Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.10.2007, 14:51   #21
Iminashi
 
Avatar Iminashi
 
Zarejestrowany: 29.04.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 1,045
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Cytat:
Napisał luja
Pamiętam moją pierwszą rodzinkę i to świetnie. Nazywała się chyba Konstancja Ciasteczko(byłam wtedy dzieciak i nie umiałam wymyślić czegoś ciekawszego). Ubrana była w taką czarną bluzkę z białymi kwiatkami i czarną spódnice z kozaczkami:/ A i włosy miała takie brązowe pofalowane. Zamieszkała w takim maxisowym domku z cegły. Nie znałam żadnych kodów więc grało się dosyć trudno...ale ciekawie. Pracowała jako obibok. Aaa...i miała aspiracje romansowanie. Jej pierwszy ''chłopak'' to taki Beniamin w krótkich spodenkach A że nie obchodziło mnie spełnianie jej aspiracji to się z nim ożeniła i miała dziecko. Później dopiero się skapnęłam o co chodzi...i miała sporo ''kolegów''. Zabiłam jej dziecko i meża tylko nie pamiętam w jaki sposób ale najprawdopodobniej zamknęłam ich w pokoju i umrali z głodu. Cierpliwie zarabiałam na jej potrzeby i w końcu przebudowałam domek. Później się zestarzała, rozwinęła na maxa umiejętności i nie zdąrzyła nacieszyć się starością bo popsuł mi się komp. Fajnie było...muszę ją jeszcze raz zrobić
niezle moja simka juz nie zyje, a jej dziecko jest slicznym nastolatkiem, a niedlugo doroslym
Iminashi jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.10.2007, 18:18   #22
esef
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Cytat:
Napisał olusia1996
u... widze sentymenty ale ja tez kocham moja simke i jej dzieciaka. ja nigdy nie moge grac jedna rodzinka wiecej niz jedno dorosniecie jakiegos sima
dokładnie - sentymenty ja moich simów (ale tylko tych z mojej okolicy) traktuję jak żywych, jak mi którys nie daj Boże umrze to jest mi naprawdę smutno.. Poza tym gram bez kodów, i zawsze się staram zaspokajać ambicje moich simów i widzieć w każdym z nich osobowość i "duszę". Przez to że gram tak jak oni chcą a nie tak jak ja chcę wydają mi się bardziej żywi
ale chyba nie każdym simem się tak da grać, ci moi są wyjątkowo udani. Czasem jednak się trafi taki (cytując angelinę jolie) glut bez osobowości.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.10.2007, 20:31   #23
Monitkowa
 
Avatar Monitkowa
 
Zarejestrowany: 03.02.2006
Skąd: Gdańsk
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 3,155
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Moja pierwszą simką była Lara Cool-t
Wciąz mam jej fotki bo zrobiłam jej pamiętnik na Power Piont'cie z fotkami =D
Blondynka w pofalowanych włosach, sniada karnacja, rózowa szminka, czarna bluzka zawiązywana na szyi i spodnie bojówki xD
Fakt grałam nia bardzo długo, wkoncu zaadoptowałam jej dziecko. Ale przyjechał jakis Walenty z krzywa warga i rudmi włosami i nie mogłam tego cofnac przestałam grac...
__________________
[img]http://i48.************/358osn7.png[/img]
http://ask.fm/Mitheska
Monitkowa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.10.2007, 22:51   #24
Camerio
 
Zarejestrowany: 06.02.2006
Skąd: -
Płeć: Mężczyzna
Postów: 418
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

O Jezus... Imion i nazwisk nie pamiętam, wiem że było to małżeństwo z małym dzieckiem. A tak... to dziecko Ola bodajże... Matka miała czarne warkocze, a ojciec był szaro-okim blondynem... Miałem wtedy pirata i musieli mieszkać na pustej działce
Camerio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.10.2007, 22:54   #25
Darlene
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Imienia i nazwiska nie pamiętam. Stworzyłam simkę dokładnie taką jaka jest na pudełku z tyłu, ta blondynka tylko dorosłą ; p. Potem wzięła ślub z tym generałem, który nie pamiętam jak sie nazywa. Zaadoptowali małe dziecko, potem postarali się o swoje, wyszły z tego bliźniaki. Nie znałam dobrze gry i nie miałam żadnych kodów więc trudno mi było wyrobić i przestałam nimi grać ;p.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.10.2007, 09:31   #26
Iminashi
 
Avatar Iminashi
 
Zarejestrowany: 29.04.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 1,045
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Cytat:
Napisał esef
dokładnie - sentymenty ja moich simów (ale tylko tych z mojej okolicy) traktuję jak żywych, jak mi którys nie daj Boże umrze to jest mi naprawdę smutno.. Poza tym gram bez kodów, i zawsze się staram zaspokajać ambicje moich simów i widzieć w każdym z nich osobowość i "duszę". Przez to że gram tak jak oni chcą a nie tak jak ja chcę wydają mi się bardziej żywi
ale chyba nie każdym simem się tak da grać, ci moi są wyjątkowo udani. Czasem jednak się trafi taki (cytując angelinę jolie) glut bez osobowości.
ja nie traktuje simów aż tak poważnie, ale jak jakiś wspaniały sim
umrze to za nic nie zapisze gry i spróbóje uniknąc jego śmierci. Moja Ania raz biegała z tymi nożycami od EA i umarła, bo myślałam, że z nimi sie tylko biega, a dziecko nie mogło jej wybawić
Iminashi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.10.2007, 18:59   #27
Reggie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Ojej...
Pamiętam.
Trzy osobowa rodzinka mama+tata+mała dziewczynka (taka co pełza xd) krótko nimi grałam, a imion nie pamiętam
W Weronie mieszkali. Hah. Ale po jakimś czasie przeniosłam się do Miłowa, bo w Wernie nie mogłam znaleźć sklepu z ubraniami xD a teraz to tylko i wyłącznie Miłowo (ew. Dziwnowo jak mnie coś weźmie...)
Chociaż właściwie teraz nie mogę grać w simsy, bo coś poousłam (i znowu odbiegoam od tematu xD)

:*
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2007, 13:32   #28
Matti93
 
Avatar Matti93
 
Zarejestrowany: 25.06.2007
Skąd: Warszawa
Wiek: 31
Płeć: Mężczyzna
Postów: 242
Reputacja: 10
Smile Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Cytat:
Napisał olusia1996
Pamiętacie swoje pierwsze rodzinki? Ja tak! To była simka płci żeńskiej. Nazywała się Ania- bo nie miałam innego pomysłu, a jej nazwisko to Shunai- z bajki chyba "Shuricken School". Miała wszystko maxisowe, bo dopiero za pół roku nauczyłam się sćiągać dodatki w formacie package Miała te najdłuższe blond maxisowe włosy, tą czarną, maxisową bluzeczkę na ramiączka z odkrytym brzuchem oraz te czarne maxisowe obcisle rybaczki.
A wy pamiętacie swoje pierwsze rodzinki? Możecie dawać foty
Tak, pamiętam. moim pierwszym simem byl osobnik plci męskiej. wszystko mial standardowe bo nie wiedzialem jak pobierac dodatki . mial krutkie brązowe włosy okulary czarne , czarne spodnie i krótką koszulke
Matti93 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2007, 15:03   #29
The FerG
 
Zarejestrowany: 19.12.2005
Płeć: Mężczyzna
Postów: 562
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Moją ierwszą rodzinką był sim który był mną tylko odrazu dorsly.
Nie pamiętam czy sam mieszkał czy miał żone ,ale chyba miał
Miał standardowe rzeczy ponieważ nie wiedziałem że istnieje coś jak dodatki do simsów z neta XD
The FerG jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2007, 16:38   #30
Iminashi
 
Avatar Iminashi
 
Zarejestrowany: 29.04.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 1,045
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Cytat:
Napisał DogFun
Moją ierwszą rodzinką był sim który był mną tylko odrazu dorsly.
Nie pamiętam czy sam mieszkał czy miał żone ,ale chyba miał
Miał standardowe rzeczy ponieważ nie wiedziałem że istnieje coś jak dodatki do simsów z neta XD
ja tez jak mialam swoja pierwsza rodzinke w simsach to... nie wiedzialam o niczym, poza grą
__________________
누난 너무 예뻐 ( ´ ▽ ` )ノ
Iminashi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023