Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 11.09.2012, 13:49   #21
suomii
 
Avatar suomii
 
Zarejestrowany: 18.03.2011
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 579
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kościlda

Lubię Kościldę, tylko jak już wyżej pisaliście - mogłaby zająć się roślinami. Albo CPR mógłby dojść ogrodnik.
__________________
suomii jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 11.09.2012, 14:25   #22
Laselight
 
Zarejestrowany: 17.09.2011
Skąd: Naddniestrze
Płeć: Kobieta
Postów: 2,307
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Kościlda

Najlepsza służba jaka była z dotychczasowych.

Pokojówka - n/c
Lokal [PZ] - cały czas gotował i jeszcze ... podrywał faceta
Pokojówka z modu [MTS] - trzeba mieć telefon stacjonarny , a moi używają komórek i ciągle się włóczy po domu

Kościlda jest świetna - nauczy sztuczek psa , zrobi wszystko z wyjątkiem ogrodu . Jeśli wszystko jest OK idzie do trumny lub coś sobie robi w wolnym czasie. Może mam jakieś zboczenie , ale lubię na nią patrzeć. I wolę kościldę niż lokala widmo , którego o dziwo nie miałam
Bardzo mi brakuje ogrodnika. O ile mam dobrą pamięć , to był w podstawce jedynki.
__________________
Laselight jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.09.2012, 14:43   #23
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kościlda

Jest mod na ogrodnika na MTS, tylko musi być chyba zaktualizowany, bo nie tyka nowych roślin, a trochę ich jest. Nie przeszkadza mu za to roślinka w donicy z dodatku A Kościlda nie robi prania, nawet nie tyka kupek prania na podłodze. To za to robi pokojówka z moda, też na mts. Gdy już wszystkie kosze prania są zajęte, ona wkłada pranie do pralki...
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.09.2012, 14:55   #24
Spectrum
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kościlda

Kościdła to niezaprzeczalna gwiazda tego dodatku. Jest naprawdę dobrą (lepszą, zapewne) alternatywą lokaja. Krążą plotki, że nie daje spokoju dzieciom i zwierzakom - no cóż, przynajmniej traktuje swoją 'pracę' na poważnie.

Z pewnością najlepsza służba w simsach
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.09.2012, 15:52   #25
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kościlda

Nigdy nie wynajmowałam służby. Rzadko hoduję roślinki, a dom Simowie ogarniają sami bez problemu. Teraz mam Kościldę z czystej ciekawości i chociaż sprawdza się w MF, nie będę jej kupowała do zwykłych domów w innych otoczeniach. Po pierwsze, to jednak kościotrup , po drugie się obejdę, po trzecie irytuje mnie, że nie daje spokoju dzieciom, a z tego co mówicie, także zwierzętom. Kiedyś mój mały wróżek bywał zmęczony, bo Kościlda tak często go ściskała i łaskotała, że nie miał kiedy spać, a jakoś zawsze przypominało mi się o odesłaniu jej, gdy siedziała już w trumnie, cwaniara. Gdy mi się popsuła, nową kupiłam dopiero, gdy mały Florek stał się średnim Florkiem i owszem, działa teraz super, ale w moich rodzinach często są dzieciaki i prawie zawsze zwierzęta.
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.09.2012, 17:51   #26
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kościlda

Ja ją lubię mimo wszystko, chociaż zapewnienie spokoju dzieciom i zwierzętom jest nieco pracochłonne. Ja ją zamykam w jej pokoju klikając na drzwi, dzięki temu mi się nie zbuguje, a jest wyłączona Wabię ją tam brudząc lub psując coś w jej apartamencie. Bardzo mi się Kośilda podoba, nie ważne czy to szkielet, mumia, robot czy jakiś inny stwór, po prostu fajnie, że wreszcie ma się sprzątaczkę na stałe, która nie jest sterowalna, jest dokładna, a jednocześnie gra się nie pluje, że w domu są dzieci i Simy mogą go normalnie opuszczać idąc do pracy czy gdziekolwiek indziej.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.09.2012, 19:50   #27
Trykuu.
 
Avatar Trykuu.
 
Zarejestrowany: 30.12.2010
Skąd: somewhere in the world
Płeć: Mężczyzna
Postów: 982
Reputacja: 10
Domyślnie Re: Kościlda

Musze sie pochwalic moja pieknoscia


dupeeeera
http://i1057.photobucket.com/albums/...6/5f0360f5.png

Chociaż i tak nic nie pobije tej jedynkowej kościldy <3

Ostatnio edytowane przez ultraviolence : 11.09.2012 - 22:43
Trykuu. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.09.2012, 20:54   #28
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kościlda

Czy ja wiem, niczym się nie różnią. No może tylko tym, że jedynkowa miała jedną interakcję więcej (proszenie Mhrocznego o autograf) i po skończeniu pracy szła do trumny i już z niej nie wychodziła, chyba że się zapukało znowu w trumnę. Różnic jest niewiele, a ośmielam się stwierdzić, że ta z trójki jest lepsza. Można ją włączać\wyłączać na odległość, a z możliwościami zamykania drzwi\furtek na klucz, to da się ją "mieć pod kontrolą".
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.09.2012, 21:12   #29
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kościlda

Cytat:
Napisał anie_1981 Zobacz post
Można ją włączać\wyłączać na odległość
Tak, to jest świetne - Sim spał w najlepsze, gdy dzieciak był głodny, więc żeby go nie budzić, Simka wywołała Kościldę pilotem, będąc w... parku. To się nazywa "na odległość"
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.09.2012, 13:43   #30
Laselight
 
Zarejestrowany: 17.09.2011
Skąd: Naddniestrze
Płeć: Kobieta
Postów: 2,307
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Kościlda

Dziecko płacze , pies się nudzi. Gościu jest na drugim końcu miasta i pilotem wywołuje Stefanie.
To się nazywa na odległość.
__________________
Laselight jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023