Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.07.2009, 20:28   #1
Elektra
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Co zrobiliscie w The sims 3?

Własnie co zrobiliscie w The Sims 3 jak juz zaczęliscie grać?
Ja jak zwykle całe miasto zawaliłam "wariatkami" xD, Buduwałam domy noi jakos tam simowie żyli.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.07.2009, 20:57   #2
Kuban
 
Avatar Kuban
 
Zarejestrowany: 03.05.2009
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 94
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co zrobiliscie w The sims 3?

Ja na razie popełniłem parę błędów po pierwsze zpomniałem ustawić czas epicki (moje simy to już staruszki chyba ich pożuce...)Usawiłem sobie że mają być dorośli i dąłem im dziecko efekt... Nudna gra ale jutro zaczynam wszytsko od nowa
Ps Sorki za błędy
Ps2 potem opiesze co z nową rodzinką
Kuban jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.07.2009, 21:07   #3
Angelka_96
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co zrobiliscie w The sims 3?

Ja początku weszłam w edytor postaci i zaczęłam tworzyć ''Pięknego sima'' ( W moim przypadku przypominał raczej Potwora i gryzli w jednym, no ale mówi się trudno )
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.07.2009, 21:37   #4
Słodka Ślicznotka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co zrobiliscie w The sims 3?

ja też na początku weszłam w edytor postaci i próbowałam zrobić siebie wyszło na to ,że wolę zrobić murzynkę z blond włosami i potem przeszłam do miasta zrobiłam jej chate jakąś i potem pzreszłam w tryb życia ,byłam tak zawascynowana grą że zapomniałam nakarmić mojej simci no i cóż przepadła
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.07.2009, 00:17   #5
CrypearL
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co zrobiliscie w The sims 3?

No cóż...

Wszedłem w edytor, zrobiłem w nim Joe'go Jonasa z Jonas Brothers, wpisałem kod na kasę, wprowadziłem go do domu "Przez Most" na plaży, zacząłem zarabiać w branży muzycznej i w ten sposób stałem się właścicielem większości parceli publicznych w SV (Żeby nie było to jedynym kodem, który wpisałem na tym zapisie był kod na kasę, aby wprowadzić Sima do fajnej chaty i tyle ^^).
Zobaczymy jak później sprawy u mojego sima się potoczą .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.07.2009, 00:53   #6
Wampirencja
 
Avatar Wampirencja
 
Zarejestrowany: 09.01.2004
Skąd: Pudełko po chińszczyźnie
Wiek: 34
Postów: 437
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co zrobiliscie w The sims 3?

Ja stworzyłam jak zawsze mini-me, żeby pozwiedzać i posprawdzać te wszystkie nowości Wreszcie jest opcja "młody dorosły", bo bycie nastolatką w simach męczyło bez kodów!
Już pierwszej nocy dobiłam do prawie końca kariery, zbudowałam wielki dom.... i stiwerdziłam że się nudze, więc kim innym gram...
__________________
nie wiem kiedy będzie koniec świata, ale na pewno go przegapię.

All hail the hypnotoad!
Wampirencja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.07.2009, 08:08   #7
civette
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co zrobiliscie w The sims 3?

Ja sobie "wyhodowałam" 3 pokolenia, 2 osoby dobiły do końca kariery, jedna to nastolatka... Potem zaczęłam sprawdzać kody, no i ten, na którym mi najbardziej zależy - niedziała (zablokowanie starzenia się sima). Zrobiłam dużo kasy motherlodem, wprowadziłam się do najdroższego domu w SV, nie podobał mi się, zrobiłam nowy i... porzuciłam rodzinę. Teraz mam nową simkę i próbuję jej zrobić 3 umiejętności na maksa (potrzebne do ambrozji), ale jej życie jest zdecydowanie za krótkie, żeby zrobić to wszystko co bym chciała... Przez to się dość szybko nudzi, a rozegranie całego życia sima idzie zbyt szybko...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.07.2009, 10:07   #8
bouffe
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co zrobiliscie w The sims 3?

Cytat:
Napisał civette Zobacz post
Potem zaczęłam sprawdzać kody, no i ten, na którym mi najbardziej zależy - niedziała (zablokowanie starzenia się sima).
Cytat:
Napisał civette Zobacz post
Teraz mam nową simkę i próbuję jej zrobić 3 umiejętności na maksa (potrzebne do ambrozji), ale jej życie jest zdecydowanie za krótkie, żeby zrobić to wszystko co bym chciała...
Obie te opcje są w grze. W opcjach gry można ustawić długość życia (jeśli chcesz spróbować wszystkiego w grze jedną simką proponuję życie "długie" i "epickie"). Jest również opcja włączenia/wyłączenia starzenia.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.07.2009, 10:10   #9
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co zrobiliscie w The sims 3?

http://www.modthesims.info/download.php?t=351524
http://www.modthesims.info/download.php?t=351006

kiedy coś takiego będzie w trójce się pytam?!
oja,wracam do dwójki,pierniczę taki badziewny interes *____*

mówiłam,że video- i foto- makerzy będą mieli w trójce przerąbane.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.07.2009, 16:43   #10
civette
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co zrobiliscie w The sims 3?

Cytat:
Napisał bouffe Zobacz post
Obie te opcje są w grze. W opcjach gry można ustawić długość życia (jeśli chcesz spróbować wszystkiego w grze jedną simką proponuję życie "długie" i "epickie"). Jest również opcja włączenia/wyłączenia starzenia.
A czy możesz podpowiedzieć gdzie? Przejrzałam edycję tworznia sima, ale nie znalazłam. (a narobiłaś mi smaka ;p)
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023