Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.12.2009, 11:25   #21
malinQaa-
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

Wgrałam sims 3 wymarznę podróże i wszystkie dostępne aktualizacje, gdy próbóje wejść w rodzinkę lub nową grę w trakcie ładowania wyłańcza mi grę bez żadnego komunikatu. Wszelkie dodatki i zapisy gry jakie miałam przeniosłam na pulpit ale to nic nie dało. Miejsca jest dość dużo a moja pamięc RAM to 1,5 GB. Komputer był niedawno czyszczony.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.12.2009, 18:38   #22
Starly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

Też mam ten problem, mi się ostatnio wyłączają zawsze, po nawet niecałej godzinie grania ;/ Komputer jest całkiem nowy, ma jakieś 5 miesięcy. Nie mam pojęcia, co robić, zostaje na razie zapisywanie co 10 minut :/
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.12.2009, 16:14   #23
Wikki
 
Avatar Wikki
 
Zarejestrowany: 16.07.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 277
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

Witam.
Moje problemy zaczęły się po instalacji aktualizacji 2.3. Najpierw pojawiły się niebieskie parcele. Postanowiłam przeinstalować grę i nie aktualizować jej do wersji 2.3.
Następnymi błędami były: "Wersja uruchomionej gry nie jest zgodna z danymi. Zaktualizuj swoją grę." oraz "Nie udało się uruchomić gry. Nieudana inicjalizacja usługi (0x6224dd27)",
na szczęście z nimi sobie poradziłam.
Kolejnym, z którym nie mogę sobie poradzić i proszę o pomoc w rozwiązaniu go, jest błąd zamykania się gry przy 5% ładowania podczas wczytywania rodziny lub otoczenia.
Usunęłam mody i wszystkie dodatki z Mods, dodatki z DCBackup i całe DCCache oraz Download, jednak nic to nie dało.
Przeglądałam też logi błędów i znalazłam coś takiego:
[Instruction data]
00b4c6cd => DasmX86Dll.dll not found.
Znalazłam na MTS temat dotyczący tego problemu, polecali w nim wyłączyć antywirusa
i zaporę sieciową na czas gry, lecz to nie pomogło.
Zauważyłam też, że nie mogę instalować nowych obiektów przez launchera.

Czy potrafi ktoś mi pomóc w rozwiązaniu tego problemu?

Ostatnio edytowane przez Wikki : 29.12.2009 - 17:44
Wikki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.01.2010, 19:10   #24
Miczka
 
Avatar Miczka
 
Zarejestrowany: 06.08.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 61
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

Cytat:
Napisał Wikki Zobacz post
Moje problemy zaczęły się po instalacji aktualizacji 2.3. (...)
Kolejnym, z którym nie mogę sobie poradzić i proszę o pomoc w rozwiązaniu go, jest błąd zamykania się gry przy 5% ładowania podczas wczytywania rodziny lub otoczenia.
Mam taki sam problem. Po wgraniu dodatku i aktualizowaniu go podczas wczytywania otoczenia gra się wyłącza.
Wie ktoś co z tym można zrobić?
Miczka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.01.2010, 11:41   #25
marandile
 
Avatar marandile
 
Zarejestrowany: 18.06.2005
Skąd: Kraków
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 1,404
Reputacja: 14
Domyślnie Wywala mnie z gry...

Zainstalowałam kilka dodatków do TS3 WP (pieprzyki, ciuszki i hack z nowymi suwakami w CAS) posługując się 'małpką'. Odpalam grę i wywala mnie z niej tuż po intrze. Usunęłam te ściągnięte pliki z folderu packages, ale nic to nie dało
marandile jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.01.2010, 14:55   #26
natalis
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

również mam ten problem. zainstalowałem patch 2.3 i teraz przy ładowanie rodziny gra się wyłącza...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.01.2010, 17:01   #27
martusia_re2
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gra Się Wyłącza Automatycznie!!!

mam to samo mi gra wyłącza się po momencie kiedy jest ładowanie i jak wybiore zapis który chce uruchomić gra ładuje się do 1/4 paska i nagle wyłącza się. przeniosłam dodatki to nie pomogło. ;/ wyczyściłam Ccleaner tez nie pomoglo. komputer jest dobry. za slabego ramu nie mam. gdy odinstalowalam wymarzone podroze same the sims 3 chodzily be zarzutu wiec nie wiem w czym problem. moze ktos mi pomoc?
  Odpowiedź z Cytatem Otrzymano Ostrzeżenie
stare 30.01.2010, 17:50   #28
blue14
Guest
 
Postów: n/a
Excl Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

Ja bardzo proszę o pomoc !!!
A mianowicie grałam sobie w sims 3 jak zawsze ... ;]
Postanowiłam dodać mod na zwiększenie piersi i dałam i gdy stwarzałam simkę to nagle komp się cały wyłączył, pomyślałam , że to pewnie przez ten mod no to go usunełam , ale dzieje się to samo.A zanim dałam mod to też budowałam dom , i zapisałam go i wyszłam , za jakąś godzinę weszłam z powrotem do gry i się zrobiły niebieskie parcele zamiast domów no to go usunełam a potem właśnie dałam mod ... co mam teraz zrobić ??Czy to przez te dodatki??
Proszę o pomoc!!!
PS. Mam dodatki i to nawet dużo czy to przez nie się tak dzieje ??
Może mam usunąć wszystkie dodatki i zobaczyć czy gra działa poprawnie czy może muszę od nowa zainstalować grę ??
Bardzo proszę o pomoc !!

Ostatnio edytowane przez blue14 : 30.01.2010 - 17:58
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2010, 18:44   #29
magTom
Guest
 
Postów: n/a
Post Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

Otóż... Postaram się to streścić. W domu moich Simów leżały porozrzucane 4 butelki po mleku dla dzieci. Tak myślę, ale nie jestem pewien. Pewnego dnia dwóch z pięciu Simów wyjechało do Al-Simhary, wróciło wcześniej, bo dwóch dniach. Owe buteli pojawiły się przed domem. Klikając Simem nie dało się ich posprzątać. W trybie kupowania i budowania nie dało się ich sprzedać, poruszyć lub "zburzyć" młotkiem. Gdy używałem moveobjects on i klikałem na butelki, gra wyłączała się i nie pojawiał się żaden komunikat. Co powinienem zrobić?
EDIT:czy to w ogóle może być związane z wcześniejszym powrotem tych dwóch Simów?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2010, 21:34   #30
asiak155
 
Avatar asiak155
 
Zarejestrowany: 01.03.2009
Skąd: Szczecin
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 96
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

Otóż do tej pory gra chodziła idealnie. Ostatnio co prawda rzadko, ale jednak wyłącza się bez jakiegokolwiek ostrzeżenia. Nic się nie zacina, nic nie dzieje, ja nic nie robię szczególnego. Po prostu nagle pojawia się ekran pulpitu. Czyszczę komputer w środku obudowy jak i z programów. Gra chodzi bez problemu na najwyższych ustawieniach, więc nie wina ramu, ani karty graficznej. Komputer też mi się nie przegrzewa. Nie wiem co mam robić, bo zapisywanie co jakiś czas mnie drażni, a przez to już parę razy straciłam rodzinki.


magTom: Też miałam taki problem, ale jak jeszcze dodatku nie było. Nie wydaje mi się, że to może być wina wcześniejszego powrotu, bo ja zawsze moimi simami wracam wcześniej . Ja po prostu wstawiłam butelkę do pomieszczenia bez ścian, a po pewnym czasie wyprowadziłam simów z tego domu.
asiak155 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
aktualizacja, błąd, pomocy, pulpit, sims3, the sims 3, wywalanie


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023