Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Inne gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12.04.2006, 17:29   #1
Nirrti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Gothic

Aż się zdziwiłam, gdy przeglądałam tematy i nie znalazłam żadnego o tej wyrąbistej grze. Uważam, że to najlepsza w jaką dotąd grałam(egzekwo z simsami) i jestem ciekawa, czy też mieliście z nią styczność^^Jak nie to bezwzględnie polecam!
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 12.04.2006, 17:51   #2
Nessa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

O, ja jeszcze nie grałam, ale kiedyś o tym słyszałam .
Czy to? x>
http://img53.imageshack.us/img53/4113/gothicii26or.jpg
A na czym polega ta gra, tak wogóle? xD Wygląda zachęcająco ^^.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.04.2006, 17:53   #3
Nirrti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ahhh...to to poznaje te miejsce...prawda, ze *****ista grafa? jak dostalam gothica to gralam po 10 godzin dziennie przez dwa miesiace dopoki sie nie ustatkowalam....wciąąąąąąąga....

edit. o co chodzi w grze? ja gralam tylko w dwójke i fabula wyglada tam mniej wiecej tak :jest się byłym skazańcem, który zostaje ożywiony przez nekromantę. Ten powierza mu zadanie. W tym czasie w kraju panuje wojna z orkami i przybywają smoki, których nie widziano w tych stronach wielu lat. Nasz bohater będzie miał duży wpływ na te wydarzenia...
a tak prosciej to sie chodzi gosciem i wypelnia misje tylko wiesz, gra jest bardzo rozbudowana, począwszy od całej masy uzbrojenia i ekwipunku, przez najróżniejsze postacie i przeciwników, po ogrooomna mape rozgrywki, która by poznac w całosci trzeba przejsc gre pare razy...no i super jest, ze jak wszystko sie potoczy zalezy wylacznie od ciebie...ma sie duzy wplyw na przebieg gry oczywiscie jest ustalona fabula, ale od ciebie zalezy w jaki sposob ją przejdziesz...w pierwsza czesc jeszcze nie gralam ale zamierzam kuupic
ale ogrooomnie polecam!

Ostatnio edytowane przez Nirrti : 12.04.2006 - 18:00
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.04.2006, 18:21   #4
Osioł
 
Avatar Osioł
 
Zarejestrowany: 24.10.2004
Skąd: Legionowo
Wiek: 34
Płeć: Mężczyzna
Postów: 105
Reputacja: 11
Domyślnie

Grałem we wszystkie części gry, jedynke ukończyłem kilka razy, a dwójke tylko raz . Moze parę razy ją zaczynałe, ale pod koniec zawsze jakoś mi się niechciało dalej grać :]. Jedynka jak dla mnie jest o wiele lepsza podwzględem muzyki i klimatu...aach nigdy nie zapomnę swoją pierwszą przygodę z Gothicem 1 ^^. To były wakacje 2003r :] kurde...aż łeska w oku się kręci jak sobie przypomne tą muzyczkę i jak zwiedzałem bagno bractwa ;] (moja ulubiona gildia). Pamiętam jak dochodziłem już do końca gry, to cholernie bardzo chciałęm kontynować przygodę z bezimiennym bohaterem :]. Akurat miałem 100zł w kieszeni wtedy to po prosiłęm Tatusia, by ten kupił mi Gothica 2 jak będzie obok Empiku przechodził :>. I tak się stało, byłem podkoniec gry (nie wygrałem jeszcze), a już na biurku leżało wielkie pudło z napisem Gothic 2 :]. 31 lipca o 22:30 ukończyłem pierwszy raz jedynke i o tej rozpocząłem przygodę w Khorinis ;] (znaczy się poza terenami Górniczej Doliny).
Z dwójką także mam miłę wspomnienia, ale to nie to samo co z jedynką . No jeżeli chodzi o gildie w II części do moją ulubioną jest Straż miejska ^^. A najemników jakoś nie lubię , może są tam starzy znajomi z jedynki (Le, Lares, Wilk i jeszcze paru typków), ale Straż jest jakaś taka fajniejsza ^^ (no i prawdę mówiąc jeszcze nigdy nie próbowałem grać najemnikiami, ale magów testowałem ;]).

Nirrti, a w Noc Kruka grałaś? ;]. Dodatek ten jest bardzo świetny! Choć ma jeden bug przez, którego można już gry nie ukończyć (jedynie cheat może uratować :/).

Aha...jeszcze jedno! Ta gra powinna być obowiązkowa dla każdego fana rpg!
__________________

Arthas, my son
Osioł jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.04.2006, 20:06   #5
Nirrti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

osiołku nie grałam niestety w noc kruka...a co dokładnie jest w niej dodatkowego? słyszalam ze misje i cos tam jeszcze...moze poprosze od rodzicow na wielkanoc albo urodzinki
zgadzam sie z ostatnim zdaniem bo gothic to jest perełka...no po prostu nie wiem jak moglam go kiedys wogole nie znac...
a co do gildii, to jak pierwszy raz gralam wlasnie wstapilam do najemnikopw......ah..stare, dobre czasy pozniej przerzucilam sie na straz miejska a niedluge zaczynam testowac wreszcie magow
no i rzeczywiscie zapomnialam wczesniej wspomniec o niepowtarzalnym klimacie tej gry....te miasta nocą....to morze...ah...gothic ruleez
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.04.2006, 21:29   #6
Osioł
 
Avatar Osioł
 
Zarejestrowany: 24.10.2004
Skąd: Legionowo
Wiek: 34
Płeć: Mężczyzna
Postów: 105
Reputacja: 11
Domyślnie

Co dodatkowego jest w Noc Kruka? Oprócz nowego kontynentu (jest naprawdę spory!) i dodatkowych 20 godzin gry jest sporo nowych ludzi do spotkania . Jak na przykład piraci ^^, jest nowe stowarzyszenie, które może bardzo pomóc dołączyć do jakiejś gildii ;] oraz w ogóle zarąbisty jest ten dodatek ;]. Pamiętam kończąc go byłem przerażony, że jeszcze czeka mnie zabicie smoków i takie tam ;].

Anyway... klik! oraz Klik! kiedyś mi się nudziło w The Sims ^^.
__________________

Arthas, my son
Osioł jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.04.2006, 08:03   #7
Nessa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A, to musi być niezła . No, a grafika naprawdę extra *_*!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.04.2006, 09:27   #8
Nirrti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

nooo....grafika jest doskonała. pozwole sobie dac pare screenow z gry zrobionych przezemnie, wiem ze nie sa najlepsze, bom ja malo zdolna do takich rzeczy, ale...

jak sie otworzy w calosci to nie jest tak ciemno i wyglada duuzo lepiej
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.04.2006, 12:59   #9
Elvis
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja osobiscie ubóstwiam ta gre....jest po prostu.....no nie da sie okreslic

Najdalej doszedlem do zamku w Górniczej dolinie a potem pozyczylem koledze Gothica...(oczywiscie mowie caly czas o Gothicu II) Musze odebrac go bo narobiliscie mi chec aby zagrac Aha i mam pytanko.... o co chodzi z tym jakims testem aby stac sie paladynem?Tzn co trzeba zrobic aby udowodnic ze sie nadaje na paladyna?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.04.2006, 13:03   #10
Nirrti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Elvis
Aha i mam pytanko.... o co chodzi z tym jakims testem aby stac sie paladynem?Tzn co trzeba zrobic aby udowodnic ze sie nadaje na paladyna?
no mnie przyjeli jak po prostu wykonalam pare misji, chyba wlasnie jak wrocilam z gorniczej doliny...
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023