Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.06.2010, 09:22   #1
Justysss
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Brak Riverwiew

Hej wszystkim widze że nie tylko ja mam ten problem, ale po zainstalowaniu kariery nie działało mi miasto Riverview, czyli dodatki ze store, więc postanowiłam przeinstalować i wgrać najnowsze patche, no i tak zrobiłam, ale jak miasta nie było tak nie ma.. Może to właśnie od tych patchy? Jeśli tak, to jakie mam zainstalować, żeby gra i dodatki działały? Wie ktoś co z tym można zrobić? Dodam jeszcze, że wszystkie te dodatki widać było, że są zainstalowane, ale tylko przez chwilę, bo jak włączyłam grę i wyłączyłam to zmieniły się na bez statusu.

Ostatnio edytowane przez Justysss : 06.06.2010 - 12:21
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.06.2010, 10:44   #2
Mamełe
 
Zarejestrowany: 27.02.2008
Skąd: na efie
Wiek: 44
Płeć: Kobieta
Postów: 926
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Brak Riverwiew

Po całej instalacji gry jeszcze raz pobierz wszystko ze store i Riverview przez program startu a pobrane wcześniej wyrzuć
Mamełe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.06.2010, 12:18   #3
Justysss
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Brak Riverwiew

Tak zrobiłam i nie działa, teraz nawet widać, że są zainstalowane i tak ich nie ma w grze.. Zadne dodatki zainstalowane przez launchera nie działają, nawet te ściągnięte z neta..

Ostatnio edytowane przez Justysss : 06.06.2010 - 18:31
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.06.2010, 13:37   #4
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Brak Riverwiew

Hmm... To dziwne. Sprawdź czy masz plik z rozszerzeniem world w Installed Worlds. Sprawdź też, czy gra utworzyła plik ebc w DCCache. Być może nie powstał nowy, tylko ten co był zwiększył swoją objętość. Niektóre dodatki store gra przerabia na dbc a inne na ebc. Riverwiew ma swoje piki właśnie w ebc. Jeśli nawet jest plik world w Installed Worrlds, ale nie ma nic w katalogu DCCache, to nie będzie Riverwiev.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.06.2010, 18:30   #5
Justysss
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Brak Riverwiew

Jest to i to.. w Installedworlds jest "Riverviev" a w tym DCCache kilka plików. Ja słyszałam, ze to podobno od patcha 1.8 tak się robi... Zadne dodatki zainstalowane przez launchera nie działają, nawet te ściągnięte z neta...

Ostatnio edytowane przez Justysss : 06.06.2010 - 18:32
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.06.2010, 08:09   #6
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Brak Riverwiew

Hmm.... Masz mody? Masz plik resources.cfg? Taki eksperyment zrobić... Jakby gra zareagowała, gdyby przenieść Riverview do Mods'ów i dopisać resouresowi rozszerzenie world... Może spróbuj. Jeśli masz Mody i masz ten plik, to wklej mi w posta zawartość swojego pliku resources, to Ci dopiszę to rozszerzenie. Wpisałabym teraz, ale nie wiem której wersji wstawiania modów używasz, nowej, czy starej.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.06.2010, 13:45   #7
Justysss
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Brak Riverwiew

Używam tego nowego sposobu, ale nie do końca zrozumialam co mam zrobic.. a pozatym nie wiem czy to coś da, bo gdyby nawet Riverview (ciągle pisze to inaczej ) dzialalo, to inne dodatki ze store, a nawet ściagniete nie bedą dzialać.. Coś jest w tym dodatku w wymarzonych podrozach wszystko bylo ok...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.06.2010, 16:39   #8
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Brak Riverwiew

Mi działają wszystkie obiekty Store. Nawet te, które się nie instalują. Po prostu zainstalowałam je na podstawce z wersją 1.7.9 a potem wrzuciłam pliki dbc do modsów. Poczytaj poradniki. Skoro używasz nowego sposobu, to Twój plik resources wygląda tak:

Priority 500
PackedFile DCCache/*.dbc
PackedFile Packages/*.package
PackedFile Packages/*/*.package
PackedFile Packages/*/*/*.package
PackedFile Packages/*/*/*/*.package
PackedFile Packages/*/*/*/*/*.package

Utwórz katalog, powiedzmy Worlds (W katalogu Mods\Packages) i wrzuć tam plik z Riverview.world, a plik Resources zmodyfikuj tak:

Priority 500
PackedFile DCCache/*.dbc
PackedFile Packages/*.package
PackedFile Packages/*/*.package
PackedFile Packages/*/*/*.package
PackedFile Packages/*/*/*/*.package
PackedFile Packages/*/*/*/*/*.package
PackedFile Packages/*.world
PackedFile Packages/*/*.world

Zobacz czy to zadziała, może odczyta miasto. Taki eksperyment nic złego grze nie zrobi, najwyżej nadal nie będzie miasta. Jedyne, co to miasto Riverview oprócz siebie, instaluje też trochę dodatkowych obiektów, mogą się nie wyświetlać. Zakładając, że samo miasto się w ogóle w grze pojawi.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.08.2010, 11:40   #9
marysiaq
 
Avatar marysiaq
 
Zarejestrowany: 04.11.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 63
Reputacja: 7
Domyślnie Odp: Brak Riverwiew

Co powinno znaleźć się w Instelledworlds ?
Gdy instaluje Riverview pokazuje mi, że się zainstalowało. Jednak nie mam go przy wyborze miasta. W plikach tych też nic nie mam. A gdy wchodzę znowu do programu startu, muszę instalać na nowo Riverview bo mi tak jakby ciagle, przy właczeniu gry się odinstalowywało.
marysiaq jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.09.2010, 21:25   #10
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Brak Riverwiew

Oryginalnie w katalogu Installed Worlds w Documents and Settings znajdują się pliki o rozszerzeniu world. To są pliki z miastami. Jeśli nie masz żadnego innego dodatkowego miasta, to będzie tam tylko plik Riverview.world. Przenieś go do Mods\Packages. Zobaczymy, czy to coś da.

Ostatnio edytowane przez anie_1981 : 02.09.2010 - 21:30
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023