Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 07.03.2006, 16:56   #1
marcysia14
Guest
 
Postów: n/a
Grin Drugi domek na forum :) [BRAK ZDJĘĆ]

Witam To już jest tutaj mój drugi domek Tamten był całkowicie beznadziejny, ten pewnie też, ale trudno Więc zapraszam do oglądania i komentowania

Pierwsza fotka. Darek, Kasia, Dorotka Nowakowscy

Kilka zdjęć domku w dzień:

I kilka nocą:

I widok z góry:

Przedpokój:

Salon:

Kuchnia z jadalnią:

Łazienka:

Gabinet:

Taras:

Sypialnia rodziców:

Sypialnia dziecka ( tepeta: moje dzieło ) :

I to już koniec

Czekam na wszystkie komentarze I te dobre i tym bardziej te złe ponieważ bede wiedziała co na przyszłość poprawić Z góry dziękuje

Ostatnio edytowane przez Charionette : 28.01.2015 - 10:57
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 07.03.2006, 17:11   #2
Angel com
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Domek całkiem ładny, gdyby nie było tyle zabawek pociapianych w piaskownicy... ona mnie troszkę odepchnęła. Jest dobrze, do prawda w niektórych pomieszczeniach nie spotkałam rzeczy ściennych, a ja je kocham tak samo jak mega rozbudowane ogrody (troszkę mu brakowało, ale zawsze coś). No więc... te ścieżki mi się jeszcze nie podobały. A i mam pytanie.. skąd ściągnęłaś tą kulaśną wannę z prysznicem? Pozdrawiam. Top na tyle.
 
stare 07.03.2006, 17:17   #3
marcysia14
Guest
 
Postów: n/a
Arrow

Cytat:
Napisał Angel com
A i mam pytanie.. skąd ściągnęłaś tą kulaśną wannę z prysznicem?
Byłam na tylu stronach że już niestety nie pamiętam ;( Ale jak gdzieś ją jeszcze spotkam to napewno Ci powiem
 
stare 07.03.2006, 17:36   #4
smart_blonde
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

nie no ladnie, zwlasczza w srodku, fajne dodatki i w ogole super, z zewnatrz nie podoba mi sie trawka i ta sciezka z blota, sory ze tak krotko ale nuie chce mi sie dluzej rozpisywac.

a wanna jets chyba z modthesims
 
stare 07.03.2006, 18:15   #5
#Julka#
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No no... Domek jest super - taki przytulny. Fajowy ogródek Simowie moga sobie leżeć w basenie na materacach? Super... Nie będę się za bardzo rozpisywać :wacko: Ale domek mi sie podoba
 
stare 07.03.2006, 19:07   #6
marcysia14
Guest
 
Postów: n/a
Grin Dziękjuę

Dziękuję bardzo :* Niespodziewałam się takich miłych komentarzy Fakt, macie racje, to bloto wygląda okropnie. Ale nie wiem dlaczego jak pokrywam czymś takim teren to z blizka wygląda okropnie bo jest rozmazane, a z daleka wygląda normalnie czekam na kolejne komentarzyki
 
stare 08.03.2006, 14:41   #7
Anex
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Te wejście do domu takie jakieś łyse sam piasek
:con: A reszta jest idealna super Fakt same dodatki z neta ale super
 
stare 10.03.2006, 15:56   #8
Jarosia
Guest
 
Postów: n/a
Post Pomocy

:1smutny: :1smutny: :1smutny: :1smutny: :1smutny: Prosz jesli jest taka szansa to prosze błagam dajcie mi link i instrukcje by wprowadzic na parcele będe w siudmym niebie no bo ja w grze nie moge budowac wogule ja niemam oryginału jesli sie da to błagam wyslijcie.Domek chociarz mały jest PRZEPIĘKNY 100/100 niezartóje!!!! żebym ja mogła budowac.Dziekuje za wszelkie odpowiedzi i nawet jesli nie będziesz mogła.Sory za błedy jesli tu sa a napeno są. dziękuje zgóry za wszystko[nawet za krytykę]
 
stare 10.03.2006, 16:12   #9
Kladź
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosia
:1smutny: :1smutny: :1smutny: :1smutny: :1smutny: Prosz jesli jest taka szansa to prosze błagam dajcie mi link i instrukcje by wprowadzic na parcele będe w siudmym niebie no bo ja w grze nie moge budowac wogule ja niemam oryginału jesli sie da to błagam wyslijcie.Domek chociarz mały jest PRZEPIĘKNY 100/100 niezartóje!!!! żebym ja mogła budowac.Dziekuje za wszelkie odpowiedzi i nawet jesli nie będziesz mogła.Sory za błedy jesli tu sa a napeno są. dziękuje zgóry za wszystko[nawet za krytykę]
Masz pirata, a o piratach nie rozmawiamy.

Co do domku. W środku jest ładnie. Na zewnatrz gorzej. Ale to moje skromne zdanie ;>
 
stare 10.03.2006, 17:35   #10
Dsquared
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Z zewnątrz....powiedzmy że o.k
Ale w środku uhhh.. ahhhhh baaaardzo.... gustownie ;D
Piękna łazienka...a ta wanna uhhh ahhh lol
dobra dam 1o/1o ;D
lalalalalalalaal
 
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023