Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.02.2006, 15:40   #1
JuStYnKa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Simy by JuStYnKa^^

Hej! Mam zamiar przedstawić wam moje niedawno zrobione simki.
To jest Katrina...

Andrea...

I Samanta typowa blondynka...

Jeżeli spodobały wam się moje simki zagłosujcie w konkursie miss sim na kandydatkę nr. 17

Ostatnio edytowane przez JuStYnKa : 17.02.2006 - 21:32
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.02.2006, 15:50   #2
Aϊda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Katrina przypomina mi kogos, ale nie jest za bardzo ladna... 4/10
Andrea, ujdzie, ujdzie, ma swoj urok. 6/10
Samanta.. Heh. Sredno ladna. 5/10

Twoje simki maja swoj urok, wygladaja jak laleczki ogolem: 7,5/10
 
stare 17.02.2006, 16:16   #3
art star
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wszystkie puste lalki !! 1 podobała by mi się gdyba miała inną karnację ... Lepiej twórz simki orginalne, nie powtarzalne
 
stare 17.02.2006, 16:47   #4
riannon
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Takie troche puste, wymalowane lale. To moje pierwsze wrażenie. Ale twórz dalej Druga ma ładny błyszczyk
Ps. Hm..a co ma wspólnego to czy podobają nam się twoje simki z tym, żeby głosowac na nie w konkursie miss sim?? Nie widzę związku. Te simki są inne i ta w konkursie jest inna..
 
stare 17.02.2006, 17:02   #5
Melicyanda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Katrina-ma to coś w sobie...Ale taka dziwna4/10
Andrea-śliczna!7/10
Samanta-boska!Jaka sweet!9,9/10!
 
stare 17.02.2006, 17:44   #6
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

Bez urazy, ale pierwsza jest okropna. To raczej wina karnacji, a nie Twoja. Twarz jej strasznie się świeci, na czole są jakieś "pasy", czerwona obwódka wokół oczu... Lubię realistyczne skiny, ale ten wygląda trochę szpetnie. Nos zgrabny, ale strasznie się świeci. Usta też dobre, oczy takie sobie... Szkoda, że włosy spiete.

Druga simka za to mi się podoba najbardziej z tej trójki. Właściwie wszystko ma ładne, a najładniejsze są oczy i długie rzęsy. Jak dla mnie mogłaby być bez tego pieprzyka.

Trzecia przypomina mi z wyglądu Paris Hilton. Wygląda gorzej od drugiej, ale lepiej od pierwszej... Ogólnie taka laleczka i jak dla mnie niezbyt. Włosy bardzo jasne, na twarzy pełno różu... Ten pieprzyk pod okiem mi nie pasuje- za duży.

To wszystko, co amm do powiedzenia na temat Simek. Pozdrawiam.
Isi jest offline  
stare 17.02.2006, 21:31   #7
JuStYnKa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dziękuje za oceny. Wzięłam sobie do siebie co napisaliście na ich temat i zrobiłam następne. Starałam się aby nie wyglądały jak laleczki mam nadzieje, że są leprze od poprzednich.
Perełka-13 chodziło mi o to, że jeżeli podobają wam się simy mojego autorstwa to zagłosujcie na moją simke, na pewno różni się od tych bo jest bez dodatków.
Nicol:

Monika:
 
stare 17.02.2006, 23:25   #8
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

Hmm... Jak dla mnie wyglądają lepiej niż poprzednie (choć tamtej drugiej nie dorównują i na pewno nie jak laleczki.
Pierwsza bardziej mi się podoba. Może ze wzglądu na golf (chyb anie widziałam, zeby ktoś dawał Simkę w golfie), przez co się wyróżnia. No i dobrana odpowiednia fryzurka, lekki, naturalny makijaż. Fajna.
Drugiej zarzucić nic nie mogę, choć nie urzeka mnie. Nie zachwycają mnie Simki-damy z kokiem, naszyjnikiem, sukienką, ciemnymi włosami- często takie widziałam. Ale wszystko z nią w porządku, lepsza od pierwszej i trzeciej z pierwszeego posta.
Pozdrawiam
Isi jest offline  
stare 18.02.2006, 07:45   #9
Aϊda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Yyy... Pierwsze co zauwazylam to, to ze za kazdym razem wkladasz ten sam makijaz i forme glowy... Nic prawie nie zmieniasz oprocz fryzury i koloru oczu.

Hm... Bo widzisz, to za cudnie nie wyglada. Kazda simka strasznie do siebie podobna. Na poczatku myslalam, ze pewnie cos nie co zmienisz. Nie zmienilas. A szkoda, bo jak kazde nowe simki maja byc takie same...

Wiec ocenie, piewsza nie taka zla. Makijaz lekki i dobrze dopasowany.
Druga... Widac, ze lubisz peggy Wydaje mi sie, ze nic prawie sie nie zmienilo w niej. Jest b. podobna do poprzedniej. / poprzednich. (tak jak zreszta wspomnialam)

Hm, ogolnie to moze nie jest zle, ale te Twoje simki wyglada jak klony, ktorym tylko fryzure zmieniasz....
 
stare 18.02.2006, 07:52   #10
art star
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hmm te już mi się bardziej podobają ale nadal nie mają swojego wyrazu. Mi chodzi o te że np. będzie piegowata, duży nos to ona dla mnie jest ładna; będzie charakterystyczna.

p.s. Skąd masz 1 fryzurkę w II parcie??
 
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023