Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 21.02.2010, 11:39   #21
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,238
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

Ja byłem zachwycony tym, że jak sim pływał w basenie, to było widać jego całe ciało, a nie tylko głowę tak jak w jedynce!
No i pamiętam [jakby to było wczoraj ] moją pierwszą, wielopokoleniową rodzinkę z 5 samochodami na podjazdach, mimo ich na jedno pokolenie przypadały dwie osoby + jedno dziecko
No i ten świat niezmącony dodatkami z neta- teraz jednak już bym tak nie potrafił grać
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.02.2010, 12:20   #22
Elizabeth Swann
 
Avatar Elizabeth Swann
 
Zarejestrowany: 19.02.2010
Skąd: Karaiby ;)
Płeć: Kobieta
Postów: 47
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

ja pamiętam moją 1 rodzinkę w weronie, jak wyrodna matka zostawiła małe dziecko przed domem.
Elizabeth Swann jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.02.2010, 09:02   #23
Neroona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

Pierwsza gra to było coś Wtedy jeszcze nie znałam kodów, wszystko było takie...nowe. Pamiętam, gdzie pierwsze weszłam, a mianowicie w rodzinkę Kaliente. Wtedy się wystraszyłam złodzieja A pierwszą postacią, którą stworzyłam byłam ja jako dorosła. A potem wybierałam sobie domek gapiąc się na miasto przez przynajmniej 10 minut...i doszłam do wniosku, że nie mam fajnego domku do kupienia ;p Ale w końcu wybrałam domek na ulicy Jeziornej (ten koło Dona). Miałam problem ze znalezieniem pracy...w końcu nie chciało mi się myśleć i weszłam w "google", żeby sprawdzić "w jaki sposób znaleźć pracę w The Sims 2?" Teraz to się śmieszne wydaje dla zaawansowanego gracza (dla mnie też)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.02.2010, 12:57   #24
natalia9698
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

Ach The Sims 2...Pamiętam swoją pierwszą rodzinkę a była to rodzina Pospolitus mama Barbara,tata Zygmunt i nastoletnia córka Eliza i oczywiście zamieszkali w Miłowie.A moim pierwszym dodatkiem były Zwierzaki .Ale gram i w dwójkę i trójkę a nawet w jedynkę
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.02.2010, 13:09   #25
GaGasz
 
Avatar GaGasz
 
Zarejestrowany: 06.02.2010
Skąd: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Postów: 101
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

Jak pierwszy raz wszedłem w TS2 to najpierw wlazłem do Miłowa i kliknąłem na pierwszy lepszy dom z zielonym rombem nad ;] Domek należał do rodziny sióstr Kaliente. ^^ Pamiętam jak zkłóciłem Dona z Niną a Don ożenił się z Diną:].
GaGasz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.02.2010, 15:40   #26
Ana021
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

Kiedyś grając u kuzyna też strasznie przeżywałam złodzieja
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.02.2010, 16:05   #27
Gold_Chocolate
 
Avatar Gold_Chocolate
 
Zarejestrowany: 05.05.2009
Skąd: Najmilsze miasto.
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 633
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

Ja zanim dostałam TS2 wiele o nich czytałam , szukałam informacji itd. Pamiętam , że najbardziej w tych informacjach fascynowali mnie kosmici. I tak kiedy dostałam simsy myk , myk do Dziwnowa no i oczywiście na pierwszy ogień rodzinka Kowal (;
__________________
Gold_Chocolate jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.02.2010, 18:59   #28
Rademenes_
 
Zarejestrowany: 26.06.2009
Skąd: miasto zielonych wzgórz :)
Płeć: Kobieta
Postów: 81
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

A ja nie wspominam .

Bo gram nadal . Tzn. na razie próbuję na nowo uruchomić TS2. Ale będzie dobrze . W zasadzie ta gra fascynuje mnie bardzo, bo jeszcze nie robiłam swojego biznesu, nie wyjeżdżałam na wakacje ani nie wysyłałam dziecka na studia, więc będę ją jeszcze odkrywać. I mimo, że jestem bardzo małozaawansowana w grze, to nie potrafię grać bez dodatków-bo kodów używam tylko 3-4 (póki co ).

A pierwsze uruchomienie... Jakieś 3 lata temu pożyczyłam grę od koleżanki i zaczęłam tworzyć Sima, kiedy wyłączono mi prąd i tym sposobem dałam sobie spokój . Do gry wróciłam dopiero rok temu .

TS 3 również posiadam, ale po jednorazowym uruchomieniu jakoś nie wciągnęła mnie. Na tyle, ile znam, wyższość TS3 nad TS2 to brak ekranu ładowania gry po opuszczeniu domu.
Dlatego nie zamienię TS 2 na inną i tym samym... nie będę wspominać .
Rademenes_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.02.2010, 14:57   #29
Ana021
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

Pamiętam też w jakim byłam szoku,jak po raz pierwszy weszłam do rodzinki
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.02.2010, 19:49   #30
Pawlq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

Pierwsze moje uruchomienie gry odbyło się jakieś 2 tygodnie po premierze.
Podczas instalacji grałem w te mini-gierki.
Z zafascynowaniem patrzyłem na filmik i na ekrany ładowania.
Pierwszą okolicą było Miłowo... i tak zostało. Dziwnowo i Wenore odwiedziłem w celach "turystycznych".
Pierwszą rodzinką były siostrzyczki - Nina i Dina (nie pamiętam nazwiska).
W historię Belli nigdy się nie zagłębiałem. Interesująca jest, ale jakoś nie miałem ochoty i czasu się nią zajmować.
Pamiętam że nie umiałem spełniać pragnień, toż się zdenerwowałem i schowałem te okienka..., a później się dziwiłem jak mi jakiś doktorek przylatywał .
Ogólnie Sims 2 wspominam dobrze, szczególnie dodatki "Na Studiach""Własny Biznes""Osiedlowe Życie". Mimo że zostawiłem dwójkę na rzecz trójki... wracam do domu... właśnie instaluje Sims 2 wraz z dodatkami, a Sims 3 zamierzam odinstalować.
"Dwójka" ma potencjał jeszcze i...co najważniejsze...dużo możliwości z dodatkami.
"Trójka" wydaje mi się taka...sztuczna... . 2 jest polepszeniem 1, a 3... tak na siłe zrobiona.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023