Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.01.2011, 10:07   #21
Avantys Impremia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ocen administratora/moderatora!

raczej. A tak na marginesie, zgadzam się z opiniami na temat Liv
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 16.01.2011, 12:16   #22
lithium
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ocen administratora/moderatora!

no dobrze, widze, ze sie wstydzicie czy cos, moze ja napisze co sadze o niektorych wypowiedziach.
bjork i kowalino zebrali praktycznie same dobre recenzje, wiec tutaj do niczego sie nie odniose;p
musze przyznac, ze najbardziej zszokowal mnie komentarz o gingersie jakoby moda dostal za podlizywanie sie.
generalnie nigdy nie zauwazylam, zeby cokolwiek takiego mialo miejsce. mi np. gingers nigdy sie nie podlizywal, nawet nie jestem pewna czy kiedykolwiek za cokolwiek mnie pochwalil =o a troche sie juz znamy. co wiecej, pamietam jak jeszcze bylam modem, a on wystosowal wiadomosc min. do mnie i do bjork, ze moderacja sie obija, nie robimy konkursow i tym podobne, narazajac sie na nasz niesmak;p po prostu zawsze pisal, co mysli i nadal tak jest. i glownie dzieki temu w moderacji cos ruszylo, ja np. wpadlam na pomysl odswiezenia czterech zywiolow. dlatego nie wiem, skad takie opinie. bo jest mily dla moderacji? jezeli tak, to pragne zauwazyc, ze wiekszosc z was jest, a ile osob wysyla bjork 'czesc milego dnia' to nie wspomne. wszyscy sie zatem podlizujecie?;p chyba, ze chodzi o cos innego, chetnie poczytam jakies dowody na to czy cos. bo moze nie wiem wszystkiego po prostu.
co do liv - to nie jest taka straszna. wiadomo, ze dostanie warna czy bana nie jest mile, ale wielokrotnie sami jestescie sobie winni. gdyby kazdy z nas byl uprzejmy i poblazliwy, to zrobilby sie tutaj niezly chaos. spamowanie byloby na porzadku dziennym, a my nie nadazalibysmy z usuwaniem postow. bo do niektorych z was nawet po ktoryms tam warnie i banie czasowym nie dociera, ze macie tego po prostu nie robic. regulamin mowi jasno - 6 poprawnych slow, skladajacych sie na zdanie. to nie jest duzo, nie trzeba pisac elaboratow. wystarczy chocby "bardzo podoba mi sie twoja praca, jest swietna" i koniec. jest 6 slow. liv odwala kawal dobrej roboty, inni czesto maja obawy, jak zwrocic wam uwage po raz milionowy, liv bierze to na siebie i potem dostaje w tylek, bo narzekacie. liv ma dosyc specyficzny charakter, ja jej nie lubilam na poczatku i duzo czasu zajelo mi przekonanie sie do niej czy w koncu polubienie jej, ale dzieki temu wiem, ze jest rzetelna i mozna na nia liczyc. dlatego postarajcie sie ja tez zrozumiec - ma pilnowac porzadku, zaprowadzic dyscypline, chociazby jako taka.
i na koniec co do raven - to nieprawda, ze nie pracuje, czy ze jej nie ma. jest w trybie niewidocznym, ale czesto ja widze na forum. i raven po prostu zajmuje sie drobnymi sprawami, typu usuwanie postow, edycja, przenoszenie tematow. takie rzeczy trudno dostrzec. ale gdy ktos zaraportuje post, czesto to jej odpowiedz widze, ze sie tym zajela. tak samo zawsze mozna liczyc na jej pomysl, jak dany konflikt rozwiazac.

no, uf, chyba zawarlam wszystko;p
 
stare 16.01.2011, 12:56   #23
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Ocen administratora/moderatora!

Szczerze mówiąc mnie także zszokowała opinia o tym, że się podlizuję. Naprawdę nie przypominam sobie, żeby coś takiego miało miejsce z mojej strony. Po prostu staram się być miły dla każdego (co prawda nie zawsze sie da). Co do opinii, że dostałem moda po znajomościach - to prawda. Zresztą większość administracji dostaje rangi w ten sposób. Chyba lepiej jest wziąć kogoś kogo się zna i komu się ufa a nie pierwszej lepszej osobie.
Vanitas jest offline  
stare 16.01.2011, 13:13   #24
Wielebny
Mod emeryt
 
Avatar Wielebny
 
Zarejestrowany: 27.03.2007
Skąd: Vatican
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,573
Reputacja: 9
Domyślnie Odp: Ocen administratora/moderatora!

No cóż, również zdziwiła mnie ocena Gingersa.
Nigdy tej osoby nie kojarzyłem z podlizywaniem się zarządowi forum itp.

I nie do końca rozumiem co Wam tak przeszkadza w pracy Liv.
Tak czepia się szczegółów, tak warnuje i banuje.
Bywałem na forach, gdzie regulamin by przestrzegany do tego stopnia, że nawet admini/modzi meli po kilka warnów.
A 5 warnów= perm ban. I jakoś nikt się nie skarżył.
Jeśli Wam tak bardzo to przeszkadza to po prostu przeczytajcie regulamin i problemu nie będzie.
Ja jakoś przez 3 lata mojego pobytu na forum nie podpadłem nigdy Liv, ani nie uświadczyłem nigdy warna. Jedynie raz słowne upomnienie od Haughtona
Jak widać to nic trudnego. : P
Wielebny jest offline  
stare 16.01.2011, 13:20   #25
Invidia Semper
 
Avatar Invidia Semper
 
Zarejestrowany: 23.08.2007
Skąd: Spod oka mistrza i łuku amora
Płeć: Kobieta
Postów: 2,144
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ocen administratora/moderatora!

jako głos szarego ludu przeanalizowałam te wypowiedzi(wszystko jest lepsze niż biologia) i w ocenach Liv chodzi nie tyle o ilość warnów/banów co o ogólne podejście do swojego moderowania i zielonego nicka- i nie zasłaniajcie się żadnym specyficznym charakterem, to nie doktor Hausa na Zeusa xd Co do Gingersa to po raz kolejny jako szary użytkownik nigdy nie zauważyłam żeby się komukolwiek podlizywał, miły gość i tyle, były gorsze przypadki, a Wy jesteście zazdrości czy co;p
__________________
Lecz straszny los, okrutna śmierć
W udziale im przypadła:
Króla zjadł pies, pazia zjadł kot,
Królewnę myszka zjadła.

Atelier
Ostatni Strz
Invidia Semper jest offline  
stare 16.01.2011, 13:26   #26
lithium
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ocen administratora/moderatora!

no doktor house zdecydowanie nie >D
ale jakie ma podejscie? bo troche nie rozumiem. zyletowate? XD to raczej czesc jej pracy jakby nie patrzec
szkoda, ze inni nie chca podyskutowac!
 
stare 16.01.2011, 13:34   #27
Invidia Semper
 
Avatar Invidia Semper
 
Zarejestrowany: 23.08.2007
Skąd: Spod oka mistrza i łuku amora
Płeć: Kobieta
Postów: 2,144
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ocen administratora/moderatora!

to ja podyskutuje, żeby nam towarzystwo zapewnić chociaż Liv nie znam osobiście, zapewnie prywatnie jest miłą osobą, jako użytkownik publiczny, nie będę ukrywać, niejednokrotnie irytowała mnie swoją postawą, tak różną od postawy Bjork, czy Twoją. Ktoś tam wspomniał o durnej sygnaturze niejednokrotne wzmianki o tym, że to ona tu rządzi(choć zabij mnie, teraz nie będę szukać żadnej z nich;p). Z drugiej strony dotyczyło to nie tylko moderowania- więc stwierdzam że to po prostu taki charakter, z czym nikt nie będzie walczył, ważne, że jako moderator podobno wykonuje dobrze swoją pracę(mówię podobno bo nie mnie to oceniać) Zakończę stwierdzeniem, że nie każdy nadaję się na osobę sprawującą władzę, jednocześnie ciesząc się uznaniem innych, ot co
__________________
Lecz straszny los, okrutna śmierć
W udziale im przypadła:
Króla zjadł pies, pazia zjadł kot,
Królewnę myszka zjadła.

Atelier
Ostatni Strz
Invidia Semper jest offline  
stare 16.01.2011, 13:40   #28
lithium
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ocen administratora/moderatora!

alez ja jestem zla i nikczemna ;>

liv tutaj nie rzadzi, moderacja to caly zespol ludzi generalnie. tak sie wydaje moze, ze to ona trzyma wladze, bo jest na forum czesto i pilnuje porzadku, w dosyc jakby to okreslic... konkretny sposob, o ile wiesz co mam na mysli;p ale tacy ludzie sa potrzebni, naprawde. i nie ma co zgrywac urazonego, to po prostu reguluje regulamin (yeah, piekne zdanie!).
no nie kazdy sie nadaje, a teraz szczerze mowiac ciezko byloby kogos odpowiedniego wybrac;p zreszta po starlightcie (czy jak to napisac XD) jestesmy troche przeczuleni
 
stare 16.01.2011, 13:46   #29
lay
 
Avatar lay
 
Zarejestrowany: 08.06.2004
Płeć: Kobieta
Postów: 777
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ocen administratora/moderatora!

Cytat:
Napisał centa Zobacz post
no nie kazdy sie nadaje, a teraz szczerze mowiac ciezko byloby kogos odpowiedniego wybrac;p zreszta po starlightcie (czy jak to napisac XD) jestesmy troche przeczuleni
Cóż takiego się stało, jeśli można wiedzieć ;>?
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S.J.Lec

Ostatnio edytowane przez lay : 16.01.2011 - 13:49
lay jest offline  
stare 16.01.2011, 13:47   #30
Invidia Semper
 
Avatar Invidia Semper
 
Zarejestrowany: 23.08.2007
Skąd: Spod oka mistrza i łuku amora
Płeć: Kobieta
Postów: 2,144
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ocen administratora/moderatora!

dlatego mówię, że nie chodzi tylko o moderację, ale o całokształt, zresztą, nie mam prawa wytykać nikomu wad, bo każdy ma ich pełno Słonek, Ty siedź cicho nikczemniku;p
__________________
Lecz straszny los, okrutna śmierć
W udziale im przypadła:
Króla zjadł pies, pazia zjadł kot,
Królewnę myszka zjadła.

Atelier
Ostatni Strz
Invidia Semper jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest włączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023