Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Domy [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 11.10.2008, 19:02   #1
Esterkaa
 
Zarejestrowany: 18.08.2008
Skąd: Lubuskie
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 293
Reputacja: 10
Grin Ul.Słoneczna.10

HejTo mój pierwszy dom jaki wystawiam na forum:pMam nadzieje ze wam sie spodoba. Proszę o komentarze
Dom za dnia








[IMG]http://images45.fotosik.pl/19/9d58ea91360d4697
.jpg[/IMG]




Dom Nocą








SYPIALNIA




Kuchnia wraz z Jadalnia






SALON




gabinet




ŁAZIENKA)






PRZEDPOKÓJ)




Mam nadzieje ze sie spodobał
Pozdrawiam
Esterkaa jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 11.10.2008, 19:04   #2
blakistoni
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ul.Słoneczna.10

WOW o.O

Za duze pomieszczenia a łazienka w szczególności

9/10
 
stare 11.10.2008, 19:17   #3
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 5,152
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Ul.Słoneczna.10

Za wielki
I w ogóle nie widać okien... wiem, że są, ale gubią się w tej wielgaśnej bryle.
Ale jak na pierwszy dom, to umeblowałaś ładnie

EDIT: Dywan kałuża na środku salonu jest straszny i te hamaki wiszące w powietrzu
__________________
Love Profusion

Ostatnio edytowane przez Björk : 11.10.2008 - 19:47
Björk jest offline  
stare 11.10.2008, 19:39   #4
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,690
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Ul.Słoneczna.10

Zdecydowanie za duży! TELEWIZOR NA ŚRODKU SALONU (jak mnie to wkurza!) Bryła nie za ciekawa. Brak ogrodu! Zdjęcia robione w trybie kupowania (wejdź w opcje i tam rób zdjęcia). Jak by to wszystko umieścić w mniejszych pomieszczeniach (lubie duże domy ale jak są dobrze urządzone) to może coś by z tego było. Narazie bez oceny liczbowej.
Vanitas jest offline  
stare 11.10.2008, 19:47   #5
vibratoria
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ul.Słoneczna.10

Zacznę może od tego co mi się podoba:

1. Kuchnia - podoba mi sie połączenie kolorystyczne czerni, beżu i ciemnego brązu.
2. Jacuzzi w ogrodzie.

Niestety na tym pozytywy się kończą.
Bryła bez kształtu, wyrazu i charakteru - ot, dwa wielkie kloce posadzone jeden na drugi. Fatalny dach pod względem koloru i kształtu. Do tego ogród zionie pustką. Wszystko nijakie i nieciekawe. Aż nie wiem od czego zacząć się czepiać. Na zewnątrz nic do niczego nie pasuje. Jednym słowem nuda.

Wnętrze domu wcale nie lepsze. Poza zestawieniem kolorystycznym, o którym już napisałam, nie podoba mi się absolutnie nic. Umeblowanie takie jak w każdym innym przeciętnym projekcie, te same kolory, te same dodatki itp. W Twoim projekcie wnętrza dodatkowo są wielkie i puste, przez co straciły cały urok jaki mogłaby im nadać ładnie dopasowana kolorystyka. Brakuje obrazów, dodatków, roślin (te kilka sztuk na taki wielki hangar to zdecydowanie za mało).

W kuchni (jak i w każdym pomieszczeniu z resztą) pusto i nudno. Dlaczego płyta kuchenna wisi w powietrzu?

Sypialnia byłaby nawet ok, gdybyś zrobiła o połowę mniejszą. Podobnie z salonem. Wierz mi, mniejsze pomieszczenia są równie funkcjonalne a wyglądają o niebo lepiej.

I na koniec łazienka. O zgrozo. Wielkie to i ponure jak kaplica cmentarna. Coś strasznego. Ciemno i zimno. To pomieszczenie jest najgorsze ze wszystkich. Jeśli do tego momentu kolorystyka pomieszczeń była dobra, to tutaj - niestety - masakra jakaś.


Zamiast podsumowania: 2/10 za kolorystykę kuchni.

Będą z Ciebie projektanci, ale popracuj jeszcze - zwłaszcza nad rozmiarami domów i dekoracjami, które są esencją całego projektu.


Pozdrawiam.
 
stare 11.10.2008, 19:56   #6
Esterkaa
 
Zarejestrowany: 18.08.2008
Skąd: Lubuskie
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 293
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ul.Słoneczna.10

dzieki za opinie nawet jesli nie byly one zbyt dobre. Jeszcze bardziej sie zmotywowalam do robienia nowych domków i doskonalenia sie..

Ps. Łazienka wcale nie jest taka znowu ogromna:p a kwiatów i obrazów w domu jest duzo.

Pozdrawiam
Esterkaa jest offline  
stare 11.10.2008, 20:17   #7
kubuss
 
Avatar kubuss
 
Zarejestrowany: 07.12.2007
Skąd: Leszno
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,788
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ul.Słoneczna.10

Nie podoba mi się bryła jest za wielka, mało okien, ogród do bani, wnętrza puste, i ciemne. Ogólnie: kicha. Ocena: 2/10

pozdrawiam:
kubuss
kubuss jest offline  
stare 11.10.2008, 20:35   #8
Woltuwa
 
Zarejestrowany: 01.09.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 273
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ul.Słoneczna.10

Cytat:
Napisał Esterkaa Zobacz post
Ps. Łazienka wcale nie jest taka znowu ogromna:p a kwiatów i obrazów w domu jest duzo.

Pozdrawiam
Na prawdę? O zgrozo! Łazienka jest wielkości salonu, albo i większa. Musiałaś ją rozbić aż na 3 ujęcia! a co do Kwiatów: naliczyłem 10, a obrazów 6

Pani C. doskonale wszystko ujęła.

Ocena: 3/10

Pozdrawiam
Woltuwa
Woltuwa jest offline  
stare 12.10.2008, 11:01   #9
legolas
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ul.Słoneczna.10

Bryła Wielka ,że nie wiem co!!
Lubie bryły ,ale nie takie...
Łazienka za ciemna ,za wielka i za smutna...
sorry za to ,ale 3/10
 
stare 12.10.2008, 12:54   #10
haughton
 
Avatar haughton
 
Zarejestrowany: 15.09.2007
Skąd: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,102
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ul.Słoneczna.10

Pierwsze, co rzuciło mi się w oczy to nocne zdjęcia z dobrym oświetleniem na zewnątrz. Dostaję zawsze ataku śmiechu, gdy ktoś wstawia fotki domu w nocy, na których widać tylko niewyraźną plamę i nic więcej, a Ty zadbałaś o ten szczegół. Zapomniałaś za to o wnętrzach - nie doszukałem się ani jednej lampy, kinkietu czy chociażby świeczki. Szkoda, bo dobrze ustawione oświetlenie nie tylko dodaje "przytulności" ale i jest elementem dekoracyjnym.

Podobnie jak innym komentującym i mnie nie podoba się bryła oraz ogród, który jest źle zagospodarowany i podkreśla tylko kanciastość i surowość budynku. Brak ogrodzenia czy chociażby żywopłotu również ma na to wpływ. Poza tym mam wrażenie, że okna w domu rozmieszczone są tak, aby pasowały Ci do umeblowania wnętrz - z tego też powodu z zewnątrz nie wygląda to dobrze. Doszukałem się też kilku technicznych szczegółów jak huśtawki wiszące w powietrzu, czy rośliny wchodzące w ściany oraz w meble.
Pomieszczenia są zdecydowanie za duże i najbardziej widoczne jest to w łazience, która o ile dobrze liczę ma wymiary 6x9 kratek i wystarczająco dużo miejsca do odtańczenia poloneza na 20 par.
Mimo tych minusów muszę stwierdzić, że dobrze dobierasz meble i dekoracje i pod tym względem dom wygląda dobrze. Popróbuj z mniejszymi pomieszczeniami jak radzą poprzedni użytkownicy, a na pewno będzie lepiej.
haughton jest offline  
Zamknięty Temat

Tagi
dom


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023