Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 10.01.2015, 16:25   #331
KenjyCR
 
Zarejestrowany: 10.01.2015
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Problem z CAS

Witam! Od paru dni mam problem związany z tworzeniem rodziny w CAS. Gdy zatwierdzam rodzinę (przejście z tworzenia simów do edycji relacji), oraz, gdy chcę zapisać pojedynczego sima, pojawia się ikonka przetwarzania. Animacja ikonki wciąż działa, jednak gra nie odpowiada. Podobna sytuacja ma miejsce czasem w momencie, gdy ładuję zapis. Pasek postępu jest prawie pełen (ok. 2mm do końca), a gra się wiesza. Próbowałem czyszczenia folderu DCBackup. Pomogło to jednorazowo. Zapisałem jednego sima, jednak przy drugim złapałem kolejną zwieche. Znowu wyczyściłem folder i zrestartowałem grę. Przed rozpoczęciem tworzenia sima upewniłem się, że folder dalej pozostaje pusty. Niestety nic to nie dało, a problemu nie potrafię już pominąć w ten sposób. Ktoś może wie, jak można to rozwiązać?
KenjyCR jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 11.01.2015, 18:38   #332
AMSTA
 
Avatar AMSTA
 
Zarejestrowany: 07.08.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 146
Reputacja: 10
Domyślnie Schody spiralne - błąd w odnalezieniu ścieżki ?!

Witam. Otóż mam dość duży problem ze schodami spiralnymi. Simy nie wchodzą na górę ale nie schodzą. Aby uprzedzić pytania czy schody są standardowe czy pobierane - owszem są pobierane ale zmieniłam na standardowe z gry i problem występuje nadal.
Ktoś coś ?
AMSTA jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.01.2015, 07:00   #333
Björk
Administrator
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Schody spiralne - błąd w odnalezieniu ścieżki ?!

Cytat:
Napisał AMSTA Zobacz post
Witam. Otóż mam dość duży problem ze schodami spiralnymi. Simy nie wchodzą na górę ale nie schodzą. Aby uprzedzić pytania czy schody są standardowe czy pobierane - owszem są pobierane ale zmieniłam na standardowe z gry i problem występuje nadal.
Ktoś coś ?
Może ustawiałaś je z włączonym moveObjects on i coś blokuje dojście do nich? Spróbuj też je poprzekręcać w różne strony, bo ustawienie też ma znaczenie.
__________________
Love Profusion
Björk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.01.2015, 02:28   #334
gryskin
 
Zarejestrowany: 13.01.2015
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Problem z grą

Hej mam nadzieje, że nikt nie napisał o tym problemie, jesli tak to przepraszam za spam ;/ Wiec mam problem z grą. Nie mogę rozpocząć nowej gry. Jeszcze 2 godziny temu spokojnie grałem sobie, zakładałem nowe rodziny i było okey ale naszła mnie chęć na pościąganie dodatków typu meble, ubrania czy fryzury. Po ściągnięciu dowiedziałem że musze zaktualizowac grę żeby owe bajerki działały. No okey to uczyniłem tak . Moja obecna wersja to 1.67.2.024002. Problem w tym, ze nie mogę zacząć w żaden sposób grac od nowa. Nie świeci mi sie opcja "nowa gra" specjalnie nawet 2 miasto ściągnąłem żeby móc sobie pograć nowymi simami ale nic nie wchodzi. Miałem 3 rodziny i jedną usunąlem bo myślalem że mam nadmiar ale to nic nie dało i dalej nie moge zacząć gry od początku. Pojawiła mi sie informacja zarówno na ściągniętym riverview jaki sunset valley ze wiele rodzin zamieszkuje tereny podmiejskie... Nie wiem czy to ma związek ale i tak nie moge zacząć nowej gry.... bardzo prosze o pomoc ;/
gryskin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.01.2015, 15:59   #335
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,136
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: rozwiązanie problemów ze źle działającą grą

gryskin, są dwie możliwości (jeśli to rzeczywiście wina CC):
a. pobrałeś wadliwe dodatki. Spróbuj przeskanować grę tym programem i jeśli s3dashboard wykryje jakieś problemy z CC, to powinieneś je usunąć (pliki oznaczone jako "conflict" możesz pominąć, praktycznie nie szkodzą grze).
b. to wina tego, że podczas aktualizacji nie przeniosłeś tych CC w miejsce poza grą (powinno się to robić!) albo po prostu ich wersja nie jest zgodna z wersją twojej gry.
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2015, 23:10   #336
BunnY
 
Zarejestrowany: 21.01.2015
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Dziwny błąd..

Witam wszystkich bardzo prosiła bym o pomoc, bo już nie wiem co zrobić.. grając wsimsy zachciało mi się pobrać woohera, używam NRaasa i nic się nie działo.. do teraz. Po włączeniu gry zniknął mi panel z simami czytając wasze rady na forum, zainstalowałam ERras errortrap niby pomogło lecz nie do końca. Teraz moje simy mają dziwny przeźroczysty kolor w avatarku a kamera nie chce się przesuwać (Simsy mam oryginalne). Macie jakieś pomysły?

Edit: problem rozwiązany.

Ostatnio edytowane przez BunnY : 22.01.2015 - 18:35
BunnY jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.01.2015, 20:55   #337
Trykuu.
 
Avatar Trykuu.
 
Zarejestrowany: 30.12.2010
Skąd: somewhere in the world
Płeć: Mężczyzna
Postów: 982
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: rozwiązanie problemów ze źle działającą grą

Mój problem wygląda następująco; pora roku zmieniła się na lato i gra po paru simowych godzinach się zacina, w ten sposób, że zatrzymują się tylko simowie i czas. Kryształki, wszystko dziala jakby normalnie. Co może być powodem? Co zrobić aby pozbyc sie problemu?
Trykuu. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.03.2015, 18:06   #338
hollyhock
 
Zarejestrowany: 08.11.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 6
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: rozwiązanie problemów ze źle działającą grą

Witam. Być może problem był już opisany a przeoczyłam.
Jak grałam poprzednią rodziną z dnia na dzień gdy uruchomiłam kolejny raz grę 2 simy jakby "zniknęły", ich portret był pusty, nie mogłam ich namierzyć, itp. Zignorowałam to, myśląc że może to jakieś jednorazowe czy save jest uszkodzone. Jednak jak w kolejnej rodzinie wysłałam dziecko do szkoły i internatem a potem wydaliłam ją problem się powtórzył. Czy miał ktoś coś takiego i wie jak zaradzić? pomocy
Dodam, że nie mam ani jednej zawartości zmodyfikowanej, więc to na pewno nie tego wina.


Ostatnio edytowane przez hollyhock : 18.03.2015 - 18:09
hollyhock jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.03.2015, 19:22   #339
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,136
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: rozwiązanie problemów ze źle działającą grą

Czy problem występuje chwilowo czy przez cały czas grania? I czy poza tym sim jest widoczny, da się nim sterować, itd.?

Zawsze możesz spróbować zresetować simów kodem resetsim [imię i nazwisko].
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.03.2015, 17:11   #340
hollyhock
 
Zarejestrowany: 08.11.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 6
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: rozwiązanie problemów ze źle działającą grą

Problem występuje cały czas i nie można grać tym simem. Kod na reset niestety nie pomaga.
hollyhock jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
karnacje, simowie błąd, suwaki, the sims 3


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 5 (0 użytkownik(ów) i 5 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023