Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 31.08.2007, 13:48   #1
Czikita_kiti
Guest
 
Postów: n/a
Wink Kolorowy - przytulny?. [BRAK ZDJĘĆ]

Bez ględzenia- Fotki. Ocenkę prosHę xD



To by było na tyle x)
Pozdrawiam ;*

Ostatnio edytowane przez Charionette : 28.01.2015 - 21:04
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 31.08.2007, 20:47   #2
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: Kolorowy - przytulny?.

Pierwszy! A więc... zaczynam . (bryła, ogród, wnętrze)

Bryła: Nie byłaby zła, gdyby nie ta niebiesko-błękitny kolor! :con: Nie podoba mi się takie rozwiązanie. Moim zdaniem mogłaś użyć tego koloru ścian, co na samym dole. Byłoby fajnie. Ale ta niebieskość powala, naprawdę! Trochę też kształt bryły mi nie pasuje, ale nie jest aż tak źle. 6/10

Ogród: Wielki minus za brak ogrodzenia, ale to wielki! Pusto jest przez to bardzo. Ogród to nie tylko to, co jest z tyłu, ale też liczy się przedni wygląd. Nie wiem, co ma znaczyć ten basen bez drabinek i trampolin, taki goły. xP Zrobiłaś zdjęcia z ładnych ujęć i wydaje się, że ogród jest ładny i w miarę duży. Ale niestety wszystko wychodzi na rzucie. No pusto, pusto i jeszcze raz pusto. Za 'ogród' daję 5/10.

Wnętrze: Ten holik do WC jest całkiem całkiem, ale po kiego tam ten ohydny parawan?! xP Mogłaś jakiś stoliczek, lampę albo kwiatka tam walnąć, ale parawan?! Tak to nie pasuje. WC raczej mi się nie podoba, taki jakiś pusty i bez żadnego przemyślenia zrobiony. Kibel tam, umywalka tam i gotowe. A to nie o to chodzi. Dlatego teraz widać efekty. Nie podoba mi się, jeszcze ta brzydka muszla, blee. :con: A w salonie to ja nie wiem, co się dzieje. Ciemne kanapy, jak nie powiem co. :smirk: Strasznie psują ogólny wizerunek. Bo jak by były białe lub kremowe, to by była inna rozmowa. Jadalnia... coś strasznie mnie drażnią te krzesła, nie wiem czemu. Może dlatego, że mam uraz do krzeseł Maxisa. Kuchnia jest paskudna, a to za sprawą obrzydliwie ohydnych mebli kuchennych. Nie wiem, skąd ty je wzięłaś. Czy one są maxisowe czy nie? Bo ja nie wiem, mam tylko NŻ, CPR i WB i jakoś ich nigdy nie widziałem, może są np. w NS. No nieważne, tak czy inaczej są obskurne. Sypialnia I jest okropnie pusta. To łóżko jeszcze mi się nie podoba. Mogłaś dobrać przynajmniej jakieś inne kolory do tych mebli, tak jak np. w sypialni II. Sypialnia II mi się nawet podoba, gdyby nie te łóżka zaraz koło siebie. Mogłaś je trochę bardziej oddalić od siebie, byłoby lepiej. Te obrazy na ścianach tam nie pasują, zwłaszcza ten jasny. Przydałby się kwiatek. Ale sypialnia II to zdecydowanie najlepsze pomieszczenie w domu. Za wnętrze daję... nie obraź się... 4/10

6/10
5/10
4/10
----
15/30, tj. 5/10. No nie jest źle, ale nie jest też dobrze. Jest po równo. Wiem, że byś chciała czytać same miłe komentarze, ale jak oglądam domy, to coś mnie zmusza, żeby coś skrytykować (i się rozpisać). Kiedyś walnąłem 1-2 zdania, ocena 10/10 i już, nie to co dzisiaj. Ja też wiem jak to jest czytać tak niemiły komentarz, jak ten mój, ale człowiek uczy się na błędach i musi umieć przyjmować krytykę. Dlatego mam nadzieję, że uszanujesz moje zdanie i mój komentarz.

UWAGI: Mogłaś się bardziej postarać. Wierzę, że potrafisz budować lepiej, bo widać, że w miarę dobrze rozmieściłaś meble w niektórych pomieszczeniach, tylko niektóre są brzydkie. Zdecydowanie bryła wyszła Ci lepiej niż wnętrze (u mnie jest na odwrót ). Buduj dalej, na pewno obejrzę Twój kolejny domek, żeby sprawdzić, co poprawiłaś, a co nie. Pozdrawiam, Désignér
mario jest offline  
stare 02.09.2007, 12:00   #3
miracle
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kolorowy - przytulny?.

Bryła: Całkiem ładna... Tylko te kolory... Rozumiem, że dom miał być kolorowy, ale z tym niebieskim juz chyba przesadziłaś. 3/10 (za kolory!)

Ogród: Z tego co udało mi się zaobserwować... Ogród jest tylko z tyłu i to tylko troszke...
Szkoda, bo ogródy dodają ciepła. 4/10 (coś tam jest, więc nie daje 0)

Wnętrze: Najlepsze! Podoba mi się i chyba nie mam zastrzezen... 9/10
 
stare 03.09.2007, 09:01   #4
Komurka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kolorowy - przytulny?.

Na Twoim miejscu zrezygnował bym z takich brył, ponieważ nie wychodzą ci. Może zrób taki standardzik, zwykły spadzisty dach. Wnętrze jest bajeranckie.

8/10
 
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023