Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.12.2011, 09:17   #101
M3Lcik
 
Avatar M3Lcik
 
Zarejestrowany: 19.11.2011
Skąd: zTęCzOwEjDoLiNy
Płeć: Kobieta
Postów: 287
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jakie będzie The Sims 4? Co powinno poprawić EA?

Obejrzałam ten cudowny filmik i wierzyc mi się nie chce,że to miałyby być TS4...z taką grafiką? Niech terazdoszłyby dodatki to wogóle każdy musiałby kupić sobie drogi nowoczesny sprzęt by to udzwignął.

Wymagacie od EA cudów w animacjach,regulowaniu wyglądu sima,interakcjach...ale zapominacie,że mimo że gra jest 12+ grająw nią tez dzieciaki młodsze.One by zgłupiały z nadmiaru wszystkiego,a starsi wogóle zapomnieli by o świecie realnym bo całkiem by się zatracili w nieżeczywisty,ale piekniejszy swiat Simów. Osobiście dla mnie mogłoby nie byś TS4.TS3może i ma wiele wad,ale i tak jak na zwykłą grę jestdobra.Potrzeba jej tylko dopieszczenia i wątpie,że EA partaczy jakosciowo kolejne dodatki napychając je niepotrzebnym badziewim tylkopo to,że w głebinachich pracowni powstaje nowa,superdoskonała(i pewnie super droga) część Simów w postaci czwórki. Bądzmy realistami.Jeżelitakowy dodatek wyjdzie,to albo nie bedzie EAalbo bedzie ciut lepszy od 3. Może i nabija na Simsach kase w kieszenie,ale sądze żewolą udoskonalać inne gry,które są wykorzystywane póżniej do rozgrywania różnych turnieji w realu.

Dla ludzi,którzy znudzeni są życiem i chcieliby poczóc się władcami czyjegoś losu TS3 wystarczy.Wystarczy spojrzeć-wszyscy narzekająże dodatki do TS3 są czasami porażką:błędy,niedopracowa,ubogie....a jednak z kazdymnowym dodatkiem część leci do sklepu by je kupić.
__________________
Relax, it's just the game!♛


MOJE SIMY

M3Lcik jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.12.2011, 11:58   #102
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jakie będzie The Sims 4? Co powinno poprawić EA?

Marl.89 wątpię, żeby EA przejmowało się losem graczy czy zatracą się w wirtualnym świecie albo czy zgłupieją od nadmiaru fajnych opcji : P
__________________
Zmieniłem nick z Absolem na Levkoni.
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.12.2011, 12:47   #103
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jakie będzie The Sims 4? Co powinno poprawić EA?

Przy tej ekipie tworzącej Simsy, "nadmiar opcji" nam nie grozi, spokojna głowa Ja ciągle powtarzam, że mi się trójka podoba i nic lepszego mi nie trzeba, gdyby tylko poprawili trochę błędów (poważnych, bo drobiazgi nie są takie ważne), i popracowali nad stabilnością gry. Do tego parę nowych interakcji i czaderskich obiektów... A co do tego, że marudzimy, a i tak kupujemy, no to cóż mogę rzec... ciągle się ma nadzieję, że może akurat ten raz EA się przyłoży... Obecnie nie mam w grze żadnych problemów, ale u mnie to jest tak, że trochę jest dobrze, a potem się znowu jakiś błąd wkrada i tak w kółko... Nowa łata chyba poprawiła trochę stabilność gry, tnie mi się minimalnie mniej i na razie nie wyłącza się w AP. Zobaczymy co będzie dalej.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2011, 09:55   #104
MiniMous
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jakie będzie The Sims 4? Co powinno poprawić EA?

Mi the sims 3 wystarczy i nie chcę żadnej 4 , ale jakby miała wyjść to ja bym chciała bardziej rozbudowany system interakcji (tak jak w 2) .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2011, 11:02   #105
Piwusia
 
Zarejestrowany: 23.05.2011
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 310
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jakie będzie The Sims 4? Co powinno poprawić EA?

A co powiecie o szpitalu dla Simów.Byłoby zabawnie gdyby Sim mógł złamać nogę i bylo widac jak przebywa w szpitalu,jak przychodza do niego w odwiedziny przyjaciele.Byłby też weterynarz dla zwierząt ;-)
Piwusia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2011, 12:15   #106
theqatrick
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jakie będzie The Sims 4? Co powinno poprawić EA?

Cytat:
Napisał eris234 Zobacz post
A co powiecie o szpitalu dla Simów.Byłoby zabawnie gdyby Sim mógł złamać nogę i bylo widac jak przebywa w szpitalu,jak przychodza do niego w odwiedziny przyjaciele.Byłby też weterynarz dla zwierząt ;-)
Mam nadzieje, że tak będzie. Nie koniecznie w samym TS4 ale w jakimś z dodatków.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2011, 12:50   #107
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jakie będzie The Sims 4? Co powinno poprawić EA?

Choroby to podstawowa rzecz, jaką musieliby dodać w czwórce.
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2011, 13:58   #108
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jakie będzie The Sims 4? Co powinno poprawić EA?

Tylko nie tak jak w jedynce czy dwójce, że nie ma żadnych leków, tylko Sim musi odpoczywać. To by było bez sensu.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2011, 14:03   #109
Electric Shabet
 
Avatar Electric Shabet
 
Zarejestrowany: 07.11.2010
Płeć: Mężczyzna
Postów: 149
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jakie będzie The Sims 4? Co powinno poprawić EA?

O, dokładnie. Fajnie by było, gdyby było więcej chorób i więcej ubrań takich zimowych. A nawet nie tylko, żeby były też takie jesienne, wiosenne, a jak np. sim nie ubierze się odpowiednio do pory roku, to już jakiś tam kaszelek złapie. Żeby tych chorób było więcej, a wyleczyć by się dało nie tylko dzięki odpoczywaniu, ale też dzięki różnym lekom.
Electric Shabet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2011, 14:11   #110
theqatrick
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jakie będzie The Sims 4? Co powinno poprawić EA?

Może dojdą do TS3 choroby w dodatku z pogodą np. przeziębienie.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023