Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Videostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.02.2014, 17:40   #1
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Arrow Reborn

[IMG]http://i59.************/jt5liu.png[/IMG]

Witajcie

Szal na "Forumowe VS" jaki nastapil bo otworzeniu tematu, juz zdazyl opasc. Ja tymczasem w swoich mrocznych komnatach pracowalem nad rownie mroczna produkcja
Zaczne moze od tego, ze pomysl na zrobienie "Reborn" nosze w sobie od kilku dlugich miesiecy, ale sam pomysl na historie mam od ponad 2 lat. Reborn jest pewnego rodzaju preludium (jezeli mozna uzyc takiego okreslenia w odniesieniu do filmu) i wstepem do nieco dluzszego filmiku i tak naprawde glownej historii. "Glowny film" powinnien pojawic sie w wakacje badz jesienia.
Mimo tego, ze ten filmik jest takim jakby intrem, nie traktujcie tego jako zwiastunu. Dalej jest to pelnoprawny filmik
Nie wiem jak mi to wszystko wyszlo, bo szczerze mowiac przyzwyczailem sie do tworzenia lekkich i przyjemnych opowiastek (if you know what i mean )
W kazdym badz razie (wybacz Sqierciu ) mam nadzieje, ze sie wam moj filmik spodoba i licze na komentarze!

http://youtu.be/ppOpBfFWkmc?hd=1
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.02.2014, 18:21   #2
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Reborn

Super! Bardzo tajemniczo. Wspaniałe efekty. Piękni bohaterowie.

Nie mogę się juz doczekać tego, co pokażesz (mijemy nadzieję) latem
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.02.2014, 18:40   #3
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,204
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Reborn

Trzyma w napięciu aż do ostatniej sekundy! W zasadzie im dłużej się ogląda, tym wrażenia są mocniejsze
Strasznie spodobała mi się dynamika przejść poszczególnych scen. Rozśmieszyła mnie zaś pewna rzecz... Nie oglądałam wszystkich Twoich filmików, przyznaję się szczerze, ale skoro już w którymś z kolei z tych, której widziałam, sim-facet ma TEN SAM zarost, to domyślam się, że występuje on wszędzie, albo PRAWIE I może to też sprawia, że (imo) przedstawiciele płci niepięknej () w Twojej grze wyglądają niemal tak samo.
Nie mam więcej uwag. Dobra robota
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.02.2014, 19:46   #4
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,031
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: Reborn

Skusiłam się, żeby obejrzeć i w sumie to jestem pod wrażeniem. Masz świetną grafikę, cudowna jest. Poza tym *****iście Ci wychodzą te wszystkie ruchy kamerą, przejścia itp. Boooskie efekty specjalne. Sama historia jest tajemnicza, zaskakuje.
Czekam na ten dalszy film, choooć w pierwsze kolejności wypatruję forumowego VS.
__________________

La Tortura jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.02.2014, 16:13   #5
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Reborn

Cytat:
Napisał Searle Zobacz post
Super! Bardzo tajemniczo. Wspaniałe efekty. Piękni bohaterowie.
Dzieki

Cytat:
Nie mogę się juz doczekać tego, co pokażesz (mijemy nadzieję) latem
Powiem szczerze, ze sam sobie nawalilem tyle pracy z tymi filmikami, ze to jest jakis cyrk na kolkach xD No, ale ja musze dac rade!

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Trzyma w napięciu aż do ostatniej sekundy! W zasadzie im dłużej się ogląda, tym wrażenia są mocniejsze


Cytat:
Rozśmieszyła mnie zaś pewna rzecz... Nie oglądałam wszystkich Twoich filmików, przyznaję się szczerze, ale skoro już w którymś z kolei z tych, której widziałam, sim-facet ma TEN SAM zarost, to domyślam się, że występuje on wszędzie, albo PRAWIE I może to też sprawia, że (imo) przedstawiciele płci niepięknej () w Twojej grze wyglądają niemal tak samo.
W jakim wielkim bledzie Livko jestes, to az szkoda slow
Pan mroczny (bo domyslam sie, ze to o niego ci sie rozchodzi) pojawil sie wczesniej tylko raz i to w dodatku mial bardzo mala rolke
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=64641
Co do zarostu to rowniez nie trafilas. Tutaj sim ma wiecej klakow przy brodzie i na bokach i pierwszy raz go chyba uzylem.
Cos oko saurona ci nie dziala XDDDD

Cytat:
Nie mam więcej uwag. Dobra robota
Musisz chyba zrewidowac teraz to zdanie
Dzieki za komentarz

Cytat:
Napisał Flo Zobacz post
Skusiłam się, żeby obejrzeć i w sumie to jestem pod wrażeniem. Masz świetną grafikę, cudowna jest. Poza tym *****iście Ci wychodzą te wszystkie ruchy kamerą, przejścia itp. Boooskie efekty specjalne. Sama historia jest tajemnicza, zaskakuje.
Czekam na ten dalszy film, choooć w pierwsze kolejności wypatruję forumowego VS.
Ciesze sie, ze ci sie spodobalo
Forumowe VS to inna bajka i moze niebawem bedzie pewny update odnosnie tejze produkcji

Jeszcze raz dziekuje wszystkim za komentarze
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.02.2014, 21:16   #6
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,494
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: Reborn

To jest po prostu niesamowite. Świetnie utrzymany klimat tajemnicy. No i mrocznie, bardzo mrocznie... Idealne ujęcia i super efekty. Muzyka też świetnie dobrana. Nie mogę się doczekać na tę kontynuację!
No i zakończenie mnie baaardzo zastanawia, a raczej ta niebieska... "wieża" jakby, która "wyleciała" z tego "Kościoła"
Pink Panther jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.02.2014, 21:48   #7
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,204
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Reborn

Don, czytam raz jeszcze zacytowany fragment mojego posta i któreś z nas gdzieś tu namieszało xD
Cytat:
Pan mroczny (bo domyslam sie, ze to o niego ci sie rozchodzi) pojawil sie wczesniej tylko raz i to w dodatku mial bardzo mala rolke
Nie chodziło mi o żadnego sima ani nic z tych rzeczy! W zacytowanym fragmencie czepiłam się tylko powtarzającego się u niemal wszystkich simów zarostu.

Poza tym, nie gram w TS3 i mi to wszystko wygląda na jedno i to samo Mogłam się pokusić o wyrażenie wątpliwości, no ale!
Cytat:
Cos oko saurona ci nie dziala XDDDD
JAK ŚMIESZ?!
Zresztą autorytet mojego Oka będzie trudno podważyć, ale próbuj dalej!
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.02.2014, 00:27   #8
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Grin Odp: Reborn

Cytat:
Napisał Pink Panther Zobacz post
To jest po prostu niesamowite. Świetnie utrzymany klimat tajemnicy. No i mrocznie, bardzo mrocznie... Idealne ujęcia i super efekty. Muzyka też świetnie dobrana. Nie mogę się doczekać na tę kontynuację!
No i zakończenie mnie baaardzo zastanawia, a raczej ta niebieska... "wieża" jakby, która "wyleciała" z tego "Kościoła"
Dzieki
Co do "niebieskiej wiezy", to jest to slup energii, ktory wydostal sie z wewnatrz kosciola

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Don, czytam raz jeszcze zacytowany fragment mojego posta i któreś z nas gdzieś tu namieszało xD
Ewidentnie!
Chyba czas na glebsza analize postu panny Liv! XD

Cytat:
Nie chodziło mi o żadnego sima ani nic z tych rzeczy! W zacytowanym fragmencie czepiłam się tylko powtarzającego się u niemal wszystkich simów zarostu.
You sure?

Cytat:
(...)ale skoro już w którymś z kolei z tych, której widziałam, sim-facet ma TEN SAM zarost, to domyślam się, że występuje on wszędzie, albo PRAWIE
Jak dla mnie to jest tu napisane, iz ten konkretny sim, pojawia sie "wszedzie" Co prawda ma to zwiazek z "tym samym zarostem", ktory jak wspomnialem wczesniej NIE JEST ten sam, ale fakt faktem, ze wspomnialas o obu rzeczach. No chyba, ze ten pogrubiony fragment odnosi sie do zarostu, ale nie mialo by to wiekszego sensu, skoro napisalas o nim wczesniej

Cytat:
JAK ŚMIESZ?!
Wybacz, ale na polu VS to moje Oko Saurona dziala jednak lepiej

Cytat:
Zresztą autorytet mojego Oka będzie trudno podważyć, ale próbuj dalej!
W dzielach lirycznych nie masz sobie rownych, ale jezeli chodzi o Video, to moc twojego oka slabnie Chyba, ze to zasluga mojej tworczosci


Hah, jakiz offtop nam z tego wyszedl XD
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.02.2014, 15:13   #9
Mile
 
Avatar Mile
 
Zarejestrowany: 19.04.2012
Skąd: Papeete
Płeć: Kobieta
Postów: 618
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Reborn

Don geniuszu! I jak mam tego nie powiedzieć. Jesteś genialny!
Po Reborn widać jak się rozwijasz. Jesteś coraz lepszy, ten filmik moim zdaniem jest najlepszy jaki do tej pory stworzyłeś, tu nawet nie chodzi o pomysł historii, która jest niezwykła, ale o technikę wykonania, o dynamikę przekazu, zaskakujące wstawki, w tak krótkim czasie tyle się dzieje. Oczy biegają po ekranie jak oszalałe i chcą się nasycić do granic możliwości. Tylko mistrz potrafi tak zgrać to wszystko. Podobają mi się takie wstawki jak chociażby te truposzczaki odczyniające jakieś zaklęcia pokazane bardzo malowniczo i pobudzająco na wyobraźnię. Patrzysz i myślisz co on znowu wymyślił.
Jestem pod wielkim wrażeniem, obejrzałam go kilka razy i ciągle daję się wciągnąć w ten tajemniczy świat, nie mam go dość a jak się kończy to wzdycham i jest mi żal, że tak krotko, chciałoby się więcej.
Podoba mi się ten gość z kosą 'kosiarz', pierwsze skojarzenie jakie miałam jak go zobaczyłam, oczywiście bez tych kłów, że to wiedźmin. Może dlatego, że białe włosy (chociaż krótkie) i ta buźka przystojniaczka , ale to nie istotne.
Ciekawe kim on jest, ale dobry nie jest sądząc po jego kłach, na początku mnie przeraził i myślałam, że tą biedną dziewczynkę od razu zagryzie, na szczęście uciekła, niestety dorwał ją później i złożył na ołtarzu obok lodowej lali.
Teraz tak pomyślałam, że ta dziewczynka może nie jest do końca taka niewinna, na samym początku było widać jak waży jakieś eliksiry, może to zła czarownica pod postacią ślicznej dziewczynki? A kosiarz przyszedł uwolnić świat od jej czarów? Wobec tego to bohater i jestem po jego stronie
Bardzo mi się podobały te światła z wierzy. W ogóle jeżeli chodzi o takie efekty to robisz to doskonale.
Ładnie i płynnie położyłeś dziewczynkę-czarownicę na ołtarzu, jak ty to robisz, wyszło bardzo naturalnie.
Mam takie pytanie ten facet w średnim wieku, który tak się zmartwił obserwując to wszystko, to ojciec tej dziewczynki? A może partner życiowy?
Muzyka niesamowita, niepokojąca i bardzo piękna, jak zwykle u ciebie. Wyszukałam sobie kilka kawałków i słucham co jakiś czas.
Don, czekam na kolejną część i mam nadzieję, że będzie dłuższa, oby jak najwięcej się wyjaśniło w tej historii, bardzo mnie zaintrygowałeś.
Pozdrowionka Mile cmok
__________________
Mile jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.02.2014, 13:38   #10
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Reborn

Mile, ty wiesz, ze uwielbiam czytac twoje komentarze Rowniez i teraz sie nie zawiodlem

Cytat:
Napisał Mile Zobacz post
Po Reborn widać jak się rozwijasz. Jesteś coraz lepszy, ten filmik moim zdaniem jest najlepszy jaki do tej pory stworzyłeś, tu nawet nie chodzi o pomysł historii, która jest niezwykła, ale o technikę wykonania, o dynamikę przekazu, zaskakujące wstawki, w tak krótkim czasie tyle się dzieje.
Dziekuje! Reborn mysle, ze jest udanym dzielem, ale smiem twierdzic, ze jego kontynuacja przebije to dzielo

Cytat:
Oczy biegają po ekranie jak oszalałe i chcą się nasycić do granic możliwości. Tylko mistrz potrafi tak zgrać to wszystko. Podobają mi się takie wstawki jak chociażby te truposzczaki odczyniające jakieś zaklęcia pokazane bardzo malowniczo i pobudzająco na wyobraźnię. Patrzysz i myślisz co on znowu wymyślił.
Te truposzczaki sa tylko taka zapowiedzia. Wieksza role odegraja w kontynuacji Reborn

Cytat:
Jestem pod wielkim wrażeniem, obejrzałam go kilka razy i ciągle daję się wciągnąć w ten tajemniczy świat, nie mam go dość a jak się kończy to wzdycham i jest mi żal, że tak krotko, chciałoby się więcej.
Moge obiecac, ze kontynacja bedzie nieco dluzsza. Bedzie trwac okolo 8-9 minut

Cytat:
Podoba mi się ten gość z kosą 'kosiarz', pierwsze skojarzenie jakie miałam jak go zobaczyłam, oczywiście bez tych kłów, że to wiedźmin. Może dlatego, że białe włosy (chociaż krótkie) i ta buźka przystojniaczka , ale to nie istotne.
Ciekawe kim on jest, ale dobry nie jest sądząc po jego kłach, na początku mnie przeraził i myślałam, że tą biedną dziewczynkę od razu zagryzie, na szczęście uciekła, niestety dorwał ją później i złożył na ołtarzu obok lodowej lali.
Postac "mrocznego kosiarza" nie wiem czy zostanie jednoznacznie wyjasniona. Ale z cala pewnoscia, bedzie mozna sie domyslac, po jakiej stronie on stoi
Swoja droga to ciekawe, ze nie wypytalas o "lodowa lale"

Cytat:
Teraz tak pomyślałam, że ta dziewczynka może nie jest do końca taka niewinna, na samym początku było widać jak waży jakieś eliksiry, może to zła czarownica pod postacią ślicznej dziewczynki? A kosiarz przyszedł uwolnić świat od jej czarów? Wobec tego to bohater i jestem po jego stronie
Moge powiedziec juz tu i teraz, ze dziewczynka jest dobra postacia

Cytat:
Ładnie i płynnie położyłeś dziewczynkę-czarownicę na ołtarzu, jak ty to robisz, wyszło bardzo naturalnie.
Sam ja animowalem Tzn. zrobilem wlasna animacje

Cytat:
Mam takie pytanie ten facet w średnim wieku, który tak się zmartwił obserwując to wszystko, to ojciec tej dziewczynki? A może partner życiowy?
To nie zostanie jednoznacznie wyjasnione, ale bedzie mozna latwo stwierdzic kim on moze byc dla naszej niewiasty
Cytat:
Muzyka niesamowita, niepokojąca i bardzo piękna, jak zwykle u ciebie.
Dziekuje

Cytat:
Don, czekam na kolejną część i mam nadzieję, że będzie dłuższa, oby jak najwięcej się wyjaśniło w tej historii, bardzo mnie zaintrygowałeś.
Kontynuacja zwieczy cala historie, wiec raczej wszystko zostanie wyjasnione Ewentualnie jezeli ktos bedzie mial jakies pytania, to postaram sie na nie odpowiedziec slownie

Cytat:
Pozdrowionka Mile cmok
cmok
__________________

Ostatnio edytowane przez Malfurion : 24.02.2014 - 13:40
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
don, machinima, reborn, videostory


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023