Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.02.2007, 19:09   #41
Eámanë
Admin Emeryt
 
Avatar Eámanë
 
Zarejestrowany: 12.06.2003
Skąd: Ełk/Gdańsk
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 1,013
Reputacja: 10
Domyślnie

W The Sims 1 sima mogła ugryźć świnka morska, wtedy umierał w męczarniach na nieznaną chorobę
Muchy mogą zeżreć sima, jak będzie miał za duży syf w domu. Mi się to nigdy nie zdarzyło, chyba że za pomocą kodu
__________________
"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości." - Terry Pratchett
Eámanë jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 05.02.2007, 16:51   #42
Zozolinka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja w sims 2 zwierzaki zrobilam glupawom rodzinke i mieli wszystko czerwone(procz psa bo mialam 1)i zrobilam pozary i pies 2x uciekl
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.02.2007, 16:53   #43
Monitkowa
 
Avatar Monitkowa
 
Zarejestrowany: 03.02.2006
Skąd: Gdańsk
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 3,155
Reputacja: 15
Domyślnie

stworzyłam ośmiu takich samych simów i osiem takich samych simek. Mieszkali na świeżym powietrzu a ich jedynym jedzeniem były Ciasteczka Babci Halinki. Jedni zerwali sie z rodzinki odchodząc z tobołkami a jedni romansowali. Nawet z osobnikami tej samej płci :laugh:
__________________
[img]http://i48.************/358osn7.png[/img]
http://ask.fm/Mitheska
Monitkowa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.07.2007, 12:24   #44
Ariedale
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Najbardziej szalony pomysł w grze...

Ja i moja koleżanka se kiedyś grałyśmy w 1 i ja stworzyłam im duży duży dom dla 8 osób. Zrobiłam stare zamczysko i wprowadziłam tam tą moją biedną nieszczęsną rodzinkę. Wypróbowywałam na nich wszystkie eliksiry przez co mieli dużo mężów i żon(eliksir miłości),(chodzi o ten stół alchemika), wszystkie dżiny, wodoo i inne rzeczy potem gdy miałam już strasznie dużo dzieci, żon i mężów zaczełam ich zabijać i miałam sliczny cmentarz
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.07.2007, 14:55   #45
Raven
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Najbardziej szalony pomysł w grze...

zabijanie to chyba podstawa każdego kto eksperymentuje XD ja zawsze chcąc zrobić cmentarz robiłam 8 simów na podobieństwo moich wrogów, każdego zabijałam pokolei - mówiąc dokładnie 1 sim na dzień XD i tak cmentarz się nieźle rozrósł.
Miałam kiedyś w zwyczaju trzymać wszystkie urny w domu. Siostra powiedziała, że zwariowałam to wyniosłam wszystko na dwór w celu upiększenia ogródka

może mniej szalone ale z siostrą zrobiłyśmy raz dwóch homoseksualistów i wsadziłyśmy ich do obrzydliwie różowego domku. Pierwszy dzień się obrażali i bili po pyskach a na następny dzień znowu sie kochali XD

mając dodatki ze strony mandmneedfullthings zrobiłam burdel w centrum miasta. Całkowicie obcy sobie ludzie zaczynali się... "zabawiać" niegrzecznie na środku parceli przy wszystkich
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.07.2007, 19:14   #46
ArcticViolet
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Najbardziej szalony pomysł w grze...

Mój szalony pomysł? Hmmmmmm ustawianie bardzo wysokiej góry brudnych talerzy.

Cytat:
Napisał Yumiko Takagi
mając dodatki ze strony mandmneedfullthings zrobiłam burdel w centrum miasta. Całkowicie obcy sobie ludzie zaczynali się... "zabawiać" niegrzecznie na środku parceli przy wszystkich
Podaj adres tej strony, bo w googlach jej nie idzie znaleźć, a jak w adresie daję mandmneedfullthings.com to jakaś nie związana z tematem strona się wyświetla :1smutny:

Ostatnio edytowane przez pierwiosnka : 25.07.2007 - 19:20 Powód: nie chciałam spamować
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.07.2007, 19:31   #47
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Najbardziej szalony pomysł w grze...

oby mnie nie zbili...
http://www.mandmneedfulthings.ca/

xD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.07.2007, 20:29   #48
ArcticViolet
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Najbardziej szalony pomysł w grze...

Dzięki!!! Jakby chcieli bić, to Cię obronię
PS ej! Nie mówiłeś, że ta strona jest taka... Hm
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.08.2007, 14:23   #49
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Najbardziej szalony pomysł w grze...

O żesz.. o.O Nawet Hiltonówę za kratkami mają
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.11.2007, 20:31   #50
Vegeta
 
Avatar Vegeta
 
Zarejestrowany: 06.05.2007
Skąd: Liskeard
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 379
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Najbardziej szalony pomysł w grze...

A ja mojemu Romanowi Giertychowi zrobiłam tym stołem chemika w trzy dni 30 kochanek lol! :laugh: Jak się o niego biły Potem pojechałam nim w jego kostiumie kąpielowym do dzielnicy show biznesu gdzie w reklamach pokazywał swoje zielone gacie
__________________
cytat: " (...) Bo oczy są zwierciadłem duszy, a ona ma wielką duszę, więc musi mieć wielkie oczy, bo jakby miała małe to by się jej nie zmieściła...."

20 czerwca wyprowadzam się do Anglii. Nie kasujcie mojego konta, jeszcze wrócę :<
Vegeta jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 9 (0 użytkownik(ów) i 9 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023