Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Ile rodzin mieszka w Twojej okolicy?
1 - 5 rodzin 23 12.30%
5 - 10 rodzin 47 25.13%
10 - 15 rodzin 37 19.79%
15 - 20 rodzin 20 10.70%
20 i więcej... 60 32.09%
Głosujących: 187. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.02.2005, 14:27   #41
Karo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja mam ok. 10 rodzin w każdym otoczeniu.Są to głównie rodziny Maxisa, bo
sama nie lubię tworzyć.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 25.02.2005, 18:39   #42
Margotka
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp

u mnie mieszka 21 nie licząc tych niezakwaterowanych, których jest 5 lub 6 (nie jestem pewna)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.02.2005, 09:36   #43
Binek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja gram tylko swoją rodziną i ona rozeszła się na 20!Boje sie bo niedługo może zaabraknąc mniejsca w miłowie!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.07.2007, 14:33   #44
Neillé
 
Avatar Neillé
 
Zarejestrowany: 10.07.2006
Skąd: ZG
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 406
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ile rodzin?

Pozwólcie, że odświeżę temat (po 2 latach, ale to szczegół ).
Ja pokasowałam wszystkie maxisowe okolice i mam tylko swoją jedną o nazwie Hokkaido. Na początku była tam 1 rodzina, ale tak się trochę rozrosła, że są teraz 3 rodziny (w osobnych domkach) o tym samym nazwisku Lithimente. Czyli te 3 rodziny dodać jeszcze 1 do testowania hacków + 1 spokrewnioną z Lithimente + 1 mojej koleżanki + 2 inne to wyjdzie 8 rodzin, ale mogłam jeszcze jakąś pominąć, no to będzie coś około 10
__________________
.Losy rodziny River/Moore.
BLOG
Neillé jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.07.2007, 16:01   #45
Lizek
 
Avatar Lizek
 
Zarejestrowany: 25.02.2007
Skąd: Ustroń
Płeć: Kobieta
Postów: 273
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ile rodzin?

hmm...
w swoim wlasnym miescie, co Ustroń sie zowie mam chyba 3 rodziny tzn mam wiecej, ale ktos z kims sie ozenil, ktos za kogos wyszedl i wiekszosc rodzin sie spokrewnila
najczesciej gram rodzina G******k (moje nazwisko).
Zawsze robie tak:
- Robie rodzine G******k w squadzie: Gosia (moja Mama ), ja, moje dwie przyjaciółki, (niech się zwą C. oraz A.) które są zaznaczone jako moje siostry. Gosia - dorosła, ja i dwie "siostrzyczki" - nastolatki;
- wprowadzam specjalnego Sima (zwie się Adam ) i zapoznaję go z Gosią (vel Mamusią );
- wprowadzam trzech nastolatków - Piotrka, Syriusza i Adriana. Z biegiem czasu stają się naszymi (moją, A. oraz C.) sympatiami. Moją sympatią jest ten pierwszy Syriusz jest chłopakiem C., a Adrian chodzi z A.
- ślub Gosi i Adama, oczywiście wszyscy zachwyceni itd.;
- rodzi się mała Laura (zawsze się staram, żeby miała karnację po "tatusiu", bo moja mama jest blada, a chcę, żeby Laura była opalona. Reszta po mamusi <czyli brązowe oczka itd.> Gosia ma tę drugą od lewej Maxisową karnację, a Laura i ja mamy taką pomiędzy drugą a trzecią - zrobioną przeze mnie)
- Ja i te dwie przyjaciółko-siostry dorastamy, za ten czas Laura staje się nastolatką
- Wspomnieni wyżej nastolatkowie - Piotrek itd. też dorastają i żenią się z dawnymi sympatiami, czyli mną, A. i C.
- Dalej prowadzę życiem swoim i Piotrka - dzieci, praca itd. Piotrek ZAWSZE ma nazwisko po mnie, a nie ja po nim
- potem dzieci (Małgosia, Lidka i Grzesiek) dorastają, pobierają się z innymi simami i się wyprowadzają

Jak widać, jeśli wprowadzam jakieś rodziny, to są one mi potrzebne w rozwijaniu tej głównej

Oczywiście żaden taki Adam nie istnieje w rzeczywistości, moja Mama ma męża B. (mojego Tatę ) i nie mam sióstr A. i C., tylko starszych braci - Gabriela i Sebastiana Laurę też mam, ale jest młodsza ode mnie więc w życiu jest trochę inaczej niż w Simsach (i całe szczęście)
__________________________
a jak mialam stary Ustroń (inne miasto) to mialam sporo rodzinek oczywiscie najczesciej gralam taka "glowna" rodzina.
__________________
ciastko!
karmel!
czekolaaada!


Ostatnio edytowane przez Lizek : 04.07.2007 - 20:39
Lizek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.07.2007, 18:55   #46
karolcia92
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ile rodzin?

W moim własnym mieście mieszka 6rodzin. 5małżeństw(mam co do nich plany ) i jedna simka z 5kotami i jednym psem
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.07.2007, 19:18   #47
Kuba_xD
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ile rodzin?

No ja niestety przedwczoraj usunąłem i zainstalowałem Simy jeszcze raz, bo za wolno chodziły, teraz mam tylko Zwierzaki i 4PR (ale to tak na marginesie).
Ale zrobię (jak zawsze) swoją okolicę, w której zacznę od jakiegoś Centrum Handlowego i Parku (lub ściągnę), a potem zapewne zrobię jakieś 5 rodzin.
W jakiejś będzie kobieta z psem, w innej z kotem a w innej z kotem i psem. Kolejna to będzie jakiś kawaler, szukający romansów Na pewno też będą większe rodziny Zacznę od małżeństwa i psa... potem już samo pójdzie...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.07.2007, 00:41   #48
The FerG
 
Zarejestrowany: 19.12.2005
Płeć: Mężczyzna
Postów: 562
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ile rodzin?

Ja w swoim mieście mam 9 rodzin
Ale ciągle robie nowe i wszyskimy po trochu gram

Oto nazwiska tych rodzin:
Miss.
Trojan.
Chen.
Bloddy.
Żonne.
Chen (to nie pomyłka).
Na studiach:
(To te nazwy ze studiów)
Elegant.
Wybuchowe.
The FerG jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.07.2007, 00:55   #49
Rocket
 
Avatar Rocket
 
Zarejestrowany: 21.03.2007
Skąd: Macondo
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 3,128
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Ile rodzin?

Ja ma w sumie 2 duze rody które "nieco" się rozrosły i rozbiły na inne domy. Nie byłabym w stanie ich powymieniać do ich nie pamiętam . Ale te główne rody nazywały się Alvir Mondezo i Goldplate. Mam jeszczę rodzinę na której sprawdzam działanie Insimenatora (nazywa się Inse), rodzinę w której są same wampiry - a raczej były bo jedna z nastolatek urodziła dwie córeczki i to jest rodzina More, rodzinę mojej kuzynki - Rose, rodzinę mojej siostry - Pysia () i rodzinę którą stworzyła moja kuzynka jak się nudziła nie pamiętam jak się nazywają. Gram Dziwnowem.
Rocket jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.07.2007, 10:24   #50
kornelia911
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ile rodzin?

Ja teraz po zainstalowaniu na nowo simsów mam w Weronie - 0 rodzin, Dziwnowie - także 0 , Kwitnacych Wzgórzach- 1 (clean) , a w Miłowie 2- jedną zrobił mój kuzyn i dał taki wielki dom (clean ) i taki brzydki, że nie dało się grać, bo się zacinało xD 2 to moja rodzinka- Acrita (Natasha i Miguel)
(może dam ich domek na forum..nie jest może najpiekniejszy.. no,ale jak dla mnie fajny )
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023