Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za reorganizacją "OJSG" przedstawioną w pierwszym poście?
Tak 26 83.87%
Nie 3 9.68%
Chciał(a)bym coś zmienić - proszę opisz 2 6.45%
Głosujących: 31. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.06.2012, 18:58   #31
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Reorganizacja "Opowiadamy, jak sobie gramy"

Myślę, że po kilku warnach lub banach userzy, którzy wprost nie chcą się zmienić - będą zmuszeni, jeśli nie chcą stracić swojego tematu lub dostępu do działu (co zresztą byłoby dobrą karą dla notorycznie łamiących jego regulamin).

Ostatnio edytowane przez Pink Panther : 02.06.2012 - 19:01
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.06.2012, 19:33   #32
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Reorganizacja "Opowiadamy, jak sobie gramy"

Cytat:
Z tego, co pamiętam, to Wojtek tak robił :>
... i nieraz Liv, kiedy znalazła się po drugiej stronie i musiała zacząć kombinować
Szkoda, że więcej ludzi nie wpadło na ten sposób...

Oj tam, lista banów świeci pustkami, więc na upartego mielibyście ewentualną okazję do dopisania tam paru nicków A nie wierzę, że nagle userzy stali się mega grzeczni.

Klusku, po kilku banach czasowych user, który nie chce się zmienić, dostaje bana na stałe i jest względny spokój. Względny, bo mogą się pojawiać multikonta, ale na nie administracja ma już swoje sposoby.

O sprawy regulaminowe nie trzeba będzie się martwić, ewent. podpadać będą jedne i te same osoby

Ale dla historii rozbitej na kilka postów można by zrobić wyjątek, naprawdę Byłoby na pewno czytelniej.
Liv jest offline  
stare 02.06.2012, 20:21   #33
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,218
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Reorganizacja "Opowiadamy, jak sobie gramy"

@up - no, i ludzie z wolniejszym internetem mogliby zatrzymać ładowanie strony i po kolei otwierać pojedyncze posty, sama tak kiedyś robiłam.

Chyba pomysł w swojej obecnej formie - czyli, jak rozumiem, działy na opowiadania z gry Sims 3 i Sims 2, gdzie inni mogliby komentować nasze historie - jest już chyba na tyle dopracowany, że nie mam nic do dodania
Master of Disaster jest offline  
stare 02.06.2012, 20:26   #34
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Reorganizacja "Opowiadamy, jak sobie gramy"

Bjork - myślę, że mogłabyś się za to powoli brać - mamy mnóstwo głosów na tak. Ale zrobisz, jak będziesz uważasz za stosowne
 
stare 02.06.2012, 20:41   #35
Kicaj
 
Avatar Kicaj
 
Zarejestrowany: 09.01.2012
Skąd: Nibylandia
Płeć: Kobieta
Postów: 573
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Reorganizacja "Opowiadamy, jak sobie gramy"

Dodam jeszcze od siebie:
Zakładanie własnych tematów-ok. Za zamknięciem OJSG jestem stanowczo na nie. Są ludzie, którzy tworzą wieloodcinkowe opowieści -to temat osobny jak najbardziej, ale są też tacy, którzy chcieliby się raz na jakiś czas pochwalić się i "opowiedzieć jak sobie grają". Zakładanie wtedy tematu było by bezcelowe. Powinno być wtedy możliwe dodawanie opinii i postów bez zdjęć. Gdyby było zainteresowanie i komuś się chciało to zakłada temat.

Posty powinny być edytowanie a nie dodawana jeden po drugim. No chyba, że minął tydzień, a nikt nie skomentował(co raczej nie będzie częste).

I raz jeszcze stanowcze "niet" dla robienia wyścigu szczurów z punktacją typu "naj..."
__________________
reality bites
Kicaj jest offline  
stare 03.06.2012, 19:21   #36
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 869
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Reorganizacja "Opowiadamy, jak sobie gramy"

Pomysł jak najbardziej popieram, ale tylko z opcją pisania posta pod postem (naturalnie, z jakimś odstępem czasowym). Nie ukrywajmy, komentowanie ostatnimi czasy wychodzi tu dość marnie, jakoś szału nie widzę (i myślę tu o FS i zdjęciach Simów), więc ciężko tworzyłoby się swój temat, gdyby trzeba było czekać, aż ktoś łaskawie coś pod naszym postem napisze. Oczywiście, istnieje opcja edycji postów, ale ile razy można edytować? W końcu takie pojedyncze posty będą zawierać tyle zdjęć, że na wolnych łączach (moje 512!) to już w ogóle strona się nie otworzy, bo nikt raczej pięciu fotek nie wstawia, a kilkanaście. Poza tym, nie wygląda to dla mnie estetycznie, jeśli jeden post jest tak koszmarnie długi (a jak wejdzie ich kilka na stronę, to już w ogóle ostatnia masakra będzie).
Ja się nie łudzę co do komentarzy w swoim temacie; nie jestem pisarką z głowa pełną pomysłów na nowe, niewiarygodne tysiącpięćsetstodziewięćset przygód moich Simów, więc tłumów przyciągać nie będę, ale nie chciałabym rezygnować z pokazania fotek ze swojej gry (no cóż, rozbestwiłam się i lubię je wstawiać, dla mnie to frajda). Męczące byłoby czekanie na jakąś odpowiedź w temacie, kiedy gra się na bieżąco i zbiera się masa zdjęć do wstawienia, a nikt nie kwapi się do skomentowania. Dlatego pisanie posta pod postem, moim zdaniem, powinno być dopuszczalne. Nie każdy ma talent do tworzenia historii, po których doczeka się kilkudziesięciu komentarzy.
Co do licznika postów - nie rozumiem, dlaczego miałby zostać zatrzymany, przecież to nie jest jakiś tam offtop o... rzyci Maryni, tylko zwyczajny post, który w dziale ze zdjęciami byłby normalnie naliczany. W końcu to forum o grze, więc fotki z niej nie są żadnym spamem. Ja myślę, że z limitem czasowym i bez konieczności edycji postów, zachowałoby się porządek. Dla osób ewidentnie spamujących - warny i tak dalej.

Ach, co do tych punktacji, czy jak to tam - stanowcze NIE. Nie ma już czasem jakiejś podobnej rangi?

Wybaczcie, jeśli ktoś już wcześniej pisał coś takiego, jak ja powyżej; przejrzałam temat bardzo pobieżnie, bo żywot mojego monitora zakończył się śmiercią tragiczną i nie mam obecnie dostępu do forum na bieżąco, a jedynie raz na czas z nie swojego laptopa, więc nie mam wiele czasu, by się zagłębiać w dłuższą lekturę. Z tego też powodu, byłabym bardzo wdzięczna za jakiś termin, w jakim można by było skopiować swoje posty z tematu OJSG (ja osobiście chyba nie mam już na swoim kompie tak obrobionych graficznie zdjęć, nie wspominając nawet o historii pisanej). Szkoda by mi było to wszystko stracić.
To ode mnie tyle.
Malin jest offline  
stare 04.06.2012, 08:50   #37
Aperlaxive
 
Avatar Aperlaxive
 
Zarejestrowany: 11.02.2011
Skąd: Over The Hills And Far Away
Płeć: Kobieta
Postów: 858
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Reorganizacja "Opowiadamy, jak sobie gramy"

Według mnie świetny pomysł, ponieważ za niektórymi historiami ciężko nadążyć Na plus
__________________
Forever and ever.
Aperlaxive jest offline  
stare 04.06.2012, 23:07   #38
Myrtek
 
Avatar Myrtek
 
Zarejestrowany: 07.01.2012
Skąd: Kotlina rozpusty
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 569
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Reorganizacja "Opowiadamy, jak sobie gramy"

Jestem (w miarę) na tak Byłoby czytelniej, wygodniej i łatwiej, lecz jest jedno "ale"
Jest wielu użytkowników, którzy dodali już -naście części historyjki (ja np. 26) i jeślibym miała przenosić swoje posty do nowego tematu z odstępami kilkudniowymi, szczerze mówiąc zajęłoby to wieczność i dwa dni. Czekać jak ktoś skomentuje, by móc dodać swoją nową część trwałoby tak długo, że zapuszczenie korzeni przez komputerem byłoby możliwe. Dlatego w 100% zgadzam się z MALIN
__________________
Myrtek jest offline  
stare 05.06.2012, 14:45   #39
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Reorganizacja "Opowiadamy, jak sobie gramy"

myrtek98, jestem na 99% pewny, że Moderatorzy mają opcja zaznaczenia, jakie posty chcieliby przenieść do danego tematu i mogą je przenieść. Wtedy przeniesienie naszych kilkunastu odcinków zajęłoby kilka minut. I w takim wypadku nie byłoby to zaliczane jako kilkakrotnie post pod postem, a nasze historyjki znalazłyby się w naszych wątkach, nie zmieniając liczby napisanych przez nas postów. Rozumiecie?

Ostatnio edytowane przez Pink Panther : 05.06.2012 - 14:47
 
stare 05.06.2012, 16:13   #40
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Reorganizacja "Opowiadamy, jak sobie gramy"

Ooo, są działy! :>
Teraz muszę się zastanowić nad nazwą swojego tematu i nad zawartością pierwszego posta xD

Dzięki
Liv jest offline  
 

Tagi
historie, opowiadania, renowacja, the sims fotostory


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 4 (0 użytkownik(ów) i 4 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest włączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023