Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Domy [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.10.2015, 21:56   #11
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Leśna 14

Bryła z przodu wygląda ładnie, z boku słabo, a z tyłu jeszcze gorzej. Po prostu brakuje jej okien. Jak patrzę na rzutach, to widzę, że bez problemu można je dodać, zmieniając rozmieszczenie mebli i sprzętów w łazience.
Podoba mi się stonowany kolor ścian w większości pomieszczeń w domu. Wyjątkiem jest sypialnia dziecka i raczej to nie działa na jej korzyść. Tapeta sama w sobie jest ładna, ale wprowadza straszny chaos w tym pokoju.
Salon jest chyba troszkę zbyt skromny, wydaje się taki wciśnięty na siłę, tu drzwi, tam schody. Ja przestawiłabym fotel z drugiej strony sofy, a drzwi do sypialni przeniosłabym na tą ścianę przy której stoi fotel. Nie podoba mi się też kącik ze sztalugą i przyrządem do ćwiczeń. Na górze jest wystarczająco miejsca, żeby pomieścić i to, i to. O ile sztaluga bez problemu mogłaby tam stać, to przyrząd do ćwiczeń kompletnie w tym miejscu jest nie na miejscu
W łazience dywanik w zielone pasy kompletnie zaburza stylistykę tego wnętrza. Nie pasuje ani odcień zieleni, ani te pasy
Na rzucie piętra widzę pomieszczenie bez drzwi, które mogłoby być łazienką. Biedne simy, które mają małe pęcherze musza latać w nocy po schodach do łazienki, a ona mogłaby być tuż obok
Ogólnie, gdy zaczęłam oglądać zdjęcia wnętrz, pomyślałam, że są idealne. Pomimo szarości na ścianach udało Ci się uzyskać wrażenie przytulności i harmonii. Drobne mankamenty, o których napisałam to pestka przy przyjaznym dla oka całokształcie
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023