Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.04.2005, 19:01   #1
wanilka
Guest
 
Postów: n/a
Question Rozmazane podłoża

Mam problem z pokryciami terenu. Oryginalne są ok, ale ściągnęłam świetne od Justy http://www.justa-web.de/download.php?view.81 i u mnie są rozmazane, jakby dziesięciokrotnie powiększone. To samo mam z domkiem. Ściągnęłam domek z różnymi pokryciami terenu i efekt taki sam: rozmazane. Spotkaliście się z czymś takim? :wacko:
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.04.2005, 20:12   #2
Shèène
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A masz opcje graficzne na maxa? Może poproś Juste o radę
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.05.2005, 13:19   #3
Jillian
Guest
 
Postów: n/a
Smile oDp

Wina karty graf. Mam to samo. Sprawdź czy ie posiadasz `świetnej’ karty graficznej z serii GeForce 4. Z nią są właśnie takie problemy
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.05.2005, 14:04   #4
wanilka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mam właśnie taką kartę graficzną, GF 4. Ale co ciekawe oryginalne podłoża są w porządku, nie rozmyte. Tylko ściągane... Jaką kartę graficzną polecacie bo myśle o wymianie? W tej mojej np. nie mogę ustawić antyaliasingu, tzn. w grze ta funkcja jest nieczynna.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.05.2005, 16:33   #5
Pingwin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Zalezy jaką masz GeForce4, wnioskuje że serie MX, bo z prawdziwymi Gf4, czyli serią Titanium nie byłoby takich problemów.

Jeżeli chcesz tanim kosztem mieć w Sims2 grafę na max z max odświeżaniem i max wygładzanie to polecam GeCube Ati Radeon 9550 Extreme 128mb/128bit.
http://proline.pl/shop.php?prodid=47...5f3132385f4558
w tym sklepie kupowałem tę grafę, i w zupełności wystarcza do dzisiejszych gier(nie mówię, że na tej grafie pograsz w Doom III lub inne produkty z efektowną grafą, która otrzyma się w max detalach na grafie za ok 2-3k zł).
Napewno nie myśl o GeForce z serii FX, no może oprócz 59xx, ale to nie ta kategoria cenowa. z Gf to 6600 ale on kosztuje ok. 500zł.

BTW.
Dla niektórych te tanim to może być żart, ale to jest najtańsza grafa do grania, można kupić np. za 230zł zwykłego 9550, do tego chłodzenie za ok 40zł i próbować ją podkręcić do wartości 9550XT ale grozi to utratą gwarancji i uszkodzeniem grafy.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023