Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Pozostałe gry z serii The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.10.2009, 19:09   #21
sevi
 
Zarejestrowany: 04.10.2009
Skąd: hel
Płeć: Kobieta
Postów: 24
Reputacja: 10
Wink Odp: Skunksy

A dom zawsze mam ogrodzony i zawsze wchodzi
sevi jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.10.2009, 19:20   #22
ddo bwayo
 
Avatar ddo bwayo
 
Zarejestrowany: 10.01.2009
Skąd: クラクフ
Płeć: Kobieta
Postów: 2,276
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Skunksy

Cytat:
Napisał sevi Zobacz post
nie pisze się ,, ty w ogóle tą gre włączasz? " tylko ,, ty wogóle tą gre włanczasz "
Jaki pech, bo to Ty napisałaś źle, nie poprawiaj jak nie umiesz O____O
__________________
it is not an end but an and
ddo bwayo jest offline  
stare 06.10.2009, 19:48   #23
sevi
 
Zarejestrowany: 04.10.2009
Skąd: hel
Płeć: Kobieta
Postów: 24
Reputacja: 10
Wink Odp: Skunksy

To raczej moja klawiature się przed tobą powinna tłumaczyć a nie ja i morze przeczytaj wszystkie komentarze o czym my tu gadamy a nie 2 ,3 czy tam 6 ostatnich komentarzy
sevi jest offline  
stare 06.10.2009, 19:54   #24
sevi
 
Zarejestrowany: 04.10.2009
Skąd: hel
Płeć: Kobieta
Postów: 24
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Skunksy

Aha niechce jak wy to muwicie zaśmiecać tego forum więc zapytam się tu co mam zrobić z papugami w ts bo zawsze mi odlatują i nigdy nie wracają pierw wyleciała mi ,, Kakadu " a po kilku dniach zakupiłam ,, Are " i również ona mi wyleciała wziełam kota perłe i czy kot zje papuge ?? Czy warto brać nową papuge ??
sevi jest offline  
stare 06.10.2009, 21:17   #25
MiNuTkA15
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Skunksy

Już Ci raz cholender jasny napisałam...
Skoro Ci odlatuje to jej nie wypuszczaj z klatki miernoto, bo to że ją wypuścisz nie oznacza dbania o zwierzaka. Kot nie zeżre papugi -.- I skoro chcesz papuge to ją kup bo to zależy od Ciebie czy ją chcesz czy nie, i z łaski swojej nie zakładaj kolejnego tematu jeśli znowu wypuścisz nową papuge i Ci zwieje -.-"

Są stołki i taborety ale żeby sie klamką urodzić to już trzeba mieć talent...
 
stare 07.10.2009, 15:54   #26
sevi
 
Zarejestrowany: 04.10.2009
Skąd: hel
Płeć: Kobieta
Postów: 24
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Skunksy

A no i co cyz nikt na moje pztanie o skunksie nie odpowie ????? Wiec pytam sie ponownie czy skunks moze wejsc mi do domu ??????
sevi jest offline  
stare 07.10.2009, 16:06   #27
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Skunksy

Mi skunks nigdy nie wszedł do domu.
__________________
Searle jest offline  
stare 07.10.2009, 18:01   #28
MiNuTkA15
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Skunksy

Cytat:
Napisał dejyi1 Zobacz post
nie , nie pisałaś ty ofermo jakoś ja tego nie widziałam ofermo i moje ptaki lata lubią teraz wziełam znów papuge i jak ty pisałaś klatki nie otwierałam no i znów wyleciała RACJI NIE MASZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Po 1. Nie wyzywaj mnie bo z tego co widze to za smarkata na to jesteś
Po 2. Widzę, że sevi ma dwa konta, no no, admini będą zainteresowani bo z tego co słyszałam zakładanie multikont na forum nie jest dozwolone.
Po 3. Ciekawa jestem jakim cudem, ewentualnie sim mógł nie zamknąć klatki kiedy wkładał papuge do klatki czy coś, ale na pewno nie wyleciała sama.
Po 4. Z resztą mam to gdzieś, masz racje, wypuszczaj papugi dalej a na bank Ci nie zwieją -.- Ale jak babcie kocham jeśli założysz potem temat że znowu uciekła Ci papuga to osobiście napisze do adminów że zaśmiecasz dział.
 
stare 07.10.2009, 19:09   #29
MiNuTkA15
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Skunksy

Cytat:
Napisał sevi Zobacz post
Spadaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!spadaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!spadaj!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ssssssssss sppppppppppppppaaaaaaaaaaaaaaddddddddddddddaaaaaaa aaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sssssssssssssssssssssssssssss ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssssssssssssssssssppppppppppppppppppppppppppppppp pppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp pppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp pppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp pppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp pppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp pppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp pppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp pppppppppaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd dddddaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Spadaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!spadaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!spadaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!spadaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!spadaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!spadaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!spadaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!spadaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!spadaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!spadaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!spadaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!spadaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!spadaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!spadaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I za takie coś lecisz do admina. A takie że tak samo walicie kosmiczne błędy ortograficzne i tak samo nazywacie mnie ofermą. Wniosek? Ty sevi i dejyi1 to ta sama osoba.
 
stare 07.10.2009, 20:49   #30
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,204
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Skunksy

Macie z nią spokój Dostała bana na stałe.

A temat zamykam.
Liv jest offline  
Zamknięty Temat

Tagi
reks, scooby, sim, skunksy


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023