Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 15.12.2004, 18:27   #1
*dumando*
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Zapis gry

dzisiaj normalnie sobie grałem w ts2.. chcę zapisać a tutaj opcje wyjścia/wyjścia do otoczenia/zapisania są ZABLOKOWANE! :/ i nie wiem czemu.. słyszałem o jakimś kodzie na odblokowanie tych funkcji ale coś mi nie idzie.. może wiecie gdzie taki jest? to siędzieje tylko w jednej rodzinie

uprzedzam bardzo głupie pytania które pewnie zadacie:
  • nie, nie jestem w żadnym centrum
  • nigdy wcześniej mi się do nie zdarzało
  • mój komp spełnia wymagania sprzętowe gry
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.12.2004, 18:37   #2
35C4R00N
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Z tego co sam sprawdziłem, to co najmniej dwa "zhakowane" przedmioty mogą wywołać taki efekt.
1) kostka mishuno
2) teleporter (obraz)

Masz w "dowloads" któryś z tych przedmiotów? Używałeś?
... zresztą możliwe że jeszcze jakieś inne wywołują taki błąd w grze, wszystkiego nie wiem ...
... a sposobu na wyjście z tej sytuacji jeszcze nie znam (ale szukam rozwiązania, może się uda).
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.12.2004, 19:07   #3
*dumando*
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

mam kostkę i teleporter.. ale wcześniej to wszystko normalnie działało.. dopiero teraz.. to bylo tak:

przeprowadziłem rodzinkę do lepszego domu.. i 1 raz jak zapisywałem ( po ukończeniu ogródka ) to normalnie się dało.. jak w każdej innej rodzinie.. a teraz coś się spieprzyło :/
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.12.2004, 19:21   #4
mariq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

a masz oryginał czy pirata??, ptacha zainstalowałaś??


jeżeli masz pirata z patchem to może kolejne "suprise" dla piratów
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.12.2004, 19:50   #5
Pinia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał mariq
a masz oryginał czy pirata??, ptacha zainstalowałaś??


jeżeli masz pirata z patchem to może kolejne "suprise" dla piratów
To że ma sie piraty nie zawsze znaczy, że sie ma gorszą gre czy z będami, z resztą nieważne.

Był już taki temat, że opcjaa zapisu gry jest niedostępna (w ORYGINALE) ale to może być również spowodowane tym że za długo grałeś kolego
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.12.2004, 20:25   #6
*dumando*
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pinia
To że ma sie piraty nie zawsze znaczy, że sie ma gorszą gre czy z będami, z resztą nieważne.

Był już taki temat, że opcjaa zapisu gry jest niedostępna (w ORYGINALE) ale to może być również spowodowane tym że za długo grałeś kolego
ledwo grę włączyłem..... .. .. no .. prawie

Cytat:
a masz oryginał czy pirata??, ptacha zainstalowałaś??
nt. pirata COŚ NAPISAŁEM! nie mam patcha
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.12.2004, 19:12   #7
Shèène
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dziwne...

Opcja nr 1
Jest taki dom w simach że nic nie działa. Spróbój przeprowadzic rodzinę
Opcja nr 2
Nie przyjechała opieka społeczna lub coś w tym stylu?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.12.2004, 21:12   #8
kawania
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Podejrzewam że będzie to kolejne głupie pytanie ale może kombinowałeś z simPe? mi gra zaczęła fiksować po kombinacjach w tym programie do tego stopnia że skończyło się reinstalką gry. Swoją drogą trudno nie mioeć poczucia że gra niestety nie została do końca dopracowana i zawiera tak liczne błędy.
Pozdrawiam przedświątecznie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.12.2004, 21:25   #9
35C4R00N
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Przy pomocy SimPe można dość szybko doprowadzić do "padnięcia" gry, ale tym razem to nie to.

DMG chyba ma dobre przeczucie (w drugim puncie: działanie którego gra nie może wykonać). Co prawda nie opieka społeczna, ale zdaje się że "coś w tym rodzaju". Jeszcze nie jestem pewny, wygląda na to że blokada zapisu następuje po każdym działaniu NPC którego gra nie jest w stanie dokończyć lub anulować.
Na razie jedynym "sukcesem" jest to, że udaje mi się wywołać ten efekt po kilku minutach gry ... ale nadal nie wiem dokładnie która akcja to powoduje.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.12.2004, 22:19   #10
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sims0maniak
Przy pomocy SimPe można dość szybko doprowadzić do "padnięcia" gry, ale tym razem to nie to.

DMG chyba ma dobre przeczucie (w drugim puncie: działanie którego gra nie może wykonać). Co prawda nie opieka społeczna, ale zdaje się że "coś w tym rodzaju". Jeszcze nie jestem pewny, wygląda na to że blokada zapisu następuje po każdym działaniu NPC którego gra nie jest w stanie dokończyć lub anulować.
Na razie jedynym "sukcesem" jest to, że udaje mi się wywołać ten efekt po kilku minutach gry ... ale nadal nie wiem dokładnie która akcja to powoduje.
U mnie nie można było zapisać jak mi się opiekunka do dziecka zakliknęła. I tylko wtedy. Musiałam ja kodem usuwqać. Mam nadzieję że choć trochę Ci pomogłam?
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023