Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Problemy z grą > The Sims 1: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.12.2003, 12:35   #81
Nikee
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moze nie ma moze sa
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.12.2003, 12:39   #82
Ersa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by galazek+Dec 14 2003, 12:57 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (galazek @ Dec 14 2003, 12:57 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Czarodziejka@Dec 13 2003, 10:30 PM
na już nie mam Abrakadabry, ale mam dla Was radę... jedźcie do Abrakadabrowa i tam gdzie będzie taka maszyna do wróżenia, to ciągle wrzucajcie monetę... a ona Wam będzie wrózyć... jak mi wrózyła, to się dowiedziałam jakie sa składniki na magiczny nektar i magiczny biszkopt i sądzę, że czary pewnie też tam są... nie zniechęcajcie się od razu, jeśli Wam nie wywróży jakiegoś czaru, bo ja też musiałam trochę czekać, zanim dała mi te dwa przepisy Życzę powodzenia
Mój Sim wrzucał monety przez 20 simowych godzin i niczego nowego mu nie wywróżyło Zresztą tam jest jedna taka przepowiednia - cośtam że nie wszystko można zapisać w księgach i jest w niej mowa właśnie o tym magicznym biszkopcie i nektarze. Może to znaczy, że już więcej tajnych przepisów nie ma [/b][/quote]
Wtakim razie było ich bardzo malutko. Ale szkoda człowiek miałby wiekszą satysfakcję. A co do Czarodziejki to ona mi powiedziała tylko o magicznym nektarze o biszkopcie nic nie wspomniała
 
stare 14.12.2003, 15:12   #83
ptasiex
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moja Simka też wrzucała dużo tych monet i rzeczywiście była mowa o księgach, o gnomach i innych rzeczach... Hm... Chyba wybiore się do Abrakadabrowa, żeby się czegoś więcej dowiedzieć.
 
stare 14.12.2003, 15:17   #84
andonezja
 
Avatar andonezja
 
Zarejestrowany: 15.11.2003
Postów: 1,774
Reputacja: 10
Domyślnie

ja jush wszystkie czytalam z automatu wrozby. nic wiecej tam nie ma - na 90%.
__________________
Z G A D N I J . K O T K U . C O . M A M . W . Ś R O D K U
andonezja jest offline  
stare 19.02.2005, 10:09   #85
♪Suzka♪
Guest
 
Postów: n/a
Idea miód+miód+miód - oto wasze wybawienie...

Cytat:
Napisał vana
Moja simka ma różczkę (więc chyba jest magiczną simką) i jak zjadła biszkopcika, a miała wtedy wszystkie wskażniki wysokie, była noc to miała głowę osła a po nektarze stawałą się duchem, też była noc i też niała wszystkie skaźniki zielone. czemu u was nic się nie dzieje to ja nie wiem ale prosze nie nazywac mnie oszustką :/
Po prostu chodzi o to, że ten biszkopcik powoduje, że jak się jest barzdo głodnym czy co tam, to on poprawia nastrój...nic dziwnego, że miałaś głowę osła przy statystykach na maksa. Przy takich to się tak właśnie robi...a ten nektar to po prostu efektzaklęcia Wyjście Ze Skóry, i tyle, tylko pod inną formą. (Gdyby to było coś innego... ;( :1smutny: )A co do tajemnych zaklęć - chyba nie ma rzadnych...a może? Np. w księdzę kucharskiej są wolne miejsca to rzeczywiście coś tam było "tajemniczego", więc może w czarodziejskiej księdzę też coś będzie...ja coś tam słyszałam o nowym zaklęciu i że to było:
muchomory+muchomory+smocze łzy, tylko nie wiem czy to dla dzieci czy dorosłych i czy to rzeczywiście nowe...acha, chwila! Ja to znam takie coś że trzeba miód+miód+miód i wtedy w cudotwórcy będzie nowa opcja "make"...możecie wypróbować, jak chcecie...
 
stare 15.02.2007, 20:47   #86
Ritta
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No a mozecie mi powiedziec jak dzieci mają zdobywać składniki?? I o co chodzi z tym wpsinaniem się po magicznej fasoli?

Ostatnio edytowane przez Ritta : 15.02.2007 - 20:52
 
stare 17.02.2007, 09:52   #87
rosex
 
Avatar rosex
 
Zarejestrowany: 14.03.2005
Skąd: wiltshire
Płeć: Mężczyzna
Postów: 947
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ritta
No a mozecie mi powiedziec jak dzieci mają zdobywać składniki??
Odpowiedź znajdziesz tu -> http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=35320
rosex jest offline  
stare 23.02.2007, 14:43   #88
*Linka*
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No a o oc chodzi z tą fasolą?
 
stare 23.02.2007, 19:57   #89
rosex
 
Avatar rosex
 
Zarejestrowany: 14.03.2005
Skąd: wiltshire
Płeć: Mężczyzna
Postów: 947
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał *Linka*
No a o oc chodzi z tą fasolą?
No może Ci się tak zdarzyć, że wyrośnie Ci fasolka w ogródku, a jak będziesz dużo czarowała na tej parceli to roślinka urośnie aż do nieba i potem będziesz sie mogła po niej wspiąć -> http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=34242
rosex jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023