Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.03.2006, 18:06   #11
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Katherina fajny pomysl. Ja kombinowalam w kierunku ze najpierw czas plynie z simem w biznesie a potem jak on daje opcje jedz do domu to sie przelacza na dom i tam ten sam czas uplywa ale bez niego.
Twoj pomysl jednak lepszy
Cay to jak zrobic zeby kierownik jednak przynosil zyski? Najpierw zatrudnic go na kierowniczym stanowisku u innego sima a potem u nas?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.03.2006, 13:19   #12
Ayla
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Proszę, proszę...
A więc jednak nie jestem jedyną osobą, która ma żal do twórców TS2 WB za wydanie tego bubla
W innym poście napisałam jakie jest moje zdanie na temat dodatku (bo to był post: co myślisz o nowym dodatku) i niestety zostałam ZAKRZYCZANA przez innych użytkowników! Bo dodatek jest SUPER, NIC się nie psuje, NIE MA żadnych błędów, jest IDEALNY , PRZEMYŚLANY, REALNY i w ogóle powinnam dopłacić Maxisowi conajmniej 99,99zł za to, że go w ogóle wydał

Spoko...

Moja młoda simka założyła biznes. Ale chciała mieć dziecko. Więc zatrudniła kierownika, żeby spokojnie wychować małego. No i to tyle. Sklep ma kierownika. Nie wiem po co, bo jeszcze nic nie zarobiłam odkąd on tam rządzi.

Dziękuję Ci, o Wielki Maxisie

P.S
A tak w ogóle: dlaczego kiedy ja piszę, że najnowszy dodatek tylko zepsuł i pogorszył działanie gry na MOIM komputerze, to zaraz połowa forumowiczów pisze, że to NIEMOŻLIWE bo u nich nic się nie zepsuło
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.03.2006, 15:15   #13
VioletSoul
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

[QUOTE=Ayla]
Cytat:
Napisał Ayla
Proszę, proszę...
A więc jednak nie jestem jedyną osobą, która ma żal do twórców TS2 WB za wydanie tego bubla
W innym poście napisałam jakie jest moje zdanie na temat dodatku (bo to był post: co myślisz o nowym dodatku) i niestety zostałam ZAKRZYCZANA przez innych użytkowników! Bo dodatek jest SUPER, NIC się nie psuje, NIE MA żadnych błędów, jest IDEALNY , PRZEMYŚLANY, REALNY i w ogóle powinnam dopłacić Maxisowi conajmniej 99,99zł za to, że go w ogóle wydał
bo tu sie "starszyzna" forum wypowiedziala :smart: a ciebie mlodsi pewnie zakrzyczeli

Ostatnio edytowane przez VioletSoul : 23.03.2006 - 15:17
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.03.2006, 09:59   #14
Ayla
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Zapewne masz rację w78r Tak mogło być!
Może poprosimy adminów o osobny dział dla nas - "wapniaków" po dwudziestce

Ale, ale!!!
Wyobraźcie sobie, że wczoraj, po trzech godzinach gry, moja simka zarobiła nie wychodząc z domu 77 simoleonów!!!
Chyba dam podwyżkę kierowniczce

Zaznaczam, że mam (tam w grze ) sklep z zabawkami, piętrowy, dobrze wyposażony, z profesjonalną obsługą (złote rangi) i kiedy tam jestem zarabiam 2-3 tysiące !!!

To się chyba nazywa sukces... xP
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.03.2006, 12:59   #15
Anula
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie first post

Tu macie rację...Simy nie są i obawiam się, że jeszcze długą nie będą całkowicie wiernie odwzorowywać życia...to tylko zabawa...wiadomo , że mogłoby być lepiej, ciekawiej...ale cóż nie zapominajmy, że Simy mają na celu ośmieszyć niektóre poważne elementy prawdziwego życia...takie jak poród, sex,wychowywanie dziecka,randki,biznesy itd.....według mnie The Sims 2 to gra , która ma dobrze bawić ...

Nie zmienia to jednak tego, iż Ci faceci z EA mogliby lepiej traktować klientów i nie rzucać im jakiś ochłapów...lepiej poczekać parę miesięcy dłużej i otrzymać produkt, który nawet zagorzałym krytykom zamknie buzie niż szybko , bez dokładnego pomysłu produkować dodatki fajne , ale niedopracowane i jakby to ująć...niedorobione ....
Ja osobiście wolę czekać...(jest czas na uzbieranie kasy)

Pozdr:*
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.03.2006, 00:25   #16
Wickoo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ayla.. ee, ten.. w galerii moja simka zarobila 50 tys. w jeden dzien ;-)

bez kodow =]
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.03.2006, 00:40   #17
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wickoo
Ayla.. ee, ten.. w galerii moja simka zarobila 50 tys. w jeden dzien ;-)

bez kodow =]
Hem... Kierownik to jej zarobil a ona byla w domu? Bo rozmawiamy w tym temacie o tym ze kierownicy mianowani na to stanowisko w biznesie nie przynosza zyskow
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.03.2006, 07:16   #18
Konrad 2
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja zarobilem w 1 dzien w juz pelni wyposazony sklep z zabawkami jak w nim przebywalem ok 12 tys, ale to dlatego ze 2 razy przedmiotu ktory uzupelnia zachcianki, tak to sprzedawca po 5-6 sprzedarzach traci cala energia i ciagle marudzi o snie, to tez jest troche zle ze az tak go to wyczerpuje, moj sim kasjer moglby jeszcze 2 razy tyle przesiedziec niz moj sprzedawca.Teraqz jak wyjade uzupelnie paroma robotami i ostatnimi zabawkami w zlotej randze i w zanadzu duzo mi zostanie bo dlugo sie te rangi wybieralo.(jeszcze nie probowalem z kierownikiem, dzisiaj juz sprobuje bo mam spore zyski)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.03.2006, 16:32   #19
Sesca
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nie wiem jak wy gracie. W moim sklepie z robotami zarabiam ok. 30,000 codziennie, jak jestem na parceli wiecej.
Moze to nie twórcy, a WY cos nie tak robicie?

Zwalcie wine na kogos. Najłatwiej.
w78r - STARSZYZNA?! Wybacz, ale wymagasz niewiadomo czego. Pomyśl lepiej, czy DA sie to zrobic, starszyzno.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.03.2006, 17:51   #20
Ayla
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Tak Sesca... robimy coś nie tak, wiesz. Ja na przykład przy instalacji dałam język japoński i teraz nic nie rozumiem...

Śmieszą mnie takie posty jak Twój. Wyjaśniłaś/eś coś? Wytłumaczyłaś/eś mi co robię nie tak? Wniosłaś/eś coś pozytywnego do tego wątku? To nie pisz, skoro sama/sam nie wiesz. Znajdź temat pod tytułem "Wszystko mi wychodzi dobrze" i tam się produkuj.

Bo najłatwiej to sie właśnie wymądrzać jak Ty.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023