Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 11.06.2012, 19:17   #11
Stephenowa
 
Avatar Stephenowa
 
Zarejestrowany: 03.01.2011
Skąd: Castle Rock
Płeć: Kobieta
Postów: 568
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Moda na Simsy - Historie Kluska

Ja czytam!! Żeby nie było.
A tak poza tym, to będę czytać nadal, bo mnie zainteresowałeś. O.
I czekaaam na cd.
__________________
Just you and I.
Stephenowa jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 11.06.2012, 19:29   #12
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Moda na Simsy - Historie Kluska

Dzięki Wam bardzo Przyjemnie przeczytać, że kogoś zainteresowali moi Simowie. A jak mówiłem nie piszę dla nich scenariusza życia. Wszystko idzie żywcem Jedyne, co sobie ustalam, to jaką karierę wybierze nowy bohater, którym będę grał. No i w wypadku Joe'go wymyśliłem jeszcze tą jego wielką tajemnicę.

Na razie mam "młyn" w szkole, muszę się troszkę ogarnąć z lekcjami. Człowiek chce iść do dobrego gimnazjum, to i średnia musi być przyzwoita W weekend postaram się coś wrzucić, bo póki co na tym skończyłem grę i od tamtej pory za bardzo TS3 nie włączałem.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.06.2012, 20:24   #13
Meggie
 
Avatar Meggie
 
Zarejestrowany: 29.11.2005
Skąd: Chełm
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 1,082
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Moda na Simsy - Historie Kluska

Ja również czytam i to z zainteresowaniem, czekam na dalsze losy
__________________
Looks like a girl, but she's a flame.
So bright, she can burn your eyes...
Better look the other way.
Meggie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.06.2012, 15:20   #14
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Moda na Simsy - Historie Kluska

Dziękuję wszystkim za miłe komentarze
Wlepiam dalszą część historii. Co prawda mało, ale konkretnie (tak mi się wydaję).
Jednak najpierw fotka z dedykacją dla Kaydee - uważasz, że Joe jest przystojny? Zdjęcie w piżamie specjalnie dla Ciebie!



Moda na Simsy - odcinek 2
Podejrzenia

Po długiej nocy nasz Joe postanowił odwiedzić swoją siostrę. Moje zdziwienie było ogromne, kiedy zobaczyłem, że mieszka ona w starym domu rodziny Jones (simki Camilla), to zwykły przypadek! Pogadali, pośmiali się, a Joe został na noc. Jacka nie było w domu. Nasz główny bohater zasmucił się z tego powodu - chciał się z nim bliżej poznać.



Jakiś czas później jednak los znów uśmiechnął się do Joe'go - narzeczony Susan przybył do swojego mieszkanka. Po długiej i przyjemnej rozmowie stali się przyjaciółmi.



Chociaż Joe marzył, żeby objąć przyjaciela, Jack nie chciał go przytulić. Chłopakowi zrobiło się przykro, jednak jego przyszły szwagier był bardzo zdziwiony. "Facet chce się ze mną miziać? WTF?" myślał w głębi duszy Jack.



Później Joe przeprosił Jacka i postanowił coś upichcić. Musiał też przemyśleć pewną sprawę.



"Tak! To dobry pomysł!" - postanowił chłopak. Chwycił swój telefon i rzucił pracę. Chciał rozwijać swoje umiejętności kuchenne, ale ostatnimi czasy jeszcze bardziej pociągała go wynalazczość i majsterkowanie. Od dziecka był ekscentrykiem, ale nigdy tak bardzo nie marzył o wynajdowaniu, konstruowaniu i reperowaniu różnych rzeczy.



Po przyjeździe do domu zainwestował w złotą rybkę (nazwał ją Treak), a następnie szybko zaczął majstrować.




Zdobywanie umiejętności szło mu bardzo szybko.



Zmęczony masową produkcją "Pijącej lamy" położył się do nowego łóżka. Rano uznał, że jest nowy w mieście i powinien zorganizować jakąś parapetówkę. Zaprosił wszystkich Simów, jakich do tej pory poznał. Oczywiście nie mogło zabraknąć Susan i Jacka.



Później postanowił zapuścić bródkę:



i odetkać kibelek :



Niestety na przyjęciu nie zjawił się nikt, chociaż pizza już dostarczona...



Nawet jego znajoma wampirka Lady Cook, którą dzień wcześniej zaprosił do siebie, nie przybyła.



"Czyżby inni zaczęli powoli odkrywać mój wielki sekret?" - Joe obawiał się najgorszego... Czy jego obawy były fałszywe, czy też miasto już dawno o nim plotkowało? O tym dowiecie się niebawem


Na dzisiaj tyle. Może ktoś ma już jakieś spekulacje na temat tej strasznej tajemnicy?

Klusek

e: Chciałem dodać, że jeśli chcecie, abym nie musiał czekać 5 dni na wstawienie dalszych części, komentujcie Wtedy będę mógł dodawać kiedy dusza zapragnie, no i poczytam Wasze opinie o Joe, które chętnie poznam :]

Ostatnio edytowane przez Pink Panther : 13.06.2012 - 15:00
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.06.2012, 16:45   #15
Miscellaneous
 
Avatar Miscellaneous
 
Zarejestrowany: 22.04.2011
Skąd: The City of Wonder
Płeć: Kobieta
Postów: 372
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Moda na Simsy - Historie Kluska

Hmm... Ten sekret mnie coś zastanawia. A zdjęcie z dedykacją super! Czekam na dalszą część.
__________________
Klichael & Mika<3 <3.
Miscellaneous jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.06.2012, 19:16   #16
Trykuu.
 
Avatar Trykuu.
 
Zarejestrowany: 30.12.2010
Skąd: somewhere in the world
Płeć: Mężczyzna
Postów: 982
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Moda na Simsy - Historie Kluska

A cóż to za sekret?
Czekam na dalszą cześć
Trykuu. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.06.2012, 19:23   #17
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Moda na Simsy - Historie Kluska

Trykuu., ten sekret to jeden z głównych wątków, jeszcze trochę czasu minie, zanim się wyjaśni. Ale w każdej części są po nim ślady, może komuś uda się odkryć tajemnicę wcześniej?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.06.2012, 20:02   #18
Spectrum
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Moda na Simsy - Historie Kluska

Hohoho , chyba zostanę stałym czytelnikiem (i komentatorem ) tego wątku.

Póki co czyta się to bardzo lekko, oby tak dalej. Czekam na następne części!.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.06.2012, 16:47   #19
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Moda na Simsy - Historie Kluska

Dziękuję Wam za zainteresowanie
Moje plany troszkę się zmieniły. W tej historii wyjaśni się już, jaki jest wielki sekret Joe, jednak to nie koniec na ten temat. Nie będę się rozpisywał, luknijcie i oceńcie I nie martwcie się, że tajemnica wyjaśniona. Mam jeszcze kilka asów w rękawie
Tą historię chciałem dedykować mojej dobrej koleżance Kamili, która czyta "Modę na Simsy" z zainteresowaniem.

Moda na Simsy - odcinek 3
Rozwód przed ślubem

Tak jak Joe przypuszczał, na przyjęciu nikt się nie pojawił. Ale - na szczęście - nikt też nawet nie przypuszczał, że chłopak może skrywać w sobie taką straszną rzecz. Po kilku gryzach smacznej pizzy usłyszał dzwonek telefonu. Dzwoniła jego siostra, miała wyraźnie zapłakany głos.
- Joe, ratuj! - krzyczała do telefonu. - Jesteś moją ostatnią deską ratunku! - ciężko było cokolwiek usłyszeć, dziewczyna szlochała, jakby ją okradli.
- Siostra, co się dzieje? - wydarł się zmartwiony Joe. Bardzo kochał Susan i troszczył się o nią. Już zbliżał się do kuchni, aby wyjrzeć przez okno, czy przypadkiem jej nie napadli. Na szczęście pod jego blokiem nic się nie działo.
- Joe, błagam, pomóż nam! Pewien facet chce od nas spłaty długu, ale nie mamy pieniędzy! Wiesz, że Jack nie skończył studiów. Ja od jutra zacznę pracować na policji, ale musimy sprzedać mieszkanie. - tutaj rozległ się olbrzymi atak płaczu. - Błagam, braciszku, możemy u Ciebie zamieszkać?
- Razem? - spytał z dziwnym spokojem Joe.
- Oczywiście, że razem. - mówiła przez łzy siostra chłopaka.
- Oczywiście, że WAS przenocuję. Jak długo chcecie. - mówił Joe. Susan nie wiedziała, czemu jest tak zadowolony, że przyjadą razem, i czemu tak głośno zaakcentował wyraz "was". Jednak była pewna, że jej brat możliwe ratuje ją przed mieszkaniem pod mostem.



"Razem, razem..." - powtarzał w myślach Joe, mając szyderczy uśmiech na ustach.
Po kilku minutach Susan była już w domu brata. Zapłakana rzuciła się mu na szyję i opowiedziała, co się stało. Przyszli małżonkowie wpadli w poważne kłopoty finansowe.



- Joe, muszę iść coś załatwić na komisariacie - rzekła dziewczyna, kiedy brat już ją uspokoił. - Jack niedługo będzie.
- Pewnie, idź. - odpowiedział. - I nie martw się. Kocham cię i zawsze będę z tobą. Nie pozwolę zrobić ci krzywdy.
Susan uśmiechnęła się. Miło jej było usłyszeć takie słowa od tak ważnej dla niej osoby.
Tymczasem jej narzeczony przyszedł do domu.
- Jack, musimy chyba porozmawiać. - powitał go Joe z pretensjami.
- Chodzi ci o twoje odwiedziny u nas, tak? Przepraszam, że cię nie przytuliłem. Susan mogła to zobaczyć. Nie miałem ochoty na kłótnię. Zresztą byłem zmęczony, wróciłem wtedy z banku, dlatego tak długo mnie nie było.
- Nadrobimy to? - uwodzicielsko przerwał mu Joe.
- No pewne, kotek! - odparł zadowolony przyjaciel.



Po powrocie Susan narzeczeni troszkę się posprzeczali. Dziewczyna poszła spać na kanapę. Bardzo bolało ją to, że jej przyszły mąż śpi z jej bratem. Nie przypuszczała, co rano będzie się tam dziać.



Susan obudziło szczekanie psa sąsiadów. Widziała, że "faceci" też nie śpią. Szybko wybrała się do sypialni zrobić Jackowi awanturę. Jak mógł wysłać przyszłą żonę na niewygodną sofę?!



Gdy Susan poszła do toalety, chłopcy skorzystali z chwili i poszli razem do łóżka. Na ich niekorzyść wszystko zobaczyła siostra Joe'go.





Dziewczyna nie mogła uwierzyć własnym oczom. Odebrało jej mowę. Bez chwili zastanowienia zerwała z Jackiem, uznając go za arcywroga, i wyprowadziła się z domu.



- Ja wciąż cię kocham, Jack. Jesteś dla mnie wszystkim. - pocieszył go Joe i zaproponował mu stały związek. Mężczyzna zgodził się.
- Wiesz, przypomniały mi się słowa tego biznesmena Landgraaby, które wypowiedział kiedyś w Twinbrook: "To był prawdziwy rozwód przed ślubem"... - odparł chłopakowi Jack. - To działo się tak szybko. - dodał po chwili.




Wieczorem Joe długo rozmyślał nad całym dniem. Miał wyrzuty sumienia. Nie chciał, by Susan przez niego cierpiała. "A co, jeśli wyjawi światu, że jestem gejem?!" - Joe obawiał się najgorszego...



Czy Joe Herbata & Jack Kawa stworzą szczęśliwy związek? Co się stanie z Susan? No i o co chodziło z tą kobietą od drinka w pierwszym odcinku? O tym dowiecie się, jeśli będzie dalej śledzić losy mojej rodzinki


I jak się podoba? Przepraszam, że tak mało, ale mam jeszcze dziś coś do zrobienia. I mam nadzieję, że nie przestaniecie mnie czytać ze względu na wyjaśnienie sekretu Joe'go

Liczę na komentarze i oceny

Klusek

Ostatnio edytowane przez Pink Panther : 14.06.2012 - 16:55
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.06.2012, 19:15   #20
Meggie
 
Avatar Meggie
 
Zarejestrowany: 29.11.2005
Skąd: Chełm
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 1,082
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Moda na Simsy - Historie Kluska

Coraz więcej homoseksualizmu w waszym opowieściach Haha, ale nie zniechęca mnie to, ciekawie jest
__________________
Looks like a girl, but she's a flame.
So bright, she can burn your eyes...
Better look the other way.
Meggie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
historie, jak gramy, klusek, opowieści, simy


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023