Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.05.2007, 20:22   #11
kornelia911
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Też mam ten "alarm na złodziei" ale i tak mi 'kradną'
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.06.2007, 08:59   #12
Adi95
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mi się taka rzecz zdarzyła raz lub dwa razy ... i chyba znam powód dlaczego klienci nieraz kradną - jeden klient stoi w kolejce ,a kasjer się wlecze z odliczaniem pieniędzy ,drugi klient traci cierpliwość i wychodzi (z niezapłaconym towarem oczywiście :con: )
 
stare 02.06.2007, 13:48   #13
Siekierka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adi95
Mi się taka rzecz zdarzyła raz lub dwa razy ... i chyba znam powód dlaczego klienci nieraz kradną - jeden klient stoi w kolejce ,a kasjer się wlecze z odliczaniem pieniędzy ,drugi klient traci cierpliwość i wychodzi (z niezapłaconym towarem oczywiście :con: )
Normalnie powinno być tak że zniecierpliwiony klient żuca na środek torbe z zakupami i wychodzi a potem pracownik sklepu odkłada to spowrotem na półkę. To musi być jakiś błąd w grze bo ja miałam wiele sklepów i nie zdażyło mi się żeby mnie ktoś okradł. :smirk:
 
stare 02.06.2007, 18:43   #14
karolkaaa402
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja czegos takiego nie mialam..dziwne..
 
stare 04.06.2007, 13:43   #15
Castaway
 
Avatar Castaway
 
Zarejestrowany: 02.05.2007
Skąd: Nibylandia
Płeć: Kobieta
Postów: 594
Reputacja: 18
Smile ...

Cytat:
Napisał sims_rules
Kurczę... nie wiem o co chodzi. Do mojego sklepu przyzła klientka, wzięła do torby dwie drogie rzeźby (łączna wartość to jakieś 11 tysięcy simoleonów) i... wyszła nie płacąc, trzymając torbę w ręku, zostawiając mnie z marnymi dwoma tysiami na koncie! Co jest?

To moja pierwsza firma wlaściwie, więc jeżeli to normalne to wybaczcie głupie pytanie, ale do tej pory zawsze klienci przed wyjściem płacili za zakupione towary... może to jakiś błąd w grze? Czy mam jakieś szanse na odzyskanie kasy? Bo sporo straciłam na zamówienie towaru itd. ;/
To chyba jednak nie blad . Bo to pewnie zlodziejka. Sorki ale nie mam tego dodatku ale kolezanka mi mowila
Castaway jest offline  
stare 05.06.2007, 17:12   #16
Siekierka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

U mnie zdażało się że ktoś się skradał, przeszedł przez parcele i albo nic nie zrobił albo zabrał tylko gazete. :laugh:
 
stare 11.06.2007, 19:50   #17
psujka
 
Avatar psujka
 
Zarejestrowany: 19.03.2007
Skąd: Wrocław
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 125
Reputacja: 11
ThumbsDown Ja

Ja nie miałam takich przypadków raz zdenerwowana Simka rzucila torby i wyszla. Ale miałam tki przypadek że kolo mojego domy kręciła się kolezanka mojej simki chodzila na palcach było to podejrzane. Do tej pory ma ciarki nie wiem czemu jak sobie o tym przypomne . :ohmy:
__________________
psujka jest offline  
stare 22.07.2007, 21:23   #18
Castaway
 
Avatar Castaway
 
Zarejestrowany: 02.05.2007
Skąd: Nibylandia
Płeć: Kobieta
Postów: 594
Reputacja: 18
Smile Odp: Złodziejka? oO

Mi tez się to zdarzyło ;] I przyszedł też złodziej i nie zapłacił . Jednak niektóre osoby wracały z tymi torbami i płaciły ;] np. Liliana Przyjemniaczek
P.S Mam już zwierzaki ;]
__________________

Sakebi.~

Ostatnio edytowane przez Castaway : 31.07.2007 - 13:49
Castaway jest offline  
stare 22.08.2007, 15:10   #19
magda_17
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Złodziejka? oO

no i co Idil?? jak ci coś zabierają to włancza się ten alarm??
 
stare 22.08.2007, 15:28   #20
mabda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Złodziejka? oO

tez zauwazylam, ze klienci wychodza ze sklepu z torba i ida pograc z innymi, pobawic sie czy posiedziec, ale potem wracaja z torba i placa mi ladnie i grzecznie w kasie
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023