Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 31.08.2014, 20:17   #271
Dejavu
 
Avatar Dejavu
 
Zarejestrowany: 04.03.2009
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 231
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grafiką!!!

No to tak.
1. Ustaw sobie po swojemu jak chcesz.
2. Wyskoczy Ci okienko, które powiadomi Ciebie o ponownym uruchomieniu gry.
3. Później musisz jeszcze raz zaakceptować swoją akcje.
4. Zapisz grę i uruchom ponownie.

To powinno działać, nie ma innej opcji.
__________________
[IMG]http://oi57.************/o94zz9.jpg[/IMG]
Dejavu jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.09.2014, 15:40   #272
chaler
 
Zarejestrowany: 29.08.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 6
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grafiką!!!

Robię tak i nic. Grafika dalej słaba, suwaki w dalszym ciagu na najniższym.
Przed aktualizacją (grę zaktualizowałam do wersji, która wyszła z Pokoleniami, kiedy instalowałam ten dodatek) wszystko było w porządku. W sumie mogłabym grać na tej starej aktualizacji samej podstawki, ale niem jak tam wrzucić pliki package. Znaczy nie znam teg starego sposobu. Chyba, że ktoś wie jak to zrobić i mógłby mi w tym pomóc? Wiem, że to trochę nie na temat.
A tobie Dejavu dziękuję, że poświęciłeś mi chociaż trochę swojego czasu, żeby mi pomóc ^^
chaler jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.01.2015, 15:07   #273
MarcoweZwidy
 
Zarejestrowany: 30.12.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grafiką!!!

Ja mam taki problem że po odświeżeniu windows 8 pokazała się wiadomość że nie widzi karty graficznej czy jakos tak, wszystko nie bylo dostosowane do mojego ekranu ale w koncu jakos to recznie ustawilem, ale jak wszedłem do the sims 3 wszystko było takie ciemne i ekran byl zly wiec chcialem ustawic to w opcjach a tam bylo o wiele mniej możliwości ustawienia grafiki ustawiłem coś co troche mi pasowało do ekranu ale jest to takie brzydkie że nwm, a na dodatek gra chodzi bardzo wolno.
Czy wie może ktoś jak zaktualizować grafikę w kompie czy jakiś tak HELP
MarcoweZwidy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.06.2015, 20:48   #274
Khaleesi
 
Avatar Khaleesi
 
Zarejestrowany: 05.01.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 18
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grafiką!!!

A jaki masz dodatek najnowszy? Bo też tak miałam któregoś razu i poprawiło się po zainstalowaniu Zostań Gwiazda i Nie z tego świata
Khaleesi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.11.2015, 08:43   #275
Scyzor
 
Zarejestrowany: 16.11.2015
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grafiką!!!

I ja się dorzucę do wątku z problemami...
Wczoraj zainstalowała mi się jakaś nowa aktualizacja (obejmująca m.in. managera dodatków). Od tego momentu postacie Sim'ów i ich zwierzaków są źle wyświetlane. Mają rozciągnięte twarze, czasem brak jest fragmentów ciał.
Wygląda to mniej więcej tak:


Przeszperałem forum i net w poszukiwaniu rozwiązania i choć natknąłem się na kilka przypadków analogicznych problemów, nigdzie nie znalazłem ich rozwiązania. Wszędzie zwalają na kartę graficzną - i pewnie byłbym nawet skłonny wziąć taką opcję pod uwagę gdyby nie to, że przed instalacją rzeczonej aktualizacji gra działała bez najmniejszego problemu.
Od razu powiem, że reinstalacja gry nie przynosi pożądanego rezultatu. Nie były również instalowane żadne dodatki z internetu.
Komputer to wprawdzie laptop (z Win7 Pro SP1), ale karta graficzna ATI Radeon HD6630M jak dotychczas bez problemu dawała radę. Niczego nie wnosi również kombinacja z ustawieniami grafiki w grze.
Poradźcie coś proszę, bo córa wydała sporą część swoich zaskórniaków na oryginalną grę wraz z dodatkami i teraz mi płacze, że nie może grać...

Będę zobowiązany za wszelkie podpowiedzi.

pozdrawiam,
--
Scyzor

Ostatnio edytowane przez Scyzor : 17.11.2015 - 09:12
Scyzor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.11.2015, 15:26   #276
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,136
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Problemy z grafiką!!!

Proponuję odinstalować grę jeszcze raz, a po ponownej instalacji zaktualizować do poprzedniej wersji (1.67) za pomocą superpatchera (polecam metodę reinstalacji zaproponowaną w tym poradniku, a po usunięciu gry z komputera radzę na wszelki wypadek usunąć "resztki" za pomocą CCleanera, czyli wyczyścić rejestr). Najnowsza aktualizacja nie jest zbyt ważna - jedynie wprowadza możliwość włączenia gry bez wybranych dodatków. Myślę, że spokojnie da się bez niej grać
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.12.2015, 14:12   #277
Scyzor
 
Zarejestrowany: 16.11.2015
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grafiką!!!

Cytat:
Napisał Hebe Zobacz post
Proponuję odinstalować grę jeszcze raz, a po ponownej instalacji zaktualizować do poprzedniej wersji (1.67) za pomocą superpatchera (polecam metodę reinstalacji zaproponowaną w tym poradniku, a po usunięciu gry z komputera radzę na wszelki wypadek usunąć "resztki" za pomocą CCleanera, czyli wyczyścić rejestr). Najnowsza aktualizacja nie jest zbyt ważna - jedynie wprowadza możliwość włączenia gry bez wybranych dodatków. Myślę, że spokojnie da się bez niej grać
Jak na razie zainstalowałem gołą wersję - prosto z nośników, bez żadnych aktualizacji. Wszystko działa jak należy, zostawiam to więc jak jest.
Ale dzięki za info - może się przydać w przyszłości.

pozdrawiam,
Scyzor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
ciało, grafika, modyfikator ciała, shader, the sims 3


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023