Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.02.2012, 00:33   #1
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 1,035
Reputacja: 11
Domyślnie By... me ;)

Witam,
zachęcona pokazami Waszych pięknych Simów, postanowiłam pokazać coś od siebie. Nie bez lęku zakładam ten temat - nigdy nie dawałam nic do oceny innym Niestety mam kiepską kartę graficzną, rozmywają się tekstury, anty-aliasing u mnie nie istnieje, ale zaryzykuję, całkowicie zdając sobie sprawę, że może to mieć wpływ na ocenę, bo nigdy moje zdjęcia nie dorównają jakością Waszym.
Tyle tytułem wstępu

Pierwsza prezentowana przeze mnie Simka powstała, gdy sfrustrowana szukałam partnerki dla postaci Kadaja (z "Final Fantasy VII: Advent Children") i niestety żadna Jona, Paris czy inna Suzie kompletnie mi na nią nie pasowała. Przede wszystkim nie ta bajka ;p Kadaj to postać fantasy, a te Simki są współczesne aż do bólu. Poza tym to czarny charakter, mrok, a ja umyśliłam sobie, że dla równowagi i poskromienia jego charakteru, musi poznać swoje zupełne przeciwieństwo. Tak więc powstała chodząca dobroć (lol), hybryda anioła, elfa i czego tam tylko chcecie:



Amarel














Uploaded with ImageShack.us

(Ci, co znają świat FF pewnie popukają się w głowę widząc Kadaja wśród drzewek, kwiatków, koników itp., ale osobiście nie przepadam za anime, więc wprowadziłam go do mojego własnego magicznego świata, do którego strasznie mi pasuje, nooo... A Amarel już się nim zaopiekowała, więc tak szybko się z tego świata nie wyrwie ).
Pozdrawiam!
Malin jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.02.2012, 07:57   #2
Norellia
 
Avatar Norellia
 
Zarejestrowany: 16.10.2011
Skąd: kawaii kokoro 
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 273
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: By... me ;)

Simka ogólnie jest ładna, ale ma strasznie długi nos
Ale jak na pierwszy raz, to nawet ładnie.
__________________
Twinkle Twinkle Little Star.
Norellia jest offline  
stare 01.02.2012, 09:15   #3
Spectrum
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: By... me ;)

Simka bardzo ładna, ale coś mi się w niej nie podoba. Nie potrafię jednak określić co.
Jak na pierwszy raz, simka jak najbardziej udana.
 
stare 02.02.2012, 16:30   #4
Kethael
 
Avatar Kethael
 
Zarejestrowany: 18.03.2011
Skąd: Sweet dreams
Płeć: Kobieta
Postów: 1,222
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: By... me ;)

Rzeczywiście, nos też mi nie pasuje. Poza tym trochę za szeroko rozstawione oczy, które są odrobinę za duże. <masło maślane>
Poza tym nie mam żadnego ale ^^
__________________
[IMG]http://i45.************/fdzw4o.png[/IMG]
Kethael jest offline  
stare 03.02.2012, 10:40   #5
Estella Sanchez
 
Avatar Estella Sanchez
 
Zarejestrowany: 07.09.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 57
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: By... me ;)

Mi się bardzo podoba

Nie lubię plastikowych Simów bez skazy, ten odrobinę za długi nos sprawia, że Amarel jest jedyna w swoim rodzaju, intrygująca przez niedoskonałość. Nawet ta fryzura, której nie cierpię, ładnie na niej wygląda.
Na ostatnim zdjęciu wygląda najlepiej, chyba tak jak ją chciałaś pokazać - słodka kobieta -dziecko, która kocha cały świat

10/10
Estella Sanchez jest offline  
stare 05.02.2012, 11:54   #6
Vipera
 
Avatar Vipera
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Skąd: Łodź
Płeć: Kobieta
Postów: 1,408
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: By... me ;)

Simka niekoniecznie mi się podoba, ale daję + za ładną scenerię
Wracając do simki... ma za duże oczy jak na mój gust i jakiś dziwny nos >.<
Vipera jest offline  
stare 05.02.2012, 13:44   #7
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: By... me ;)

Na pierwszym zdjęciu mnie nie urzekła, bo wydaje się, jakby całe zdjęcie zajmował jej nos i oczy... Za to na kolejnych wygląda ślicznie Kojarzy mi się z elfką, a elfy uwielbiam. Jedyne, co bym zmieniła, to usta (dolna warga jest za gruba w stosunku do górnej). Lepiej wyglądałoby, gdyby simka o takiej urodzie miała proporcjonalne usteczka
ultraviolence jest offline  
stare 07.02.2012, 22:23   #8
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 1,035
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: By... me ;)

Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie komentarze. Jestem zaskoczona ocenami, bo przeglądając to forum widziałam, że "jury" czasem jest dość surowe nawet dla najlepszych, więc trochę się obawiałam, ale tym bardziej mi miło Ze wszystkimi komentarzami się zgadzam, nos rzeczywiście wyszedł trochę za długi i usta mogłam zmniejszyć, ale te wielkie oczy były celowe, aby podkreślić nadnaturalność Amarel

No ok, wstawiam w takim razie kolejną Simkę.
Nie będę się o niej rozpisywać, powiem tylko, że powstała już jakiś czas temu (i wyjątkowo dobrze mi się nią gra), a inspiracją do jej stworzenia była moja ulubiona ostatnimi czasy piosenka, z której tytułu zaczerpnęłam imię:

Jona














Niestety z grafiką u mnie bez zmian, nadal wszystko się rozmywa, nie zdążę nawet porobić zdjęć, więc jakość nie zachwyca. Jedyne wyraźne zdjęcie twarzy udało mi się zrobić w trybie tworzenia rodziny, jak ktoś ma ochotę zerknąć na szczegóły to proszę (widać tu fajnie brwi, które uwielbiam <3):


Pozdrawiam
Malin jest offline  
stare 08.02.2012, 07:04   #9
Aoi
 
Avatar Aoi
 
Zarejestrowany: 16.12.2010
Skąd: Poznań
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 427
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: By... me ;)

Przecież te ewidentnie męskie brwi nijak nie pasują do kobiety Oo' Wygląda, jakby nie wiedziała, co to jest pęseta. Nie, zdecydowanie nie dla tych brwi. Za to oczy są fajne, tylko o jedno kliknięcie za duże powieki. Dziwny nos, usta i podbródek. Ale mimo tego wyglądałaby całkiem ładnie na zdjęciach, gdyby nie te koszmarne brwi. Za nie daję tylko 5/10.

edit: brwi nie muszą być cienkie, żeby dobrze wyglądały. Ale jeżeli mają się za chwilą zrosnąć w jedną, to to już mnie odpycha.

Ostatnio edytowane przez Aoi : 09.02.2012 - 19:47
Aoi jest offline  
stare 08.02.2012, 08:21   #10
Norellia
 
Avatar Norellia
 
Zarejestrowany: 16.10.2011
Skąd: kawaii kokoro 
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 273
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: By... me ;)

Brwi są koszmarne, wyglądają tak jakby miały jeszcze rosnąć i w końcu ta simka zyskałaby pseudonim : monobrew - tak jak ten major z Phineas i Ferb... Ogólnie ma za wąską twarz. Mogę dać 7/10..
__________________
Twinkle Twinkle Little Star.
Norellia jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023