Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.02.2013, 16:14   #11
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: po instalacji sim3pack nie ma ich w grze

znaczy mam starsza aktualizacje, tą od razu po 4pory roku.
ja wyznaje "jezeli mi aktu. niepotrzebna, wole jej nie aktualizowac."
a na tej aktualizacji wszyyyystkie dodatki s3p czy packages dzialaja bezblednie.
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.02.2013, 16:36   #12
beata18ns
 
Zarejestrowany: 28.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 268
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: po instalacji sim3pack nie ma ich w grze

kurcze ja właśnie potrzebowałam do najnowszej okolicy aroria skies, bez aktualizacji nie chce sie zainstalowac ta okolica. gdyby mi sie nie zachcialo, to bym dzis grala a tak to kicha. czekam az ktos cos porazi na problem z tymi dodatkami.
beata18ns jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.02.2013, 17:25   #13
beata18ns
 
Zarejestrowany: 28.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 268
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: po instalacji sim3pack nie ma ich w grze

ktoś coś wymyślił ? gra bez jakichkolwiek dodatków z neta jest nudna, nawet tych ze store mi nie czyta
beata18ns jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.02.2013, 18:47   #14
beatunia91
 
Zarejestrowany: 24.02.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 7
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: po instalacji sim3pack nie ma ich w grze

przestalam wlasnei grac więc piszę,

przeinstalowalam tego patcha wlasnorecznie. czesc dodatkow widzi mi w pobranych jako zainstalowane a wieksza czesc znowu jako te do instalacji. :/

dodam ze zalezy mi na tych dodatkach gdyz z reguly w simsach tylko buduje domki i mebluje potem na fora.. samo granie mnie nie jara.

a i jakbym mogl aprosic o wytlumaczenie co zrobic z tymi dodatkami packages bo te wogole nei dzialaja i ch gra nei widzi dalej. dodam ze robilam wszystko wedle poradnikow roznych i to nic nie daje.
beatunia91 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.02.2013, 18:49   #15
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: po instalacji sim3pack nie ma ich w grze

ten poradnik, co dałem, jest najlepszy, mi działa wszystko, jak należy.
Naprawdę, polecam go.
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.02.2013, 19:20   #16
JBronkar
 
Avatar JBronkar
 
Zarejestrowany: 28.10.2008
Skąd: Podkarpackie
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 273
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: po instalacji sim3pack nie ma ich w grze

beatunia91 - packages powinien działać w grze, tylko może zrobiłaś coś źle. U mnie np. mody działają na 100%.

Właśnie skończyłam ponownych instalacji gier, ominęłam nową aktualizację 1.50 i oczywiście, gdy pobrałam miasto Riverview działa tzn. jest w grze. Teraz muszę jeszcze raz instalować wszystkie sims3packi i sprawdzić jeszcze raz czy spełnia funkcje, lecz kopia dbc nie działa.

Więc stwierdzam nowa aktualizacja 1.50 to ZŁO!!!

Cytat:
Napisał Lubie Zobacz post
ten poradnik, co dałem, jest najlepszy, mi działa wszystko, jak należy.
Naprawdę, polecam go.
Jasna sprawa, musi być działać na 100%. Jeżeli ktoś komu nie działa tzn. źle zrozumiał czytając instrukcję i musi jeszcze raz zacząć czytać UWAŻNIE!
__________________
JBronkar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.02.2013, 19:31   #17
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: po instalacji sim3pack nie ma ich w grze

lepiej instalowac s3p od nowa

kuedys tez byla jakas wadliwa aktualizacja, ktora potem usuneli i jak ktos mial zainstalowana mial male szanse na uratowanie gry.
cos takiego bylo. "D

w kazdym razie, ja wole nie aktualizowac do tej najnowszej aktualizacji, gdyz wszystko moze sie popsuc.
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.02.2013, 20:33   #18
beatunia91
 
Zarejestrowany: 24.02.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 7
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: po instalacji sim3pack nie ma ich w grze

coz, sprobuje jutro przeinstalowac jeszcze raz simsy.

nastepnie po instalacji wszystkich dodatkow mam sciagnac ten patch ktory mi podales zainstalowac go i nie aktualizzowac juz nic wiecej tak?

potem przekopiowac mody i sims3pack i dopiero zainstalowac?

w takim razie jutro spobuje to zrobic.

a co do packages to robie dokladnie tak jak pisze w poradnikach. dodam ze robilam juz na dwa sposoby

stary - do katalogu z gra (do MODS) i wrzucalam je do katalogu d dokumentach dockumenty/ea/sims3/mods ta jak zalecaja przy nowszych aktualizacjach z gry. i ani tak i ani tak gra nie widzi dodatkow :/

chcialabym jeszcze prosic o porade jak zainstalowac po reinstalacji sismow dodaki sim3pack by dzialaly na bank? instalowac je np czesc po czesc tj. najpierw zwierzaki, potem np genetyke z ubraniami, potem meble itd. czy od razu calosc i to nie ma znaczenia? dodatkow mam nap[rawde duzo bo ponad 25 gb w tej chwili. czy to mozliwe by ilosc psula gre?

no i czemu nie widac dodakow ktore sa w packach z domami. ani w tych dodamach ich wtedy nie ma ani w trybie kupowania.
beatunia91 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.02.2013, 20:45   #19
beata18ns
 
Zarejestrowany: 28.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 268
Reputacja: 10
Domyślnie

ale człowiek glupi... zachcialo sie nowej okolicy.. mialam uzbierane punkty, skusil mnie ten chodzik.. caly dzien odinstalowywalam te 17 (czy wiecej?) dodatkow a potem je instalowalam i co? drugi raz to samo musze zrobic ? nie ma szans aby na tej aktualizacji dzialaly rzeczy z internetu ? ja juz ostatnio inslatuje same sims3packi, wiec nawet nic w mods nie mam dlaczego widzi mi tylko simów i jedną fryzurę, jedne brwi i domy, tyle ze zmodyfikowanych rzeczy. Przy czym tak jak u beatuni91, domy są puste, bez okien,drzwi, dodatkow z neta. MASAKRA.... ! Da się jeszcze raz zaktualizowac gre pobierajac ta aktualizacje 1.5 ?

no i tak samo jak u beatuni91 tylko te rzeczy, które widze w grze mają status zainstalowanych, reszta tak jakby nie była instalowana mimo, że robiłam to już dwukrotnie. pobieram sobie tego patcha 1.50, jak nie to reinstalka od nowa.. chyba że ktoś coś wymyśli do tego czasu.


beatunia91, a jak zainstalujesz pojedyczno jakis dodatek to jaki ma on status ? bo ja teraz patrze i ma status zainstalowany, może faktycznie chodzi o to, żeby nie isntalować wszystkich na raz ? zaraz odpale gre i sprawdze czy jest ta rzecz, jeśli tak ot jestesmy w domu i trzeba po kolei instalowac XD

edytuje i pragne poinformowac ze dodatki sa w grze jak sie instaluje po kilka xD wiec chyba rozwiazana zagadka

Ostatnio edytowane przez Ilona : 27.02.2013 - 22:26
beata18ns jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.02.2013, 22:29   #20
beatunia91
 
Zarejestrowany: 24.02.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 7
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: po instalacji sim3pack nie ma ich w grze

beata18ns, powiedzmy ze zainstalowalam sobie teraz 1 dodatek tj. wlosy z neta. zainstalowaly sie poprawnie (sukces) a za chwile sprawdzilam jeszcze dla pewnosci status w zainstalowanych (ikonka sie wyswietla przy tym dodatku ze jest jzu w grze.)

gdy jednak wchodze na gre i do edytora postaci to zadnych zmodyfikowanych wlosow mi nie widzi. eh


pozatym ta instalacja po kilak nie ma nic wspolnego z rozwiazaniem problemu gdyz jak juz pisalam, kilak dni temu mialam ponad 10 gb zainstalowanych dodatkow z neta "na raz" i dzialalo wszystko (oprocz packages).

no nic. mi widzi aktualnei teraz meble itd. niestety czesci dodakow dalej nie szczegolnie tych ktore sa w domach

Ostatnio edytowane przez beatunia91 : 27.02.2013 - 22:32
beatunia91 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023