Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 10.09.2005, 11:34   #1
♪Suzka♪
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie niedouczone dziecko :/

mam taki problemik...chce nauczyc dziecko korzystac z toalety, ale ten wskaznik rozwoju umiejetnsoci, co jest nad glowami simow, sie zatrzymal i w ogole nie rosnie :con: a z kolei jak chce, rzeby moja simka przygotowala to mleko madrasci, to chwilke stoi i anuluje polecenie :wacko: czy jest jakies inny sposob na to, aby nauczyc dziecko korzystac z toalety ???? jakis kod, hack ? blagam, pozomcie mi, bo ja juz mam dosyc przesiadywania dniami nad kiblem ! *___*
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 10.09.2005, 12:20   #2
magda_909
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Możesz sprówać czegos takiego (ja to zawsz erobie jak mi sie nie chce grac) posadz dziecko na toalecie ucz a zaraz kiedy ma spasć naciśnij na magicznym obrazie w panelu dzieciaka needs self drain a potem bladder i zaraz kiedy ma spasc znowu naciskaj do upadlego jesli sie nie uda to jakis błąd w grze ale pamiętaj cierpliwosci to zawsze trochę trwa bez mleka mądrości

PS: poradnik do tego obrazka http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=13515
mozesz go ściągnąć, jeśli oczywiście go nie masz z : http://www.simchaotics.net/Files/Mer...tiPainting.htm
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.09.2005, 19:31   #3
♪Suzka♪
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał magda_909
Możesz sprówać czegos takiego (ja to zawsz erobie jak mi sie nie chce grac) posadz dziecko na toalecie ucz a zaraz kiedy ma spasć naciśnij na magicznym obrazie w panelu dzieciaka needs self drain a potem bladder i zaraz kiedy ma spasc znowu naciskaj do upadlego jesli sie nie uda to jakis błąd w grze ale pamiętaj cierpliwosci to zawsze trochę trwa bez mleka mądrości

PS: poradnik do tego obrazka http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=13515
mozesz go ściągnąć, jeśli oczywiście go nie masz z : http://www.simchaotics.net/Files/Mer...tiPainting.htm
ach ! dzieki ! co prawda odkrylam, ze moja simka nie mogla korzystac z mleka, bo postawilam je na ziemi _-_ , ale dzieki temu jeszcze abrdziej przyspieszylam nauke ^___^ dzieki jeszcze raz!
a, i mam do Was jeszcze jedno takie pytanko ... moje simy chyba przestaly rosnac :con: po dwoch dniach nadal nic...ciagle pisze, ze 'zostanie emertyem za 25 dni' oO w ogole nie zmniejsza sie ilosc dni do konca...nie wpisywalam zadnych kodow ... .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.09.2005, 06:27   #4
efciaq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Na ten drugi problem nie mogę Ci pomóc, ale u mnie (może tylko u mnie) jest tak, że kiedy małe dziecko dorasta do dziecka, to nawet jak nie jest nauczone korzystania z toalety potrafi korzystac z kibla.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.09.2005, 11:03   #5
§Saphira§
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A nie wpisałaś przypadkiem aging off? Ja tak kiedyś zrobiłam, żeby mieć czas na naukę i zapomniałam... .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.09.2005, 14:02   #6
♪Suzka♪
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Saphira
A nie wpisałaś przypadkiem aging off? Ja tak kiedyś zrobiłam, żeby mieć czas na naukę i zapomniałam... .
nie ;/ wlasnie o to chodzi
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.09.2005, 15:35   #7
sasha fierce
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Chciałam tylko zauważyć, że aging off nie zawsze działa 'w ten sposób' więc niech się tym wszyscy nie kierują.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
nieslubne dziecko Czerwone jabłuszko The Sims 1: Problemy z grą 43 20.02.2007 17:27


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023