Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08.03.2007, 22:52   #1
.:Patison:.
Guest
 
Postów: n/a
Smile The Sims 2: Cztery Pory Roku - Masz pytanie? Zadaj je tu!

Walcie tutaj wszystkie pytania dotyczące CPR, piszcie o tym, jakie błędy was bulwersują itp. Myślę,
że dobrze to zrobić w jednym temacie, żeby zapanował jakiś porządek.

Jak coś:
- Proszę nie pisać odpowiedzi w stylu "Nie wiem", "Nie mam The Sims 2: CPR",
- Dobrze byłoby, aby każdy post zawierał pytanie/odpowiedź, bo temat na pogaduchy o tym rozszerzeniu już jest,


Czy dochodzi nowe podotoczenie? - Nie, ale dochodzi jedno normalne i nazywa się "Kwitnące Wzgórze".
Czy dochodzą nowe samochody? - Niestety nie.
Czy na tylnej okładce instrukcji CPR jest reklama nowego dodatku? - Jest wkładka z reklamą
mini-packu The Sims 2: Impreza.
Jak zostać SimRośliną? Twój Sim musi często opryskiwać drzewka środkiem owadobójczym.
Co da się zrobić z wyłowionymi rybami? - Wsadzić do lodówki, a później przygotować specjalne potrawy, sprzedać, albo powiesić na ścianie jako ozdoba.
Jak dołączyć do Klubu Ogrodnika? - Po wprowadzeniu
się na nową parcelę zawsze przychodzi przedstawiciel Klubu. Trzeba mieć zadbany ogród.
Mój Sim jest SimRośliną. Czy da się go przywrócić do normalnego stanu? - Tak. Wystarczy, że kupisz specjalny eliksir u członka Klubu Ogrodnika.
Czy wymagania systemowe się zmieniły? - Nie, ale jeśli masz pięć dodatków, to wymagane jest 512 MB RAM
Ile trwa jedna pora roku? - Pięć dni, ale czasami może się przedłużyć.
Czy dochodzą nowe kariery? Jakie? - Jest kilka nowych ścieżek karier: prawo, edukacja, dziennikarstwo, poszukiwacz przygód, gracz.
Czy dochodzi jakaś nowa aspiracja? - Nie.
Jak mogę Sima opalić? Czy jest jakiś specjalny olejek czy filtr - Filtrów, ani olejków nie ma. A żeby opalić Sima,
trzeba go położyć na leżaku. Warunek: musi być lato no i przyzwoita pogoda. :-)
Dlaczego nie ma ryb w stawie?! - Najwidoczniej błąd autorów. Trzeba czekać na łatkę.
Czy można gdzieś wyjechać na wakacje?! - Nie.
Czy dzieci chodzą w lecie do szkoły? - Jak najbardziej.

Jeśli ktoś ma jakieś pytania czy odpowiedzi to pisać. A i mam nadzieję, że niniejszy temat nie pobudzi kontrowersji wśród elity . Jeśli o czymś zapomniałem/przeoczyłem, to także pisać.

No i piszcie też błędy, jakie przyuważyliście (np. brak żyłki na wędce ;D)

Podziękowania:
Fizzly
pocia

Ostatnio edytowane przez Caesum : 30.07.2023 - 11:48
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.03.2007, 13:03   #2
Fizzly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jak zostać SimRośliną?
Twój sim musi bardzo często opryskiwać drzewka specyfikiem.
Nie widzę ryb w stawie!
Już o tym pisali... Tutaj jest hack poprawiający widoczność ryb w stawie, trzeba wypakowaćdo folderu CONFIG.

P.S. Żyłki na wędce nie ma tak jak i na latawcu, bo wyglądałaby pewnie tak jak smycze w Black&White - niezbyt.

Ostatnio edytowane przez Fizzly : 09.03.2007 - 13:08
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.03.2007, 13:03   #3
pocia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał .:Patison:.
Jak zostać SimRośliną?
nie odpowiedzałeś na pytanie;D. aby stać się Simoroślą należy często spryskiwać drzewa środkiem owadobójczym (więc lepiej nie stawiać "domów biedronek" i lataj do drzew od razu, gdy będą zarobaczone, a nie czekając np. cały dzień.

Cytat:
Czy dochodzą nowe kariery? Jakie? - Jest kilka nowych ścieżek karier m.in. prawo, edukacja, dziennikarstwo itd.
dochodzi jeszcze poszukiwacz przygód
Cytat:
Dlaczego nie ma ryb w stawie?! - Najwidoczniej błąd autorów. Trzeba czekać na łatkę.
nie należy czekać na łatkę, tylko ją pobrać - http://forum.thesims.pl/showpost.php...&postcount=134 tu pisałam o tym*.*.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.03.2007, 15:57   #4
.:Patison:.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Och, wiem, ale nie każdy ma ochotę ściągac hacki... ale mimo to poprawię post, żeby nie było. Z podziękowaniami, rzecz jasna. Dzięki za przyklejenie tematu. Na SimRosline nie odpowiadziałem bo... sam nie wiedziałem. No, dość mojego offtopicowania, pisać do rzeczy.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.03.2007, 21:30   #5
vanity
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja zauwazylam blad, no wiec wlozylam do lodowki 140 pomidorow, a ich nie ma, zniknely :/ Moze jest to jakis blad MOJEJ gry? Jak tak to napiszcie co mam zrobic
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.03.2007, 10:56   #6
pocia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Polia
Ja zauwazylam blad, no wiec wlozylam do lodowki 140 pomidorow, a ich nie ma, zniknely :/ Moze jest to jakis blad MOJEJ gry? Jak tak to napiszcie co mam zrobic
to nie jest blad. gdy wkladasz pomidory do lodowki, to tak jakbys uzupelniala zapas jedzenia. nie mozesz ich juz stamtąd zabrac. jesli byly bardzo smaczne lub smaczne to gdy twoj sim przyrzadzi jedzenie beda nad nim gwiazdki co oznacza, ze jedzenie jest "zdrowe".
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.03.2007, 11:13   #7
Alatáriël
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

To ja też mam pytanko... O co chodzi z tym "zdrowym" jedzeniem? Czy to coś daje? Czy może być jedzenie "niezdrowe"? o_O
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.03.2007, 10:23   #8
Karolcia
 
Avatar Karolcia
 
Zarejestrowany: 18.07.2003
Skąd: Gliwice xD
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 275
Reputacja: 10
Domyślnie

Ja nie zadaję pytania do Czterech pór roku, ale nie chcę zaśmiecać i tworzyć nowego tematu na jedno pytanie ;] a więc:

Jak to zrobić aby do ślubu można było ubrać inną suknię ślubną niż tą maxisowską? Bo widzialam na fotach ;D
__________________
; o Ups Aj dydyt egejn ; o

Cieść Cam xD
Karolcia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.03.2007, 10:31   #9
Eámanë
Admin Emeryt
 
Avatar Eámanë
 
Zarejestrowany: 12.06.2003
Skąd: Ełk/Gdańsk
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 1,013
Reputacja: 10
Domyślnie

Zmienia się ubranie wizytowe
__________________
"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości." - Terry Pratchett
Eámanë jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.03.2007, 15:34   #10
Justa95
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Eámanë ale ona ma tylko The Sims 2 (tak przynajmniej pisze w profilu).

Karolcia w The Sims 2 bez dodatków nie da się zmienić sukni ślubnej. Nie wiem od którego dodatku pojawia się ta opcja ale WB na pewno (bo nie mam NS i NŻ tylko dopiero od WB i wtedy mi się to zmieniło).
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023