Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Problemy z grą > The Sims 1: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.12.2006, 08:52   #1
Kyziu
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie The sims 1

tylko nie gadajcie że jestem pirat, itp, bo to forum już nie ma nkogo... Po prostu to zwykły śmietnik... Czy ktoś wie gdzie można ściągnąć bezpłatnie the sims ?? Bo jak chciałem sobie zainstalować dziś ts 1 (oryginał) to on przy instalacji długo próbował zainstalować plik Sound Data i w końcu po jakiś 10 min. powiedział że nie może zainstalowac pliku sound Data i instalacja będzie przerwana... A jak chciałem zainstalowac thesims 2 to jak wyjmowałem płytke nr. 1 z pudełka (orignalne) to mi pękła... i nie chce instalować

Wszystko mam oryginał, prosze dajcie linka na ts 1 za darmo... PLISKA (ja szukam i nic)
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.12.2006, 13:43   #2
Kyziu
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Błagam, POMOCY !!
 
stare 03.12.2006, 20:08   #3
gregorycroft
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Widzę, że nie jesteś zagłębiony w strefy waareeezu Ściąganie jeśli masz licencje do gry nie jest piractwem (ustawa jakaś tam kodeksu jakiegoś tam).
Narazie znalazłem jedynie The Sims 8 in 1, ale to troche za dużo ściągania jak potrzebujesz tylko podstawę

Jak znajde to edytne.
 
stare 03.12.2006, 20:19   #4
Darlene
Guest
 
Postów: n/a
Smile

Cytat:
Napisał gregorycroft
Widzę, że nie jesteś zagłębiony w strefy waareeezu Ściąganie jeśli masz licencje do gry nie jest piractwem (ustawa jakaś tam kodeksu jakiegoś tam).
Narazie znalazłem jedynie The Sims 8 in 1, ale to troche za dużo ściągania jak potrzebujesz tylko podstawę

Jak znajde to edytne.

Skoro znalazłeś już The Sims 8 in 1 to może prześlesz mi link ? Oczywiście PM Proszeee ;( XD
 
stare 03.12.2006, 20:39   #5
gregorycroft
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ehhh pomagam nie-piratom
 
stare 03.12.2006, 21:26   #6
Kyziu
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Oh, gregory, Przyjacielu !! Thx, ale już ściągnąłem sobie thesims, i działa mi. Teraz potrzebuję tylko kody na kasę, bo rosebud nie wchodzi... Ja mam the sims 1... I dodatki z neta do ts 1 !! PLISKA
 
stare 04.12.2006, 12:24   #7
gregorycroft
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wciśnij CTRL+ALT+SHIFT+C lub CTRL+ALT+SHIFT+B aby pisać kody:

! – powtarza kod

interests – osobowość Sima

klapaucius - 1000$ w wersji 1.0

rosebud - 1000$ w wersji 1.1, Światowe Życie

map_edit on/off – edycja mapy

edit_char – edycja postaci

sweep on – pomieszczenia

autonomy * - samodzielność Sima (* 1-100)

tile_info on/off – pokazuje info gry

water_tool – dom na wodzie

grow_gras * - trawa (* 1-150)

set_hour * - możesz ustawić godzinę (* 1-24)

sim_speed * - prędkość gry (* -1000 do +1000)



Rachunki:

Gdy nie chcesz ich płacić to zabierz rachunek ze skrzynki, poczekaj aż przyjdzie następny. Gdy to się stanie zapłać pierwszy Sim go umieści w skrzynce z której znikną obydwa, ty jednak zapłacisz tylko za jeden.

Kasa:

Aby szybko uzyskać kasę musisz użyć kodu: klapaucius następnie jeszcze raz uaktywnij Cheat mode CTRL+ALT+SHIFT+C i pisz:

"!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;! ;!;!;!;!;!:!;!" razem 60 znaków
 
stare 04.12.2006, 14:39   #8
kaczor
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Aby szybko uzyskać kasę musisz użyć kodu: klapaucius następnie jeszcze raz uaktywnij Cheat mode CTRL+ALT+SHIFT+C i pisz:

"!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;! ; !;!;!;!;!:!;!" razem 60 znaków
Mozna tez wpisac !;!;!;!;!;!;!;11111111111 i beda wyskakiwaly bledy a kase bedziesz nabijal
 
stare 08.12.2006, 21:58   #9
vanity
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Kyziu:
tylko nie gadajcie że jestem pirat, itp, bo to forum już nie ma nkogo... Po prostu to zwykły śmietnik... Czy ktoś wie gdzie można ściągnąć bezpłatnie the sims ?? Bo jak chciałem sobie zainstalować dziś ts 1 (oryginał) to on przy instalacji długo próbował zainstalować plik Sound Data i w końcu po jakiś 10 min. powiedział że nie może zainstalowac pliku sound Data i instalacja będzie przerwana... A jak chciałem zainstalowac thesims 2 to jak wyjmowałem płytke nr. 1 z pudełka (orignalne) to mi pękła... i nie chce instalować

Wszystko mam oryginał, prosze dajcie linka na ts 1 za darmo... PLISKA (ja szukam i nic)
To jest piractwo czy masz oryginał czy nie, nie wolno tak robić :/ Lepiej np. wymienić gre, napisać do nich, czy coś w tym stylu!
I tak ci już pomógł ktoś...ale dziwie się ma w sygnie, że nie gadamy o piratach, a sam im pomaga, bosh...A tak w ogóle to widać, że szyłeś i to grubymi nićmi, bo fajnie, że tak: pierwsze ci gra nie chciała sie instalnąć (to jeszcze prawdopodobne), ale później chiałeś co innego instalnąć i połamałeś płytke...baaardzo to inteligentne
Aha i skoro piszesz, że to śmietnik i nie ma nikogo to bravo, widać, ze wierzysz w te forum i w ogóle skoro nikogo nie ma to po co pisać...bosh sami piraci tu są... :wacko:
 
stare 12.12.2006, 10:52   #10
Kyziu
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

taaaaaa... Polia, daję ci 5 z + !! Ale jak bys PRZECZYTAŁA dokładnie temat to doczytałabyś się że istnieje paragraf o tym że jak mam już oryginał i niewchodzi to moge mie ć pirata... A co do płytki to naprawde mi się połamała, a jak niewieżysz to Hu* bo ja mam to osbiście w dupie czy ty wieżysz czy nie... Więc najpierw czytaj uważnie a nie robisz sobie widzimise... i kto tutaj jest dovn ?? A poza z tą sygną... gregory nawewt Tsuki nie chciał dac bo niepowiedziała że ma płyte oryginał i jej niedziała czy itp... Więc się od******* odemnie ...

O___o :wacko:
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023