Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.07.2009, 18:09   #21
Rosemarie
 
Avatar Rosemarie
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Mystic Falls
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,416
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co zrobiliscie w The sims 3?

stworzyłam simkę Fabienne chyba.Nawet nie wprowadziłam jej do domu kiedy zobaczyłam ile jest ciekawych mieszkańców w Sunset Valley.Potem grubego faceta,chciałam się pośmiać xD A teraz gram rodziną Keaton.
__________________
Rosemarie jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.07.2009, 21:46   #22
Narcyz
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co zrobiliscie w The sims 3?

Hmm wiele gier zaczynałam ale pierwsza to była biała babka która miała pragnienie życiowe żeby wychować 5 simów aż będą nastolatkami i jej męża czarnego mięśniaka który chciał osiągnać szczyt kariery sportowej ;] Więc zgodnie z pragnieniem zaczęłam "robić jej" te dzieci xD Jedno po drugim, pierwsza czarna dziewczyna, drugi chłopak też czarny (yhh czekałam na białe dziecko xD) potem mi się urodziły bliźniaczki jedna czarna druga biała xD haha śmiesznie było ale niestety znudziła mi się ta rodzina i robiłam nowe w końcu zaczęłam grać takim jednym gościem chyba go powinniście znać z SV nazywał się Lucky Piegus xD on chciał zostać milionerem (no nie oszukujmy się, chciał mieć dom warty 100000 simoleonów), chciałam żeby najpierw znalazł sobie żone ale yhh straszne miał te cechy.. Pierwszym jego pragnieniem bylo nauczenie się ogrodnictwa więc pojechałam do jakiegos tam ogrodu w SV i zbierał owoce ale poznał tam także piękną Roksane Storczyk, ona miała cechę a raczej wadę gdyż nie chciała się wiązać z nikim, więc on jej zrobił dziecko xD oświadczył się jej ale ona się nie zgodziła więc zaczął na nią krzyczeć i tyle było z ich związku potem musiałam grać tą babką żeby się dowiedzieć jak przebiega jej ciąża Jak się okazało ma ona siostrę która jest jej przeciwiństem więc wymyśliłam sobie, że ta siostra teraz będzie z tym Lucky'im ale jakoś mi to nie wyszło więc narazie zajęłam się Roksaną, miała romans ze swoim szefem który miał żone i dzieci (hehe, tak wiem okrutna jestem ) za pierwszym razem jak go prosiłam, żeby ją pożucił to się strasznie oburzył ale za drugim razem - w jego domu - zgodził się, ale najlepsze było to że Roksana i jego żona były przyjaciółkami a ta wtargneła do jej domu i się całowała z jej mężem haha xD Potem znów grałam Piegusem zrobiłam mu kodem kase (te 100000 simoleonów, które tak bardzo chciał) i kupiłam super chate za jakies 5000 tylko hehe znowu sobie wymysliłam, żeby on miał romans z tą żoną tego szefa Roksany i tak też się stało hehe ale tej historii nie dokończyłam bo mam teraz w głowie lepszą A nie chciałam nim już grać po bo pierwsze był stary, chudy i niechlujny a po drugie nie umiał ukraść własnego dziecka z domu byłej ehh xD


Przepraszam za wszystkie błedy (np. powtórzenia) ale nie mam siły tego poprawiać i mam nadzieje, że coś zrozumiecie z tej mojej "opowieści"
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023