Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Videostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.04.2008, 18:09   #1
Ellie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowa Simowa Telewizja! - Nabór

Mam jedno pytanie (myślę, że nikt na mnie nie nakrzyczy za zadanie go): w zgłoszeniu trzeba umieścić link do produkcji. Czyli trzeba najpierw umieścić ten serial, program czy teledysk umieścić na You Tube.pl i podać ten link do You Tube?

Ostatnio edytowane przez Ellie : 03.04.2008 - 18:21
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.04.2008, 18:14   #2
P_aula
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowa Simowa Telewizja! - Nabór

Cytat:
Napisał bakalia
Mam jedno pytanie (myślę, że nikt na mnie nie nakrzyczy za zadanie go): (...)
Jasne, że nie! Możecie o wszystko śmiało pytać! ;-)

Jeśli chodzi o link, to najlepiej byłoby gdybyś film zamieściła właśnie na YouTube .

Ostatnio edytowane przez P_aula : 03.04.2008 - 18:19
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.04.2008, 18:19   #3
Ellie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowa Simowa Telewizja! - Nabór

Dobrze, chciałam się tylko upewnić. No, skoro tak chętnie odpowiedziałaś na pytanie, to zadam jeszcze kilka:
Gdybym "zakfalifikowała" się do tej TV, to kręciłabym serial. I chcę zapytać, czy musiałabym od razu nakręcić wszystkie odcinki, czy nie? Czy polegałoby to na tym, że dodaję, kiedy chcę?
I jeszcze jedno: do kiedy można się zgłaszać?

Przepraszam, że tak wypytuję, ale jeszcze nigdy nie brałam udziału w takim przedsięwzięciu (dobrze napisałam?) jak Simowe TV...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.04.2008, 18:29   #4
P_aula
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowa Simowa Telewizja! - Nabór

Cytat:
Napisał bakalia
Dobrze, chciałam się tylko upewnić. No, skoro tak chętnie odpowiedziałaś na pytanie, to zadam jeszcze kilka:
Gdybym "zakfalifikowała" się do tej TV, to kręciłabym serial. I chcę zapytać, czy musiałabym od razu nakręcić wszystkie odcinki, czy nie? Czy polegałoby to na tym, że dodaję, kiedy chcę?
I jeszcze jedno: do kiedy można się zgłaszać?

Przepraszam, że tak wypytuję, ale jeszcze nigdy nie brałam udziału w takim przedsięwzięciu (dobrze napisałam?) jak Simowe TV...
To znaczy najlepiej byłoby, gdybyś miała nakręconych już kilka odcinków serialu. Filmów nie będzie można dodawać, kiedy się chce, ponieważ telewizja będzie miała określoną ramówkę, według której nadawać będziemy dane filmy etc.

Jeśli chodzi o termin zgłaszania, umówmy się, że produkcje zgłaszacie do skutku. Jeśli zobaczymy, że zainteresowanie będzie duże, poinformujemy Was o dacie zakończenia zbierania zgłoszeń do TV ;-).
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.04.2008, 07:25   #5
Alien
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp Odp: Nowa Simowa Telewizja! - Nabór

Cytat:
(...)czy musiałabym od razu nakręcić wszystkie odcinki, czy nie? Czy polegałoby to na tym, że dodaję, kiedy chcę?(...)
Co do pytania: Pracujemy nad własnym systemem, który pozwoli na wygywanie filmów na nasz własny serwer i nie będzie wymagać od autora bycia w okrślonym dniu w domu (różnie to bywa). Jednak prace nad systemem stoją w miejscu, ponieważ mamy problem z kodekami.

Ostatnio edytowane przez Alien : 11.04.2008 - 15:11
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.04.2008, 19:13   #6
porcelana
Guest
 
Postów: n/a
Question Odp: Nowa Simowa Telewizja! - Nabór

Mam pytanie?? Czy w tej telewizji będą reklamy??

Nie wiem czy tak się da, ale chciałbym się tym zająć
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.04.2008, 16:33   #7
Alien
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowa Simowa Telewizja! - Nabór

Cytat:
Napisał porcelana
Mam pytanie?? Czy w tej telewizji będą reklamy??

Nie wiem czy tak się da, ale chciałbym się tym zająć
Reklam raczej nie będzie, chyba że będziemy potrzebowali funduszy. Jeżeli się pojawią, to nie miejcie nam tego za złe - dzięki temu możemy Wam podarować ciekawe nagrody w konkursach.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.04.2008, 17:49   #8
P_aula
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowa Simowa Telewizja! - Nabór

Cytat:
Napisał Porcelana
Mam pytanie?? Czy w tej telewizji będą reklamy??

Nie wiem czy tak się da, ale chciałbym się tym zająć
O jakie reklamy dokładnie Tobie chodzi?

Cytat:
Napisał Désignér
Aha, jest pewna sprawa dotycząca właśnie teledysków. Nie powinien ich obejmować obowiązek nadawania w tylko jednej simowej TV ze względu na to, że to jest teledysk i tak jak w prawdziwej TV, powinien być nadawany w wielu różnych stacjach. Przemyślcie to. Pogadajcie z tweety'm, bo chciałem zgłosić też teledyski, które startują do STV. ;p
W sumie masz rację ;-). Pomyślimy nad tym Jeszcze dziś postaram się dać Wam znać odnośnie tej sprawy.

Pozdrawiam! ;-)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.04.2008, 17:49   #9
porcelana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowa Simowa Telewizja! - Nabór

Cytat:
Napisał Alien
Reklam raczej nie będzie, chyba że będziemy potrzebowali funduszy. Jeżeli się pojawią, to nie miejcie nam tego za złe - dzięki temu możemy Wam podarować ciekawe nagrody w konkursach.
Chodziło mi o reklamy nie telewizji tylko po prostu reklamy produktów z gry the sims 2.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.04.2008, 18:01   #10
P_aula
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowa Simowa Telewizja! - Nabór

Cytat:
Napisał Porcelana
Chodziło mi o reklamy nie telewizji tylko po prostu reklamy produktów z gry the sims 2.
Reklamy produktów z The Sims 2 jak najbardziej tak!
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023