Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08.01.2013, 19:32   #1
Damian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie The Sims 3 Na studiach ZAPOWIEDZIANY

The Sims 3 Na Studiach oficjalnie zapowiedziany:

Zapowiada się bombowo !

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=bSZqix_qYAo

Źródło: http://www.twojesimy.com/2013/01/ofi...niversity.html

,,Po University Life czeka na nas Island Paradise, a następnie jeszcze jeden dodatek, gdzie wybierzemy się w przyszłość! To nie koniec The Sims 3, przed nami 3 dodatki!"

Źródło: Facebook TS/czat z producentami.







Źródło: Twoje Simy/ czat z producentami.

The Sims 3 Szalone Lata 70. 80. i 90. - akcesoria (styczeń)
- The Sims 3 Studenckie Życie (marzec)
- The Sims 3 Island Paradise (czerwiec) - rozszerzenie przepełnione przygodami i odkrywaniem nowych światów. Tropikalny raj, słoneczne plaże i przejrzyście czysta woda. Simowie będą mieszkać w pełni modyfikowalnych łodziach, pięciogwiazdkowych resortach oraz bungalowach, wyruszać w morską podróż po oceanie, a gracze tworzyć także swoje światy do odkrycia. Nowa aktywność to nurkowanie
- akcesoria do The Sims 3 (jesień) - przepełnione obiektami oraz ubraniami, które pochodzą z najbardziej znanych i kultowych filmów. Brzmi świetnie!
- dodatek do The Sims 3 (jesień) - krótko: podróże w przyszłości!


Źródło: SimPress

Może trochę chaotycznie ale to rewelacyjne informacje !

Ostatnio edytowane przez Ilona : 12.03.2013 - 17:38
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 08.01.2013, 19:36   #2
easey
 
Avatar easey
 
Zarejestrowany: 18.03.2012
Skąd: jajecznica
Płeć: Kobieta
Postów: 951
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Na studiach ZAPOWIEDZIANY

Bardzo fajne te zdjęcia, myślę, że kupię ten dodatek. No i cieszę się, że to nie ostatni dodatek do trójki
easey jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.01.2013, 19:39   #3
Damian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Na studiach ZAPOWIEDZIANY

Polecam obejrzeć zwiastun - rewelacyjny.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.01.2013, 19:40   #4
easey
 
Avatar easey
 
Zarejestrowany: 18.03.2012
Skąd: jajecznica
Płeć: Kobieta
Postów: 951
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Na studiach ZAPOWIEDZIANY

Właśnie obejrzałam, świetny jest Na pewno kupię.
Tylko skąd kasa O.o
easey jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.01.2013, 19:40   #5
Damian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Na studiach ZAPOWIEDZIANY

Sekunda 32 - czyżby szykują się nowe związki ?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.01.2013, 20:03   #6
noir
 
Zarejestrowany: 03.01.2013
Płeć: Mężczyzna
Postów: 374
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Na studiach ZAPOWIEDZIANY

Cytat:
Napisał Ƅlack Zobacz post
Sekunda 32 - czyżby szykują się nowe związki ?
hmm, zawsze byly xD homoseksualne simsy moga nawet wziac slub, z tego co wiem

a co do dodatku to bardzo sie ciesze, uwielbialem studia w dwojce, wiec mam nadzieje, ze ten dodatek mnie nie rozczaruje.
__________________
Oh God, I'm gonna die alone
noir jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.01.2013, 20:18   #7
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,053
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: The Sims 3 Na studiach ZAPOWIEDZIANY

Cytat:
Napisał Ƅlack Zobacz post
przed nami 3 dodatki!
Mój komputer albo portfel - nie wiem co pierwsze popełni seppuku..
Zwiastun jest super, na pewno dostanę ten dodatek w swoje łapska
__________________
Mam łopatę.
Kędziorek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.01.2013, 20:30   #8
Mile
 
Avatar Mile
 
Zarejestrowany: 19.04.2012
Skąd: Papeete
Płeć: Kobieta
Postów: 618
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Na studiach ZAPOWIEDZIANY

Genialnie! już nie mogę się doczekać!
Zobaczyłam, że będzie można robić graffiti, ciekawe czy można wklejać własne wzory?
__________________
Mile jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.01.2013, 21:17   #9
Damian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Na studiach ZAPOWIEDZIANY



Polski zwiastun: http://www.youtube.com/watchfeature=...&v=ACrUn64M6e4

Zacznij imprezę za pomocą Pakietu Imprezowego

Złóż zamówienie w przedsprzedaży na grę The Sims™ 3 Studenckie życie Edycja Limitowana, aby otrzymać posąg Parteusza Maximusa, który umożliwi Twojemu Simowi urządzanie najlepszych imprez w historii. Od szalonych imprez w togach, przez tajemniczą maskaradę, po elegancki bal – dzięki posągowi Parteusza Maximusa goście imprezy Twojego Sima dostaną premię do nastroju, a ich przebranie zmieni się zgodnie z wybranym przez Ciebie motywem przyjęcia!

Nowe ubrania i dodatki: Wybieraj unikalne stroje. Togi, wieńce laurowe i maski na maskaradę pomogą Twoim Simom należycie się przebrać.

Ustal klimat i motyw: Popraw nastroje gości Twojego Sima na przyjęciu i wybierz motyw przyjęcia: w togach, maskaradę, w stylu formalnym, w kostiumach kąpielowych lub w pidżamach.

Zainstaluj Ikonę Kampusu: Posąg Parteusza Maximusa jest nie tylko funkcjonalny, ale i ozdobny! Umieść to imponujące dzieło sztuki gdziekolwiek na kampusie i ciesz się tradycyjnym klimatem, jaki wywołuje.

Czy Twoi Simowie są gotowi na najlepszy czas w swoim życiu? Studia otwierają nowe możliwości! Poczynając od kontaktów towarzyskich, do rozwoju kariery. Simowie znajdą nowe sposoby uczenia się: zajęcia w pracowniach czy też korzystanie z obiektów związanych z kierunkiem studiów! A studia to nie tylko zakuwanie z książek. Dołącz do protestu, flirtuj przy ognisku – jest cała masa rzeczy, które można robić w Klubie Studenckim. Dzięki nowym miejscom, takim jak tor kręglarski i SimBurger oraz nowym aktywnościom, jak sok-pong i malowanie sprejem pięknych murali, dla Simów to z pewnością będzie najlepszy czas w życiu!

MOŻLIWOŚCI

Osiągnij akademicką doskonałość. Nauka jeszcze nigdy nie była ciekawsza dzięki nowym obiektom powiązanym z kierunkami studiów. Możesz nadawać audycje z własnego radia jako student komunikacji albo złożyć swój szkielet jako student biologii. Twoi Simowie mogą także uczyć się poza pracownią na ćwiczeniach, wykładach w Klubie Studenckim oraz dołączając do zajęć grupowych.

Przygotuj się na imprezę! Podręczniki i grupy wspólnej nauki są ważną częścią studiowania, ale czasami Simowie muszą po prostu poimprezować! Od urządzania ognisk nad jeziorem, po stójki na beczce soku podczas imprezy w akademiku – na studiach jest mnóstwo sposobów, by świetnie spędzić czas.

Twórz powiązania i sieci. Na kampusie są trzy grupy społeczne – kujony, buntownicy oraz ważniaki. Kontaktowanie się z członkami każdej z tych grup zapewnia specyficzne korzyści, od odblokowania wymarzonej pracy, po zdobycie dodatkowej cechy.

Rozbudź w sobie przekorną naturę! Simowie mogą wyrażać siebie, organizując się lub biorąc udział w protestach, tworzyć murale i graffiti, a nawet ściągać na egzaminach.

Liczą się działania. Podobnie jak w prawdziwym życiu, decyzje, jakie Twoi Simowie będą podejmowali w czasie studiów, nawiązane kontakty oraz grupy społeczne wpływają na siebie nawzajem w złożony sposób.

Czerp korzyści także po studiach! Możesz łatwiej dotrzeć na szczyt swojej kariery, dzięki szybszym awansom i wyższej pozycji początkowej. Zapewnią to dobre oceny na uniwersytecie. Jeśli Twój Sim stanie się legendą w swojej grupie społecznej, może nawet zdobyć wymarzoną pracę jako rzeczoznawca sztuki, agent sportowy lub projektant gier wideo!

Zwiedzaj kampus i miasto. Od gry na torze do kręgli, przez flirtowanie z baristą w kawiarni „Prażone Ziarna”, po przeglądanie komiksów w „Komiksach Krzyśka” – na zwiedzenie czeka całe miasto i kampus pełne nowych miejsc.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.01.2013, 17:11   #10
Misiaa12
 
Avatar Misiaa12
 
Zarejestrowany: 24.11.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 256
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Na studiach ZAPOWIEDZIANY

Zapowiada się świetnie, kupuję nową pamięć i zbieram!
Fajne to "spróbuj czegoś innego". I jak widzę, nowe interakcje pocałunków.
__________________
I waited for you ...
Misiaa12 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023