Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.02.2006, 17:46   #1
Xia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie 'Nietypowy" prezent

Kiedyś z koleżanką zrobiłyśmy sobie simkę na jednej parceli i sima na drugiej.Już z założenia mieli się ożenić.Ok, poznali się poszli na randkę(skończyła się randka marzeń).Następnego dnia moja simka szła po gazete, uliczką koło domu idzie Rick(imie tego sima).Zatrzymuje się przy skrzynce i wyciąga z worka(takiego jak ma złodziej)kuchenkę pojawia się jakiś komunikat.Coś w sytlu przyjmij ten drobiazg.Postał jeszcze chwile przy skrzynce i poszedł a w ręce cały czas miał ten worek.
Zdarzyło wam się coś takiego?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.02.2006, 17:50   #2
kartofelq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hehe, mojemu simowi jego dziewczyna po rande marzeń przyniosła lampę. Pisało, że doskonale odzwierciedla ich spotkanie. Ach te randki, czasami góry simoleonów wydanych na jedzenie mogą się zwrócić. Ale nie, nie skasowałam jej dla korzyści pieniężnych. Dla mnie liczy się gest. Lampa do dziś stoi w salonie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.02.2006, 17:51   #3
UnknowN
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

boolProp testingCheatsEnabled true?? Mocne... pamiętam, że ktoś uaktywnił kiedyś jakoć dodatkowe scenariusze w grze, o awari elektrowni i czymśtam jeszcze... Faaaajne... W tej grze wszystko jest możliwe... P
UN
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.02.2006, 18:05   #4
Sweetie
 
Avatar Sweetie
 
Zarejestrowany: 31.01.2005
Skąd: gdzieś tam.
Płeć: Kobieta
Postów: 91
Reputacja: 10
Domyślnie

mi jeszcze nigdy po randce marzeń, facet nie przyniósł tego typu prezentu... za to przyniósł bukiet pełen róż z karteczką-wiadomością ;]
EDIT: Już mi parę razy sim przyniósł jakiś obiekt xP np. akwarium albo teleskop Szczere to było xP
__________________
jee. ;]]
sygnatura wkrótce [?]

Ostatnio edytowane przez Sweetie : 13.02.2006 - 19:18
Sweetie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.02.2006, 18:40   #5
Cocaine
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Nodesha
mi jeszcze nigdy po randce marzeń, facet nie przyniósł tego typu prezentu... za to przyniósł bukiet pełen róż z karteczką-wiadomością ;]

Mi też nigdy nie zdarzyła się rzecz większego kalibru niż właśnie bukiet róż z karteczką Ach, jakie te simy romantyczne: "Chcę wąchać te kwiatki tylko z tobą"... xD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.02.2006, 18:49   #6
magda_909
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hehe, "romans między nami rozkwitł niczym najpiękniejszy
kwiat, obraz twój mi w sercu utkwił i przysłania cały świat".
Faktycznie bardzo romantyczne

Co do tematu, facio mi kiedyś przyniósł telewizor plazmowy,
innym razem rzeżbe, a znów kiedy indziej dywan "wspomnienie"
Niezła kaska z tego idzie ...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.02.2006, 18:51   #7
martencja
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał UnknowN
boolProp testingCheatsEnabled true?? Mocne... pamiętam, że ktoś uaktywnił kiedyś jakoć dodatkowe scenariusze w grze, o awari elektrowni i czymśtam jeszcze... Faaaajne... W tej grze wszystko jest możliwe... P
UN
ja miałam to z ta elektrownią jak ściągnęłam sobie zmieniacz pogody... takie głupie troche... i gra się co chwilę wieszała. ale z tymi lampami, to fajne musi być... nie zdarzyłam przyuważyć, bo za krótko w NŻ grałam... róże są śliczne... szczególnie te liściki mi się podoboały - można sobie je było na stoliczku postawić... ehh

:*
Martencja
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.02.2006, 19:09   #8
Harpsichord
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Hmm, mi też...

...przynoszą tylko bukiecik . A tak miałbym fajną pamiątkę z randki .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.02.2006, 19:18   #9
Xsiver sim
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Xia
Kiedyś z koleżanką zrobiłyśmy sobie simkę na jednej parceli i sima na drugiej.Już z założenia mieli się ożenić.Ok, poznali się poszli na randkę(skończyła się randka marzeń).Następnego dnia moja simka szła po gazete, uliczką koło domu idzie Rick(imie tego sima).Zatrzymuje się przy skrzynce i wyciąga z worka(takiego jak ma złodziej)kuchenkę pojawia się jakiś komunikat.Coś w sytlu przyjmij ten drobiazg.Postał jeszcze chwile przy skrzynce i poszedł a w ręce cały czas miał ten worek.
Zdarzyło wam się coś takiego?
Mi simka przyniosła z liścikiem i bukietem konsole DJ. A sim dla simki wieże za ok. 2000 tys.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.02.2006, 21:22   #10
lili_virgin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Róże

Mi przynoszą tylko róże. przeważnie pełne bukiety albo czasem jedna róża w szklance . A nigdy mi nic ciekawego nie przynieśli ale za to mojej siostrze po randce marzeń(nadodatek simka zaszła na tej randce z nim w ciąże) przyniusł chłopak pinballa ale to był brzydal wiec moja siora przestała się z nim spotykać ale on normalnie strasznie ją kochał. Normalnie wieczorami jak np była ta jej simka z jakimś innym to ten zakradał się kręcił się koło domu i śledził ją. Nawet widział jak sie całuje z tym innym ale miłość mu niezniknęła.Był taki natrętny że moja siostra w końcu kodem dała żeby się nienawidzili i wtedy zaczą być zamiast milutki to wredny i przewracał jej kubły albo zabierał gazete.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023