gradem, tak samo jak wiosną czy jesienią bywają przymrozki, w naturze wszystko jest możliwe, tak jak kilka lat temu podczas majówki padał śnieg

uwielbiam ten dodatek, szczególnie lato i zimę. ale denerwuje mnie to, że jeszcze nie porwali mnie kosmici, w dwójce było to łatwiejsze
Lady88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 05.03.2013, 07:34   #142
ginsei
 
Zarejestrowany: 30.10.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 247
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku - wrażenia z gry.

No, ale... naturalne dla gradu jest to, że pada w lecie... więc o co ci chodzi? O.o

Lady - zazdroszczę, bo mnie już wkurza, że mam cały plan dla simki, ale wszystko mi się kasuje, bo MUSI zbadać tajemniczą anomalię... Po raz trzy setny w swoim życiu!
ginsei jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2013, 08:53   #143
Fatumka
 
Avatar Fatumka
 
Zarejestrowany: 27.06.2010
Skąd: Świętochłowice/Bielsko-Biała
Płeć: Kobieta
Postów: 200
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku - wrażenia z gry.

Ostatnio gra pozytywnie mnie zaskoczyła! Nie wiem, czy to zasługa CPR czy jakichś losowych interakcji, ale nigdy wcześniej się z tym nie spotkałam (a gram w simsy odkąd wyszła 3ka i przemęczyłam większość dodatków).
Otóż... Simka urodziła bliźniaki... różnej płci!
Zawsze grałam simami ze wzmożoną płodnością, ale jak bym nie kombinowała, rodziły się zwykle trojaczki i zawsze albo chłopcy albo dziewczynki. Tym razem moja simowa para miała już syna i chcieli córki. Gdy po porodzie na ekranie pojawiło się okienko "gratulujemy nowego chłopca" byłam rozczarowana, w końcu nie po to simka jadła te arbuzy ciągle... No i myśl, że musiałaby jeszcze raz przechodzić ciążę (co sporo miesza w jej karierze zwykle, bo przepadają okazje), nie napawała mnie optymizmem... A tu po wybraniu cech dla dziecka wyskakuje okienko "gratulujemy nowej dziewczynki!". Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło, więc przypuszczam, że to CPR ma z tym coś wspólnego, ale mogę się mylić
Fatumka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2013, 10:05   #144
pixidixxi
 
Zarejestrowany: 29.01.2013
Skąd: Kielce
Płeć: Kobieta
Postów: 27
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku - wrażenia z gry.

Cytat:
Napisał Fatumka Zobacz post
Ostatnio gra pozytywnie mnie zaskoczyła! Nie wiem, czy to zasługa CPR czy jakichś losowych interakcji, ale nigdy wcześniej się z tym nie spotkałam (a gram w simsy odkąd wyszła 3ka i przemęczyłam większość dodatków).
Otóż... Simka urodziła bliźniaki... różnej płci!
Zawsze grałam simami ze wzmożoną płodnością, ale jak bym nie kombinowała, rodziły się zwykle trojaczki i zawsze albo chłopcy albo dziewczynki. Tym razem moja simowa para miała już syna i chcieli córki. Gdy po porodzie na ekranie pojawiło się okienko "gratulujemy nowego chłopca" byłam rozczarowana, w końcu nie po to simka jadła te arbuzy ciągle... No i myśl, że musiałaby jeszcze raz przechodzić ciążę (co sporo miesza w jej karierze zwykle, bo przepadają okazje), nie napawała mnie optymizmem... A tu po wybraniu cech dla dziecka wyskakuje okienko "gratulujemy nowej dziewczynki!". Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło, więc przypuszczam, że to CPR ma z tym coś wspólnego, ale mogę się mylić
Może były to bliźniaki dwujajowe
pixidixxi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.03.2013, 06:50   #145
ginsei
 
Zarejestrowany: 30.10.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 247
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku - wrażenia z gry.

Musiały być

Wydaje mi się, że ludzie przed CPR mieli dzieci różnej płci, przynajmniej kojarzę taką dyskusję... Ale nie powiem ci, czy modów używali, czy nie.
ginsei jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.03.2013, 10:46   #146
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,053
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku - wrażenia z gry.

Bliźniaki różnej płci rodziły mi się od dawna, jeszcze przed CPR, więc nie ma to nic wspólnego z tym dodatkiem. Modów też nie używałam

U mnie też często kosmici porywają mi simów, jedyny plus, że facet jeszcze nie zaciążył, bo nie chce grać kosmitami, przynajmniej na razie.
__________________
Mam łopatę.
Kędziorek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.04.2013, 15:32   #147
Arwena
 
Zarejestrowany: 14.01.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 36
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku - wrażenia z gry.

Ja się strasznie zawiodłam na tym dodatku, jeden z gorszych, mam wrażenie jakby zrobili go po prostu na odpierdziel, byle było.
Najbardziej mi sie podoba Dzień Grozy, zbieranie dyń , cukierasów itp
Ubrania , fryzury , nie dosyc ze 5 na krzyż to jeszcze okropne,
Najbardziej wkurzajace sa te budki na zdjecia, lub do malowania twarzy bo simy mi w nich utykają i nie da sie nic zrobic zeby wyszly :/ z tego co mi wiadomo to nie tylko ja mam ten problem.
Arwena jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.06.2013, 11:46   #148
Owl Finch
 
Avatar Owl Finch
 
Zarejestrowany: 22.10.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 728
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku - wrażenia z gry.

Ok, zagrałam we wszystkie pory roku i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z tego dodatku. Jak dla mnie jest najlepszy zaraz po WP, albo może nawet taki sam
Nie będę oryginalna jeśli powiem, że zima jest moją ulubioną porą roku, ale nic we wszystkich simsach nie podoba mi się tak jak to, że kiedy mój sim wyjdzie zmęczony z roboty i jest właśnie zima, to wystarczy, że rzuci się na glebę i zrobi aniołka po czym wstaje ubawiony maksymalnie To jest największy plus wszystkich dodatków do simsów trójki!
Owl Finch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.06.2013, 17:08   #149
scavo
 
Avatar scavo
 
Zarejestrowany: 01.06.2013
Skąd: Poznań
Płeć: Mężczyzna
Postów: 205
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku - wrażenia z gry.

Dodatek okazał się super! Pogoda jest zrobiona świetnie, jak zwykle największą sympatię darzę do zimy ♥ Ona zawsze tak piękne wyglądała :3 Może i w tym dodatku nie ma co za dużo robić, ale fajnym urozmaiceniem tej gry są te imprezy, co zakłócają nudę w grze c:
__________________
whatever
scavo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.07.2013, 20:46   #150
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 936
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku - wrażenia z gry.

Dzisiaj kupiłam ten dodatek i muszę przyznać że w końcu czuć klimat 3. Na razie udało mi się przetestować lato i festiwal lata . Bardzo mi się to podoba no i efekty pogodowe są świetne. No i porwania przez kosmitów są fajne dzisiaj doświadczyła go moja nastoletnia simka .
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023