Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.07.2007, 18:37   #71
Iminashi
 
Avatar Iminashi
 
Zarejestrowany: 29.04.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 1,045
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: Ach ci kosmici czyli obalamy stereotypy DZIWNOWA

Cytat:
Napisał karolcia92
Wystarczy, że kupisz simowi teleskop, a on będzie się długo przez niego patrzył. Chociaż podobno porwania częściej się zdarzają w Dziwnowie. A i musisz też uważać na sąsiadów. Gdy mój sim się patrzy przez teleskop w dzień, to za chwilę wbiegają do niego sąsiedzi i na niego krzyczą :laugh:
ta bo ich podglądasz a co do tego technika, to on nazywa się Technik Zapylacz #9 Kowal.

Ostatnio edytowane przez Iminashi : 02.07.2007 - 18:44
Iminashi jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 11.07.2007, 09:00   #72
BananaMoon
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ach ci kosmici czyli obalamy stereotypy DZIWNOWA

Nie wiedzialam myslalam ze tak mozna tylko w Dziwnowie . Dziex ;*
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.07.2007, 22:03   #73
tysiacpostaci
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ach ci kosmici czyli obalamy stereotypy DZIWNOWA

a co ja mam zrobić zeby mnie porwało ufo? bo slyszalam ze jak mnie porwie to bede w ciazy i CZASEM mozna miec ufoludka:p
Weronika juz 10 noc siedzi przy tym najlepszym teleskopie, ale nic sie nie dzieje a ma juz 7 punktow logiki kiedy ja porwa?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.07.2007, 08:31   #74
Nasti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ach ci kosmici czyli obalamy stereotypy DZIWNOWA

Czasem trzeba długo czekać, ale od razu ci mówię, że kobiety nie zachodzą w ciążę z UFO - tylko faceci. Możesz użyć kodu boolProp TestingCheatsEnabled true i kliknąć z lewym shiftem na teleskop, pojawi się wtedy taka opcja (nie pamiętam jak się nazywała, ale napewno się domyślisz ) i sim zostanie od razu porwany
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.07.2007, 21:06   #75
tysiacpostaci
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ach ci kosmici czyli obalamy stereotypy DZIWNOWA

lewym shiftem? chyba lewym przyciskiem myszy?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.07.2007, 21:36   #76
Rocket
 
Avatar Rocket
 
Zarejestrowany: 21.03.2007
Skąd: Macondo
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 3,129
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Ach ci kosmici czyli obalamy stereotypy DZIWNOWA

Cytat:
Napisał tysiacpostaci
lewym shiftem? chyba lewym przyciskiem myszy?
Z lewym shiftem. Czytaj dokładnie.
Rocket jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.07.2007, 09:47   #77
Lilith
 
Avatar Lilith
 
Zarejestrowany: 17.01.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 538
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ach ci kosmici czyli obalamy stereotypy DZIWNOWA

Cytat:
Napisał Nasti
Czasem trzeba długo czekać, ale od razu ci mówię, że kobiety nie zachodzą w ciążę z UFO - tylko faceci. Możesz użyć kodu boolProp TestingCheatsEnabled true i kliknąć z lewym shiftem na teleskop, pojawi się wtedy taka opcja (nie pamiętam jak się nazywała, ale napewno się domyślisz )
Tylko nie wybieraj FORRCE ERROR!!!
I faceci też nie zawsze zachodą w ciąze jezeli używa się tego kodu.
Lilith jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.07.2007, 08:23   #78
trawa_morska
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ach ci kosmici czyli obalamy stereotypy DZIWNOWA

ja uwielbiam grac w dziwnowie, jest najciekawszy.
co do milowa to charakteryzuje sie tym, ze wiekszosc ludzi wbrew nazwie swiata jest do siebie niemilo nastawiona i nagle ni stad ni zowad jak kogos powitasz to cie obraza kloci sie no i czesto rozwalaja smietnik
jak juz kilka osob stwierdzilo, ufo moze porwac tez w innych swiatach (mi porwali w milowie) ale nie rozumiem dlaczego wiekszosc tego nie lubi. przeciez na drugi dzien i tak wracaja. nie wiem czy to zdarza sie tylko u mnie, ale poryw mi tylko tych, co maja kariere naukowa. poza tym moze i miasto na pustymni, ale przeciez mozna zalozyc sobie trawik. a te odglosy w nocy sa super. nie zauwazylam roznicy jezeli chodzi o dlugosc starania sie o dziecko. po prostu czasami wychodzi za pierwszym razem a czasami nie. jak to w zyciu
mojego meza porwalo bardzo szybko i oczywiscie wrocil w ciazy, mala zalamka bo to nie moje diecko (w drzewku genealogicznym jest ze moje kochanie zrobilo go z jakims Technikiem Obcym ) ale za to urodzila sie fajowa dziewczynka i ja sobie zostawilam. nie zauwazyylam ze to dziewczynka no i teraz nosi imie nikodem, ale skoro kosmiczne dziecko to nich ma.
nie wiem czy takie zielone dzieci moga urodzic sie tez w innych swiatach. w kazdym razie bardzo ciekawie wygladalo jak moj maz chodzi w ciazy i co chwile leci do lazienki rzygac
niestety, zadnego latajacego ufo nie widzialam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2007, 11:27   #79
adka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ach ci kosmici czyli obalamy stereotypy DZIWNOWA

Cytat:
Napisał trawa_morska
ja uwielbiam grac w dziwnowie, jest najciekawszy.
co do milowa to charakteryzuje sie tym, ze wiekszosc ludzi wbrew nazwie swiata jest do siebie niemilo nastawiona i nagle ni stad ni zowad jak kogos powitasz to cie obraza kloci sie no i czesto rozwalaja smietnik
jak juz kilka osob stwierdzilo, ufo moze porwac tez w innych swiatach (mi porwali w milowie) ale nie rozumiem dlaczego wiekszosc tego nie lubi. przeciez na drugi dzien i tak wracaja. nie wiem czy to zdarza sie tylko u mnie, ale poryw mi tylko tych, co maja kariere naukowa. poza tym moze i miasto na pustymni, ale przeciez mozna zalozyc sobie trawik. a te odglosy w nocy sa super. nie zauwazylam roznicy jezeli chodzi o dlugosc starania sie o dziecko. po prostu czasami wychodzi za pierwszym razem a czasami nie. jak to w zyciu
mojego meza porwalo bardzo szybko i oczywiscie wrocil w ciazy, mala zalamka bo to nie moje diecko (w drzewku genealogicznym jest ze moje kochanie zrobilo go z jakims Technikiem Obcym ) ale za to urodzila sie fajowa dziewczynka i ja sobie zostawilam. nie zauwazyylam ze to dziewczynka no i teraz nosi imie nikodem, ale skoro kosmiczne dziecko to nich ma.
nie wiem czy takie zielone dzieci moga urodzic sie tez w innych swiatach. w kazdym razie bardzo ciekawie wygladalo jak moj maz chodzi w ciazy i co chwile leci do lazienki rzygac
niestety, zadnego latajacego ufo nie widzialam

Uhm... Uhm... facet z facetem (bez komentarza) aha u mnie jeszcze nie porwali kosmici ale się staram
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2007, 15:59   #80
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ach ci kosmici czyli obalamy stereotypy DZIWNOWA

Wydaje mi się, że ten statek kosmiczny (ze zdjęć Paranonrmalnego) pojawia się w każdym otoczeniu, jeśli przez dłuższy czas nic nie robimy.. U mnie np. ostatnio pojawił się w Miłowie, kiedy przez jakieś 20 minut zostawiłam grę samej sobie. Nie wiem czy pamiętacie, ale w TS1 Zwierzaki, kiedy przez dłuższy czas nie ruszało się myszką, w okolicy pojawiał się taki jakby `potwór z Lochness` (wyglądał trochę jak smok-łódka ) Kojarzy ktoś?
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023