Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 5 > The Sims 5: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.02.2024, 13:44   #11
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,092
Reputacja: 30
Domyślnie Odp: Project Rene - czyli The Sims 5

Cytat:
Napisał Caesum
Project Rene to tytuł roboczy The Sims 5. Nazwa ma nawiązywać do renesansu lub odrodzenia i być znakiem ekscytującej przyszłości serii.
Czyli wygląda na to, że EA ma świadomość, iż The Sims 4 nie nadąża za oczekiwaniami graczy

Przyznam, że póki co nie śledzę wiadomości o TS5. Mam niesmak po TS4, do tego doniesienia o mikropłatnościach mnie nie zachęcają. Gdzie się nie pójdzie w internecie, widać "kup to, kup tamto", w grach wolałabym od tego odpocząć. Tryb multiplayer może być fajny, ale nie dbam o to na tyle, aby specjalnie zainteresować się TS5.

Póki co bardziej intryguje mnie Paralives, bo "simsy" w wykonaniu innego studia to może być coś naprawdę ciekawego.
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.02.2024, 22:13   #12
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,053
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Project Rene - czyli The Sims 5

Patrząc na to, jak doją TS4, to naprawdę ciężko wyczekiwać z utęsknieniem kolejnej części. Rozłożyli grę na części pierwsze i nie oszukujmy się, dopóki Paralives albo Live by You nie trafią na rynek, a EA nie poczuje oddechu konkurencji na karku, to nie zmieni za bardzo swojego podejścia, a bulić kasę, żeby dostać 5 przedmiotów i fryzurę, które na spokojnie mogłyby być częścią jakieś pakietu... Z serii na serię gra stacza się coraz bardziej i wizja TS5 zwyczajnie mnie przeraża na chwilę obecną, zamiast ekscytować. EA skutecznie zabiła we mnie miłość do tej gry, dlatego nie spodziewam się cudów.
Chyba wolę zostać pozytywnie zaskoczona niż oczekiwać czegoś i poczuć później rozczarowanie.
Kędziorek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.03.2024, 21:06   #13
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,474
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: Project Rene - czyli The Sims 5

Wygląda na to, że wyciekło The Sims 5! Użytkownik Gtornnet na reddicie powiadomił właśnie, że wczesna wersja The Sims 5 z listopada 2022 wyciekła ze studio Maxisa. Nie da się jej obecnie uruchomić z powodu zabezpieczeń, ale już wiadomo, że gra będzie dostępna na PC i Androidzie.
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.03.2024, 13:29   #14
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,092
Reputacja: 30
Domyślnie Odp: Project Rene - czyli The Sims 5

Ależ ja bym chciała, by z tego wycieku jakiś magik komputerowy udostępnił wersję, którą można otworzyć. Byłoby to ciekawe doświadczenie pooglądać sobie jeszcze-nie-grywalną grę. Niemoralne? Może, ale nie lubimy się z EA przez to, jaki cash grab zrobili z TS4. Jeszcze żeby ta gra dobrze działała, tymczasem niektóre pakiety są praktycznie niegrywalne bez aktualizacji/modów. Ale to wszyscy wiemy.

Przy okazji udostępniam link do screenów z ostatnio wyciekniętej wersji na Androida:
https://imgur.com/a/5zvUgsz

...oraz link do zdjęć, które wyciekły jeszcze w 2022:
https://simscommunity.info/2022/11/1...g-that-leaked/

Graficznie przypomina mi to styl Paralives. Trochę jakby ludzie w EA stwierdzili, że skoro Paralives się podoba, to zrobią coś podobnego (może przesadzam, ale nie jest to niemożliwe). Pomijając moje uprzedzenia, póki co całkiem mi się podoba. Mam wrażenie, że to pomieszanie stylów TS3 i TS4, a jednocześnie lepsze niż oba razem wzięte (chociaż te pejzaże z TS3... hmm...). Zobaczymy, jak będzie wyglądał finalny produkt.
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.03.2024, 19:38   #15
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,474
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: Project Rene - czyli The Sims 5

To ja dorzucę jeszcze filmik, na którym ktoś gra w wyciekłą wersję. Wygląda na to, że ta wersja jest na razie na etapie trybu budowania, nic więcej. Ale już to jest całkiem ciekawe. Chyba wszystkie meble będą "modularne" z bardzo dużymi możliwościami modyfikacji.


Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.03.2024, 21:22   #16
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,474
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: Project Rene - czyli The Sims 5

Do sieci wyciekła grafika pokazująca nowy styl artystyczny w The Sims 5. Wygląda na to, że gra będzie jeszcze bardziej kreskówkowa niż TS4. A co Wy o tym myślicie?


Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.03.2024, 13:00   #17
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,474
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: Project Rene - czyli The Sims 5

Wygląda na to, że The Sims 5 (Project Rene) powróci do otwartego świata rodem z trzeciej części! Według najnowszych wycieków, ostatni grywalny build zawiera w sobie mapę zainspirowaną Paryżem. Testowany build zawiera w sobie takie funkcje jak wgrywanie zasobów bez ekranów ładowania oraz dynamiczną zmianę detali obiektów (streaming & LOD). Ponadto, testowy build jest tak dobrze zoptymalizowany, że gra ma stabilne 30 FPS nawet na starszych modelach komórek przy widocznej całej okolicy.

Co ciekawe, według wycieków mapa dostępna w buildzie to zaledwie wycinek całej okolicy (czerwony obszar na zdjęciach). Ponadto, build jest z poprzedniego roku, możliwe więc, że sama gra jest już na zupełnie innym etapie produkcji.







Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 25 (0 użytkownik(ów) i 25 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023