Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.05.2005, 11:53   #11
koma
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

to jak w takim razie "dostac się" to Tajnego Stoważyszenia??
Możem tępa, ale nie kumam
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.05.2005, 12:54   #12
*apple*
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

1. jedziesz na parcele publiczną np. do biblioteki , tam czekasz chwilę aż pojawią się ludzie

2. Wyszukujesz kogoś w garniturze z rysunkiem lamy , albo czegoś na piersi(czarny garnitur) podchodzisz zaczynasz rozmowę zaprzyjaźniasz się,

3. Jedfziesz na następną parcele i robisz dto samo.
Musisz mieć kilku przyjaciół chyba powyżej 3 tych w garniturach a wtedy o 12 w nocy pryjeżdża limuzyna i zakuwają cię w kajdany i zabierają do siedziby tajnego stowarzyszenia
 
stare 01.05.2005, 19:18   #13
Binek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

To więc jak wchodze3 do rożnych centr to widze cały czas tą samą osóbkę ze stowarzyszenia! Potrzebmne mi są 3 a cały czas widuję tylko tą jedną
Czy jest jakiś sposób na to?
 
stare 01.05.2005, 20:42   #14
lay
 
Avatar lay
 
Zarejestrowany: 08.06.2004
Płeć: Kobieta
Postów: 777
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Binek
To więc jak wchodze3 do rożnych centr to widze cały czas tą samą osóbkę ze stowarzyszenia! Potrzebmne mi są 3 a cały czas widuję tylko tą jedną
Czy jest jakiś sposób na to?
Chyba nie ma... Ale nie możesz się pobawić?? Możesz zapraszać różne osoby, zaprzyjaźniac się z nimi wszystkimi za pomocą boolProp, możesz zapraszając je sprawdzić, jak są ubrani, możesz czekać w domku, aż ktos przejdzie... Możesz jechać do innych centrów...
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S.J.Lec
lay jest offline  
stare 03.05.2005, 12:50   #15
mruffcia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

a ja chodze, zapraszam i nic. ciagle te same osoby sie przewijaja :/ moze mam jakas "lewa" gre czy cos. oryginal oryginalem, ale lipa
 
stare 03.05.2005, 13:06   #16
*apple*
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dobra mam już 2 przyjaciół jeszcze jeden i zapraszam was do obejrzenia zdjęć , ale czy można odejść z tego stowarzyszenia?? Bo mieszka ze mną tajniak i nagle nie ma mundurka... I tak przez kilka dni...
 
stare 03.05.2005, 15:04   #17
Desiree
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

U mnie połowa osób z akademika była tajniakami
 
stare 04.05.2005, 15:41   #18
lay
 
Avatar lay
 
Zarejestrowany: 08.06.2004
Płeć: Kobieta
Postów: 777
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał *apple*
Dobra mam już 2 przyjaciół jeszcze jeden i zapraszam was do obejrzenia zdjęć , ale czy można odejść z tego stowarzyszenia?? Bo mieszka ze mną tajniak i nagle nie ma mundurka... I tak przez kilka dni...
Nie można odejść. Nie każdy "tajniak" nosi mundurek... Całe moje bractwo należy do tajnego stowarzyszenia... i nie noszą mundurków. Mieszkała z moją simką w akademiku członkini tego stowarzyszenia... i w ogóle nie chodziła w ich stroju... Jedynie w mieście...
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S.J.Lec
lay jest offline  
stare 04.05.2005, 16:11   #19
Desiree
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
w ogóle nie chodziła w ich stroju... Jedynie w mieście...
To jest dość śmieszne. Człowiek się męczy i szuka po miasteczku uniwersyteckim tajniaków, a oni tuż za rogiem
 
stare 04.05.2005, 18:49   #20
*apple*
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

nie wiem, jak wam zaradzić ... Może włazić w każdy bar i kino po kilka razy??(błąd nie ma kina....)
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023