Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 21.01.2004, 19:00   #1
dona
Guest
 
Postów: n/a
Grin Simy są różne.

Jesli ci sie przydazyło cos dziwnego w domku napisz aby sie tym podzielic.
Ja mam cos dla was grałam w the sims i zadzwonił telefon ale wszysy siedzieli w salonie i odebrała mała dziewczyna i to było ostrzerzenie pozarowe wiec poszła czytac książkę ale nikogo nie było w kuchni lecz wybóch pozar nie wiem dlaczego???
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.01.2004, 19:15   #2
Julias
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by dona@Jan 21 2004, 09:00 PM
Jesli ci sie przydazy?o cos dziwnego  w domku napisz aby sie tym podzielic.
Ja mam cos dla was gra?am w the sims i zadzwoni? telefon ale wszysy siedzieli w salonie i odebra?a ma?a dziewczyna i to by?o ostrzerzenie pozarowe wiec posz?a czytac ksi??k? ale nikogo nie by?o w kuchni lecz wybóch pozar nie wiem dlaczego???
temat powinien byc w dziale Uwagi na temat gry :wacko:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.01.2004, 08:07   #3
Niespotykany
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Przecież jest w dziale Uwagi na temat gry ?!

NIE NAWIDZE JAK KTOŚ ZMIENIA MI TREŚĆ POSTA <_<
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.01.2004, 08:54   #4
Julias
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by tomek-toms@Jan 22 2004, 10:07 AM
Przecie˝ jest w dziale Uwagi na temat gry ?!
:unsure: Zeczywiscie :unsure:
Przepraszam jesli kogos wprowadzilam w blad
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.01.2004, 10:34   #5
dona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Przepraszam ale nie w temacie jestescie jesli cos dziwnego sie stało w waszym sim domku zapraszam do tematu..... <_<
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.01.2004, 11:18   #6
Sutek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

U mnie tak kiedys bylo: mialem domek, mieszkalem z zona i dzieckiem (ktore pozniej zabrala szkola specjalna - ale to inna historia ). Kiedys zaprosilem do domu sima mojej siostry. Pogadalismy bla bla bla a pozniej pozegnalem ja. Ona poszla....nie do konca. Bo sie "Zaciela"! Tzn. stanela na koncu chodnika i...stala. I tak przez caly czas. Nie wiem ile u mnie byla. Wokol niej bylo pelno sikow a po jakims czasie...umarla z glodu. Dziwne nie?

I mam jeszcze dwie smieszne sytuacje. Pierwsza z nich: Zadzwonil telefon. ODebralem i ktos po drugiej stronie mowil ze naprawiaja linie telefoniczna i mam nie odbierac nastepnego telefonu. A ja jesszcze malo kumaty w simach uwierzylem. WEiec kiedy zadzwonil telefon ponownie, zostawilem go w spokoju. Jednak telefon odebral dzieciak . I oplacalo sie bo wygralem 7000 simoleonow

I druga: wiadomo, ze Simy mowia po simowemu. Popularnym odzewkiem kobiet-simow jest "Komans nana?". I tak pewnego dnia Simka odebrala telefon. I oto arcyciekawy poczatek dialogu:
-Komans nana?
-Komans nana?

Hehe
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.11.2004, 17:20   #7
Lisen_Over
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp

Cytat:
Napisał Sutek

I druga: wiadomo, ze Simy mowia po simowemu. Popularnym odzewkiem kobiet-simow jest "Komans nana?". I tak pewnego dnia Simka odebrala telefon. I oto arcyciekawy poczatek dialogu:
-Komans nana?
-Komans nana?

Hehe
Tak Było w TS1 a w TS2 moje dwie simki(nie przez telefon) rozmawiały tak:

-Bla,bla,bla?
-Bla,bla,bla!

Te znaki sa
chyba zbędne ale chciałam jakoś pokazać ton ich głosu.Taki maja ton...

I jeszcze jedno.Mój frankeishtain w ts1 też malował na sztalugach:/ on poprostu ją niszczy rysując jakies głupkowate i dziecinne obrazy...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.11.2004, 13:30   #8
Edyśka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lisen_Over
Tak Było w TS1 a w TS2 moje dwie simki(nie przez telefon) rozmawiały tak:

-Bla,bla,bla?
-Bla,bla,bla!

Te znaki sa
chyba zbędne ale chciałam jakoś pokazać ton ich głosu.Taki maja ton...

I jeszcze jedno.Mój frankeishtain w ts1 też malował na sztalugach:/ on poprostu ją niszczy rysując jakies głupkowate i dziecinne obrazy...
no to chyba wiadomo, ze simy nie rozmawiaja w naszym jezyku, tylko w swoim - simowym!!! ta gra jest troche tajemnicza, bo dokonca nie wiemy o czym naszym simom chodzi...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.12.2004, 08:43   #9
Ania_13
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wow, 68 stron mam za sobą Miło jest śledić temat od początku

No, a ja chciałam powiedzieć coś raczej zwykłego:
Mój sim zrobił koktajl, chociaż miałam tylko TSZwierzaki. No i przyszli goście, trzymałam napuj na balangę i zanim się spostrzegłam, jakać babka wypiła mi napuj! Następnym razem niech się zapyta
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.04.2008, 13:47   #10
OlaBernacik
Guest
 
Postów: n/a
Blush Odp: Simy są różne.

Cytat:
Napisał Sutek
U mnie tak kiedys bylo: mialem domek, mieszkalem z zona i dzieckiem (ktore pozniej zabrala szkola specjalna - ale to inna historia ). Kiedys zaprosilem do domu sima mojej siostry. Pogadalismy bla bla bla a pozniej pozegnalem ja. Ona poszla....nie do konca. Bo sie "Zaciela"! Tzn. stanela na koncu chodnika i...stala. I tak przez caly czas. Nie wiem ile u mnie byla. Wokol niej bylo pelno sikow a po jakims czasie...umarla z glodu. Dziwne nie?
u mnie bylo podobnie:
przyszedl sims i odsunal krzeslo od stolupoczym utknal za nim.prubowalam :laugh: go uwolnic[kasujac krzeslo]lecz on nadal tam byl i mi przeszkadzal.po tygodniu wyszedl ale nie normalnie[zniknal] :witaj: :shy:
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023