Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 20.03.2006, 20:03   #1
Mateo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Stylowy i nowoczesny [BRAK ZDJĘĆ]

Przedstawiam wam mój nowy dom. Jest on już w barwach wiosennych Dla mnie jest on stylowy i nowoczesny, a dla was?


Myślę, że wam się choć trochę spodoba, proszę o oceny

Ostatnio edytowane przez Charionette : 28.01.2015 - 14:21
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.03.2006, 20:12   #2
Wickoo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

jakbym był szpanerem to powiedziałbym, że jestem pierwszy, ale na wasze szczęście nie jestem ;-]

Wiesz, domek jest stylowy.. ale nowoczesny to juz mniej ;] Niemniej jednak bardzo mi się podoba ( nie obrazilbym sie gdybys go udostepnil, nie wazne ile niedociagniec nie pokazales ;-) ). Jest slodko urzadzony, mieszanka z klasa ;]

9/10 ( 10 to byloby za duzo jak na mnie ;d )
 
stare 20.03.2006, 20:16   #3
Mateo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wickoo
jakbym był szpanerem to powiedziałbym, że jestem pierwszy, ale na wasze szczęście nie jestem ;-]

Wiesz, domek jest stylowy.. ale nowoczesny to juz mniej ;] Niemniej jednak bardzo mi się podoba ( nie obrazilbym sie gdybys go udostepnil, nie wazne ile niedociagniec nie pokazales ;-) ). Jest slodko urzadzony, mieszanka z klasa ;]

9/10 ( 10 to byloby za duzo jak na mnie ;d )
no nowoczesny to moze i jednak do końca nie jest - masz racje, ale nie miałem pomysłu na tytuł więc stąd ta nazwa, a co do udostępnienie to sprubuje jutro, bo dziś juz nie mam siły, prubowałem kilka razy spakować, ale za każdym razem gra się zacinała i komputer sie restartował, pewnie to wina jakiś dodatków.
 
stare 20.03.2006, 20:41   #4
Scarlet
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Po pierwsze; pochwalę skalniaczki.Są po prostu Słiit...ALE,ale...
Uważam,że garaż powinien być połączony z domem,a on sam powinien być z jakby czekoladowej cegły.To tylko moje zdanie.Do wnętrza nie mam zastrzeżeń tylko razi mnie ten dywanik na początku.Jaskrawy..
 
stare 20.03.2006, 21:03   #5
Apostołka
 
Avatar Apostołka
 
Zarejestrowany: 09.11.2005
Płeć: Kobieta
Postów: 257
Reputacja: 13
Domyślnie

No calkiem ladny. Tzn. nawet bardzo ladny... Podoba mi sie dom z zewnatrz... Aha, zdaje sie ze zdjecie jest zle w jednym miejscu. Tam gdzie ma byc dom z tylu w nocy jest znowu z przodu... No... to powiedzmy ze za caloksztalt dam... 7/10
__________________
I'm always amazed how we're so self destructive
Apostołka jest offline  
stare 20.03.2006, 21:05   #6
JuStYnKa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A ja dawno nic nie oceniałam no to się przynajmniej u Ciebie rozpisze ^^ Podoba mi się bryła prosta i stylowa jak najbardziej wskazana, za to nie pasuje mi garaż jest za daleko od domu i trochę dziwnie to wygląda. Barwa elewacji nie przypadła mi do gustu, wokół drzwi dałeś cegłę i wyglądało by to lepiej gdybyś użył jej jeszcze w paru miejscach domu. Dała bym także inne ogrodzenie. Tył domu jest trochę zatłoczony, a w ogóle nie podoba mi się basen, jego wieeeeeeelkość oraz kształt.
Wnętrze. Korytarz podoba mi się ale te kapcie... lepiej wyglądały by na jakiejś półce i z ściany wystaje kwiat. Przedpokój, było by b. dobrze gdyby nie ten jaskrawo pomarańczowy dywanik. Salon niestety w ogóle mi się nie podoba nic do siebie nie pasuje. Jadalnie, śliczna, stylowa po prostu super^^ czego nie mogę powiedzieć o kuchni która jest zatłoczona a podłoga w raz z zasłonami nie pasuje do mebli. W sypialni nie pasuje mi ta czarna półka z książkami i znowu kwiat przebiła ścianę... Łazienka jest ładna. Pokój rekreacyjny w miarę mi się podoba. Na ogół dom jest ładny ale naprawdę wierzę, że stać cię na zrobienie lepszego bo widziałam wiele twych dzieł i mam podstawy aby tak myśleć.
 
stare 20.03.2006, 23:11   #7
Angel com
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A więc.. nie owijam w len... Nie podobają mi się kwiatki pod samochodem... co chciałbys być kwiatkiem iżeby cię codziennie spaliny zatruwały hę? XD
I ten.. oczo... walący poramańczowy xD dywanik... gash,.. patrzeć nie można... pozdróóffkaa... a i nie urzekły mnie różowe kapcie w korytarzyku.
 
stare 21.03.2006, 07:44   #8
linkinhay
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Podoba mi się. Świetna wanna, taka hmmm trójkątna? ;p
Z zewnątrz : 10/10
Mały korytarz : 7/10
Korytarz : 8/10
Przedpokój : 9/10
Salon : 10/10
Jadalnia i kuchnia : 9,5/10
Sypialnia : 10/10
Łazienka : 10/10
Pokój rekreacyjny : 8/10
W sumie 81,5/90 czyli super
 
stare 21.03.2006, 10:27   #9
Melicyanda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ładny domciu!Tylko sypialnia mogła by być kolorowa!;(.Dałabym 10/10 ale ta sypialnia niestety razi mnie w oczy:-(.Więc daję 9,8/10!
 
stare 21.03.2006, 12:23   #10
Anex
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Super tylko żę ten szary dywan sprawia że jest tak ciemno i ponuro.Ten stół wielki podoba i się bardzo i wogóle jadalnia.
PS a ta sztaluga w pokoju rekreacyjnym jest w jakimś dodatku czy ściągnełeś ją??Odpowiedz
 
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023