Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 07.07.2013, 18:24   #1
Damian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie The Sims 3: Into the Future Oficjalnie ostatni dodatek, już na jesień

Już 23 lipca kolejny live z producentami The Sims! Pokazany zostanie oficjalnie ostatni dodatek do The Sims 3 związany z przyszłością (premiera jesienią), ostatnie akcesoria do gry (tematyka filmowa) oraz ujawnione zostaną kolejne ciekawostki o The Sims 4, które zostanie oficjalnie pokazane na Gamescom (21-25 sierpnia).

Zapisać się można w tym miejscu:

https://www.facebook.com/events/395909010520538/





Przypomnienie o czacie dostaniecie kilka dni przed jego rozpoczęciem!

PS. Przyjrzyjcie się dokładnie okładce wydarzenia (klikając na nią). Zauważyliście poprawione logo The Sims 4 z nowym plumbobem i całkowicie nowego screena z The Sims 3 (zapewne z ostatniego dodatku)? Nie mogę się doczekać tego, co zobaczymy już 23 lipca!

Źródło: TwojeSimy.com
________________________________

"Jedenasty i ostatni dodatek do The Sims 3. Simowie będą mieli możliwość podróży w czasie - przeszłość oraz przyszłość."

Źródło: Wikipedia

__________________________________________________ ______


Poprzedzać dodatek będzie: The Sims 3: Movie Stuff

Dziewiąte i ostatnie akcesorium do The Sims 3. Dotyczy ubrań oraz fryzur z filmów i przebojów telewizyjnych.


Dodatek kończy całą serię The Sims 3

Podsumowanie

- Wydano oficjalnie 11 dodatków
- Wydano oficjalnie 9 akcesorii do gry
- Sequel The Sims 2 uzyskał rekordową liczbę sprzedaży

Ostatnio edytowane przez Damian : 07.07.2013 - 19:53
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 08.07.2013, 14:09   #2
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Into the Future Oficjalnie ostatni dodatek, już na jesień

Ja się zastanawiam czy już sobie nie zrobić końca serii, Rajska Wyspa jest jak najbardziej "godna bycia ostatnim dodatkiem". Ubrania i fryzury z filmów w ogóle mnie nie interesują, a co do przyszłości, to zależy co to ma być, ale raczej też mnie nie kręci, czy to będą tylko obiekty + miasto w stylu przyszłościowym, czy może coś innego.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.07.2013, 16:11   #3
scavo
 
Avatar scavo
 
Zarejestrowany: 01.06.2013
Skąd: Poznań
Płeć: Mężczyzna
Postów: 205
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Into the Future Oficjalnie ostatni dodatek, już na jesień

The Sims 3: Movie Stuff - zapewne kolejne dno, jak każde akcesorium do The Sims 3. Dadzą pewnie jakieś itemy z filmów Sci-Fi [nie wiem czy dobrze napisałem] i staną się one bez użyteczne i będzie to tak leżało.
The Sims 3: Into the Future - nie wiem co oni chcą dodać do takiego dodatku. Zapewne sam zbędny syf, którego nigdy nie użyje. Teraźniejszość rocks ! <3 W ogóle, jak oni to wszystko pomieszczą...
The Sims 4 - DNO, DNO, DNO ! Znaczy, takie pewnie będzie, bo kompletnie nie wiem co można dodać do takiej gry.
__________________
whatever
scavo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.07.2013, 18:45   #4
Damian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3: Into the Future Oficjalnie ostatni dodatek, już na jesień

Dodatek nie doda tylko dodatków typu meble, ubrania itp. Sim będzie mógł się przenieść w przeszłość (pewnie jakieś powiązania z poprzednimi seriami)

Potwierdzenie dodatku, zniknęło już ze stron EA

  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.07.2013, 21:53   #5
Ashley_Tisdale
 
Zarejestrowany: 17.11.2012
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 29
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Into the Future Oficjalnie ostatni dodatek, już na jesień

Raczej nie kupię tego dodatku ani akcesorii.. Wolę żeby Simsy były symulatorem życia, a nie aż tak bardzo odbiegały od rzeczywistości (Nie z tego świata, teraz ten o przyszłości).. boję się, że w TS4 pójdą w takie klimaty bo teraz istoty nadprzyrodzone są na topie.. wampiry itd. A akcesoria filmowe raczej mi się nie przydadzą.. pewnie dadzą masę dziwnych kostiumów co chyba tylko by się przydały na maskaradę ;p Także jestem na nie xd I trochę szkoda, że kończą serię takim dodatkiem i słabymi akcesorami. Już lepiej żeby Rajska wyspa była ostatnia no ale cóż.
Ashley_Tisdale jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.07.2013, 22:39   #6
Psychosis
 
Avatar Psychosis
 
Zarejestrowany: 31.01.2010
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 383
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Into the Future Oficjalnie ostatni dodatek, już na jesień

Szczerze mówiąc, tak samo jak sceptycznie byłam nastawiona do Rajskiej Wyspy, tak samo albo i bardziej jestem nastawiona do tego dodatku. Autorzy już chyba naprawdę żerują na kolekcjonerów, produkując takie "zapychacze", które tylko zepsują klimat gry. Nie kupię, jednakże jestem ciekawa jakie będą opinie po wyjściu dodatku, zapewne kasa w błoto, chyba że ktoś lubi takie bajery, gdzie zapewne będą to w większości meble i nieładne fryzury + ciuchy, a interakcje będą znikome i niefunkcjonalne.
__________________
Psychosis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.07.2013, 12:25   #7
Krashan
 
Zarejestrowany: 09.09.2012
Wiek: 38
Płeć: Mężczyzna
Postów: 6
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Into the Future Oficjalnie ostatni dodatek, już na jesień

Kupię ten dodatek, jako kolekcjoner, mam wszystkie poprzednie, podobnie jak akcesoria, jednak będzie to moje pożegnanie z The Sims, 4 części nie planuję nabywać.
Krashan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.07.2013, 20:06   #8
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,092
Reputacja: 30
Domyślnie Odp: The Sims 3: Into the Future Oficjalnie ostatni dodatek, już na jesień

Jak dla mnie ten nowy dodatek brzmi beznadziejnie
Chyba naprawdę brakło im pomysłów. T_T
Za to akcesoria zapowiadają się super - z filmów! Wreszcie jakieś fajne akcesoria wyjdą
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.07.2013, 21:46   #9
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Into the Future Oficjalnie ostatni dodatek, już na jesień

Ja podobnie jak Krashan kupię i akcesoria i dodatek, dla obiektów, zawsze to coś nowego. Kolekcjonuję, mam wszystko poza Kiczem Perry (którego nie zainstalowałabym choćby mi za to płacono ). Ale TS4 już nie kupię. Może i jestem dziwna, ale TS3 w pełni mnie satysfakcjonuje, gdyby jeszcze poprawili parę błędów, to już będę zadowolona.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.07.2013, 10:21   #10
Damian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3: Into the Future Oficjalnie ostatni dodatek, już na jesień

Polska nazwa będzie najprawdopodobniej brzmiała: "W przyszłość"
Akcesoria "Movie stuff" będą miały premierę prawdopodobnie: 30 września tego roku
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023