Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 1: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.07.2006, 14:23   #1
emily
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Dom pani K. [BRAK ZDJĘĆ]

Na zewnątrz

Wjście

Parter

Piętro

Przedpokój

Kuchnia

Łazienki :
Na Parterze

Na I piętrze

Biblioteka:

Salon

Sypialnia

Ogród :
Kwiatki

Oczko Wodne

Fontanna

Basen

Taras

Ostatnio edytowane przez Charionette : 27.01.2015 - 21:06
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.07.2006, 18:58   #2
Madzixusia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Szczerze - nie podoba mi się. Niektóre pokoje, np. salon są wielkie, a wszystko poustawiane jest po kątach. Okropnie to wygląda. Niepodoba mi się bryła domu. I dziwnie wyglądają te fotele nad basenem. Powinnaś dać tam coś bardziej ogrodowego. Mogłabym tak jeszcze troche powymieniać, ale moja klawiatura sie strasznie tnie Ogólna ocena domku - 4.5/10
EDIT - nie no, nie moge tak tego zostawić. Z klawiaturą wytrzymam. Dziewczyno, spójrz na sypialnie! W moim domu zrobiłabym z niej 5 oddzielnych :/ A na tarasie wszystko jest, za przeproszeniem, nasrane. Zmieniam ocenę - 3/10 (dokładniej się przyjrzałam )

Ostatnio edytowane przez Madzixusia : 06.07.2006 - 19:00
 
stare 06.07.2006, 19:12   #3
asia23170
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Emily.Mnie ten dom się bardzo podoba,w ogóle domy w Simsach 1 są bardzoładne ode mnie masz 10/10.Bardzo wszystko mi sie podoba.
 
stare 08.07.2006, 17:12   #4
CoRnEliA :)
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nawet ładny z zewnątrz a to dlatego ze dom jest nawet mały, przynajmnije mniejszy niz ten drugi "domeczek". Ładny ogród. W srodku domu jak dla mnie za duzo jest drewna, ocena 8/10
 
stare 08.07.2006, 21:38   #5
_patuska_
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

nie ma wogole dodatkow a one wporowadzaja pieknosc simsów 7/10
pozdrawiam
 
stare 09.07.2006, 09:30   #6
ŁUKASZ24
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Zacznę penetrować od zewnątrz:
Bryła nie zachwyca, wygląda jak ośli kloc, ogródek jest po prostu cienki, za duży na tak mało rzeczy, na balkonie barek i to jeszcze przy balustradzie, wszystkie okna są obok siebie (tak nie powinno być, ja popełniałem ten błąd wiele razy), dach jest za stromy, taras jest dosłownie do bani (te latarnie i zbroja), drzwi wejściowe nie pasują do reszty, ogrodzenie w stylu "zabezpieczenia starego buissnesman'a" są zbędne dla domu, który stoi blisko ulicy. I ten alarm na drzwiach.

Wewnątrz:
Wszystkie pokoje są za duże! Także tapety w stylu country nie pasują do domu, w przeciwieństwie do tylu m2 salonu, jego wyposażenie jest ubogie i także nie pasuje do ścian i podłóg, mówiąc szczerze wszystko się gryzie. Zasłonki to ciekawy pomysł, ale też tam nie pasują. Łazienka jakby wystawała z salonu, jak jakiś pokoik kwarantanny, (po co tam alarm przeciwpożarowy i telefon(w łazience)?), Lampa w tej ubikacji też nie pasuje, a cała łazienka, wydaje się być w remoncie, podobnie łazienka na piętrze. Hol jest pusty, (bo tak powinno być), ale też jest duży! Dodam jeszcze jedną ważną rzecz: nie tylko w łazience jest telefon, ale w każdym pokoju! Dla mnie to dosłownie dziwne. Salon nie ma połączenia z kuchnią: ciekawe czy w twoim prawdziwym mieszkaniu (lub domu), śpisz, a tu nagle zajeżdża ci kapustą. Kuchnia od salonu jest tylko oddzielona kolumnami, które również nie pasują. Biblioteka to kiszka, o niej nie ma, co się rozpisywać. Sypialnia, o wiele lepsza, ale i tak zła! Wygląda na futurystyczny pokój, połączony z bajkowym zamkiem kolorowym (!?). Jest również bardzo duża i zajmuje połowę salonu.

Oczywiście zgadzam się też z błędami wymienionymi powyżej. Moja końcowa ocena to 2/10 bo dom stoi i się nie zawali - główne zalety.

PS. I tu nie będę jeszcze bardziej skromny: Moje domki są 5 razy lepsze od tego i dostawały ocenę mniejszą od 3. Ten dostał 10,8,7. Dla mnie to niesprawiedliwość.
 
stare 10.07.2006, 10:44   #7
Poziomek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ŁUKASZ24-ten opis z twojej strony bardzo mnie zaskoczył ale żeby w Pswypisywać szarym ledwo widocznym kolorem takie bzdury to naprawdę żenada, po co w ogóle piszesz jakie to twoje domki są lepsze itp. skoro to najprawdziwsza GŁUPOTA.




Domek jak (chyba) początkującą w świecie simów to nie taki okropny i ble.
Troche za kanciaste te pomieszczenia i może troche za duże (to chyba przez te kwadraty), ogród nie jest taki zły (pomysł się liczy) a masz iech ci bedzie 10/10
(trochę dużo drewnianych ścian i podłóg) ale nastepnym razem będzie cool
 
stare 10.07.2006, 11:12   #8
Tusia24
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

4/10 . I tak wydaje mi sie ze oceniłam za wysoko.
 
stare 15.07.2006, 17:41   #9
Konik
 
Avatar Konik
 
Zarejestrowany: 07.05.2006
Skąd: śnieg w lecie?
Płeć: Mężczyzna
Postów: 99
Reputacja: 10
Domyślnie

Domek ładny.Szczególnie zachwycił mnie ogród.
Moja ocenka to:9/10
__________________
Tworzysz ładne budowle w TS2? Napisz na PW!!
Konik jest offline  
stare 16.07.2006, 15:14   #10
Dsquared
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał ŁUKASZ24
PS. I tu nie będę jeszcze bardziej skromny: Moje domki są 5 razy lepsze od tego i dostawały ocenę mniejszą od 3. Ten dostał 10,8,7. Dla mnie to niesprawiedliwość.

Boże......jaki z ciebie kretyn....ty myślisz że łade domy budujesz....O_o bauhaahahhaahahha nie nooo....chyba tylko tobie się podobają....

ŻENADA....


Co do domu ładny 8/10
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023