Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.07.2011, 19:18   #1751
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,343
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Zwierzaki, przedpremierowe dyskusje.

@Ejak - Na tej stronce było też (jeżeli dobrze przetłumaczyłem i dobrze pamiętam) o jakimś zoologu, a co do ratowników zwierząt to może być podobnie jak z opieką, która zabiera zaniedbane dzieci.
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.07.2011, 19:20   #1752
czarnapuma
 
Avatar czarnapuma
 
Zarejestrowany: 06.03.2010
Skąd: Wrocław
Płeć: Kobieta
Postów: 45
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Zwierzaki, przedpremierowe dyskusje.

jak myslicie czy bedzie mozna na prywarnej parceli miec konia i jelonka?
czarnapuma jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.07.2011, 19:28   #1753
neville
 
Avatar neville
 
Zarejestrowany: 12.03.2011
Skąd: łóżko
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,444
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Zwierzaki, przedpremierowe dyskusje.

Jelonki będą dziki zwierzętami, ale konie chyba będzie można trzymac.
__________________


I found my own way... :]
neville jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.07.2011, 19:28   #1754
Spectrum
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Zwierzaki, przedpremierowe dyskusje.

Przeczytałem, że będzie można konia zaadoptować co jest chyba równe z przygarnięciem na parcele,
lecz myślę że jelonek będzie zwierzęciem którego nie będzie można oswoić ani trzymać na parceli
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.07.2011, 19:43   #1755
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Zwierzaki, przedpremierowe dyskusje.

Może da się zwabić jelonka na parcelę albo poczekać, aż sam przyjdzie, a potem otoczyć go płotem. Może spróbuję jeden raz, ale potem go wypuszczę, pewnie i tak nie będzie z nim interakcji, a nie chcę patrzeć, jak zwierzak nie je, nie śpi, tylko miota mi się od płotu do płotu. To już wolę widywać go co jakiś czas w otoczeniu, więcej radochy
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.07.2011, 22:44   #1756
cordian
 
Zarejestrowany: 20.05.2011
Płeć: Mężczyzna
Postów: 43
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Zwierzaki, przedpremierowe dyskusje.

Ktoś wcześniej prosił o przetłumaczenie tego z http://www.simprograms.com/32087/pat...fo-about-pets/ więc większość udało się bezproblemowo zmienić na polski .
Na pewno gdzieś są błędy, także jak macie jakieś sugestie to piszcie. Szczerze mówiąc niektórych fragmentów nie potrafiłem przetłumaczyć. Głowiłem się i nic .

Nowe przedmioty: byk mechaniczny, maszyny do robienia napojów, cukierków, zdrowej żywności, ciężarówka z lodami
Dzikie zwierzęta: konie (mogą być oswojone), zbłąkane zwierzęta (mogą być adoptowane), szopy, jelenie.
Nowy mutant: jednorożec. Potrafi wywołać pożar, teleportować się, leczyć Simów, czcić i przeklinać Simów i rośliny, wolny.
Konkursy: wyścigi i przechodzenie przez wioskę (początkujący, zaawansowany, międzynarodowy)
Niezależni bohaterowie: dżokeje, zoolodzy, ratownicy zwierząt, poszukiwacze bajek, budowniczy Arki
Nowe cechy: jeździec (koniomaniak), kotomaniak, psomaniak, zwierzęcy ekspert, miłośnik zwierząt
Cechy zwierząt: lubi pływać (tylko psy), leniwy, agresywny, zwinny(konie), odważny, niszczycielski, szybki (konie), „hyper”?, lojalny (psy), łagodny(konie), boi się wody (psy)nerwowy(konie), hałaśliwy, brudas, skory do zabawy,dumny,płochliwy, awanturniczy(lubi przygody), bez tropu,przyjacielski, geniusz, łowczy, niezależny, czysty, nie niszczycielski, skąpy (złośliwy), cichy, nieśmiały,nienawidzi skakać (konie) zawzięty (konie), wychowany przez wilki (mogą być psy), wytrzymały
Sztuczki: siad, podnoś się ;D ,potrząśnij ?, mów, przewróć się, udawaj martwego. Zwierzęta uczą się tych sztuczek.
Nowa umiejętność: jazda konno
Umiejętności zwierzęce : wyścigi, skoki
Nowe parcele: dżungla kotów, ranczo dla koni, park psów
Inne zwierzęta: mrówki, ptaki ( ararauna, catalina (hybryda między ararauną i arą zielonoskrzydłą), ara żółtoskrzydła, kakadu, żako kongijskie, kruk,sokół, „spotted sikam”-nie mam pojęcia co to,amazonka żółto czelna), jaszczurki (anolis zielony, waran, gekon, kameleon, jakiś karłowaty waran z komodo, agama brodata, „texas spiny lizard”) gryzonie (szynszyle, jeże, wiewiórki, szczury,ryjówki,chomiki) węże (pyton żółty, wąż pończosznik, boa szmaragdowy,”jadowity wąż malajski?”,pyton zielony,mleczny wąż królewski, pończosznik z San Francisco, wąż z rodziny tarczogonowatych, mini pyton) i żółwie(żółw błotny (rodzaj: Graptemys),żółw cętkowany, tarapena karolińska, kaczuga indyjska, żółw czerwonouchy, „pigmy?”, żółw kolczysty, żółw malowany zachodni)
Nowa kariera : jeździec
Nagrody szczęścia życiowego : klon zwierzaka, znowu młody (zwierzęta), stalowy pęcherz(zwierzęta), „swank pet Bed- wyszczuplające łóżko dla zwierząt?” zwierzęcy hygienator, nie wymiotuje,alfa?, atomowe pasące się zwierzę, najlepsze postępowanie, nieustraszony źrebak, koński zen, pustynny kucyk, przyjaciel stada, zachwyt ogrodnika, bezpieczne wejście na… konia hmm?
Zwierzęta mogą zyskać lub stracić cechy
Konie będą karmione mlekiem przez matkę lub butelką
Źrebaki otrzymują negatywny nas trójnik, kiedy są oddzielone od matki.
Konie zjadają marchewki.
Zwierzęta mogą odprawiać egzorcyzmy ?
Psy potrafią pływać.
Koty mogą polować na ptaki, żółwie, jaszczurki, chrząszcze, ryby i gryzonie.
Jedno źrebię podczas ciąży klaczy, mioty u psów i kotów.
Konie mogą kopać Simów
Konie posiadają motywy do ćwiczeń . Psy mają motywy destrukcyjne.
Zwierzęta nie mają prac.
Zwierzęta nie mają okazji.
Nie mogą być umiejscowione na wakacyjnych parcelach.
Nie mają wspomnień.
• Cat breeds: Black Cat, Grey Striped, Persian, Siamese, Singapura, Russian Blue, Tuxedo.
• Dog breeds: Border Collie, Collie, Pug, Dalmatian, Doberman, Poodle, Setter, Dachshund, Bull Dog, Highland Terrier, Pitbull, Shiba Inu, Australian Shepherd, Chow Chow, German Shepherd, Golden Retriever, Newfoundland, Samoyed, Giant Schnauzer, Siberian Husky, Spaniel Springer, Terrier Airedale, Terrier Kerry Blue.
• Horse breeds: American Painted, Friesan, Icelandic, Morgan, Palomino.

No a rasy zwierząt to już mniejszy problem .
cordian jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.07.2011, 05:41   #1757
Beatrice
 
Avatar Beatrice
 
Zarejestrowany: 27.04.2011
Skąd: Polska
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 195
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Zwierzaki, przedpremierowe dyskusje.

@cordian - dzięki serdeczne
przechodzenie przez wioskę - raczej biegi przełajowe
Zwierzęta mogą odprawiać egzorcyzmy ? - w sensie, że będą potrafiły odganiać duchy ?

Kurcze, ile zwierząt dochodzi.... Jestem pod ogromnym wrażeniem, aż od razu mi się humorek poprawił szynszyle i żako kongijskie - suuuuper
__________________
By music to the heart ;*
Zapraszam do pobierania domków: http://pl.thesims3.com/userExchange....sona=vivanasia ;D
Beatrice jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.07.2011, 06:55   #1758
Agrafia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Zwierzaki, przedpremierowe dyskusje.

ale zwierzaków będzie do wyboru świetne
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.07.2011, 07:23   #1759
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,322
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Zwierzaki, przedpremierowe dyskusje.

Buuu, jednak nie będzie wilkołaków (Raczej) Chociaż jednorożce też mogą być fajne, zwłaszcza, jeśli będą w różnych kolorach - mnie by zależało na czarnym Jednak chciałabym, żeby w którymś dodatku doszły te wilkołaki. Bo wampiry z PZ są jednak stanowczo za mało mhroczne.
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.07.2011, 07:50   #1760
ola2199
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Zwierzaki, przedpremierowe dyskusje.

Mam dla was stronkę :
http://seriathesims.blogspot.com/201...cjalne-ze.html
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023