Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.09.2007, 14:11   #41
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

A ja nawet się nie spodziewałem, że simy ze skinem z internetu mogą się opalić. Właśnie opalałem jedną simkę ze skinem z neta (z myślą, że nic się nie stanie), jak się skończyła opalać, zwinęła koc i jej skóra była ciemniejsza. Naprawdę nie myślałem, że to możliwe.
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 16.09.2007, 14:48   #42
Byczu
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

Désignér - mi tez sie tak stało nawet raz sie simka spaliła
a co do wrazen z gry to jest fajna ciekawa ,pzm\na wiele przygod miec ja mam juz 45 wspomnien z wakcji
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.09.2007, 07:38   #43
P_iotrek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

MNie nic nei zaskoczyło ani nie mam żadnych wrażen Wiedziałem większośc przed premierą...lecz zaskoczyło mnie to ze z ziemi mozna wykopac rzeczy np.wazon...
i jeszcze to ze wielka stopaprzynosi graty agd do domu
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.09.2007, 15:00   #44
Angie96
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

A ja uważam że KAŻDY dodatek daje to coś np. Jeśli mamy wszystie dodatk to :Mozemy zrobic rodzinke, gdzie będzie miała salon fryzjerski obok domu, latem jadą na wakacje, chodzą na studia a studenci na dyskoteki I mają np. kotka w domciu i jest weoło Aż za wesoło...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.09.2007, 19:01   #45
Gootek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

Klimat Podróży jest całkiem niezły. Co prawda odwiedziłem na razie tylko góry (na więcej nie miałem czasu), niemniej jednak podczas wyprawy "czuć" ducha biwaku. Mam nadzieję, że z pozostałymi otoczeniami sprawa wygląda podobnie.

Tworzenie rodziny... niby fajne zegarki, bransoletki, kolczyki, naszyjniki etc. Nie mogę jednak oprzeć sie wrażeniu, że jest ich nieco za mało. Brakuje jakichś fajnych kolczyków z czachami, pieszczoch na ręce, wisiorków z pentagramem etc. , a na to skrzycie liczyłem. Cóż... Fajnie by było, gdyby dodali możliwość wyboru pasków lub butów - te "doszyte" do ubrań nie są zbyt ciekawe.

Wspomnienia z wakacji - bardzo interesujący pomysł. Dzięki temu The Sims zyskuje...coś co nazywałby "elementami przygodówki". Zdobywanie wspomnień kojarzy mi się nieco z questami w RPGach. Aczkolwiek zastanawia mnie to dlaczego nie "wczepiono" owych wspomnień do systemu aspiracji. W końcu "Spotkać Wielką Stopę" może byc zarówno pamiątką z wakacji, jak i pragnieniem sima.

Największą wadą gry jest jej "krótkożywotność". Cztery Pory Roku w wielkim stopniu zmieniały The Sims, zaś Podróże tylko nieco rozszerzają świat simów. W końcu po odwiedzaniu wszystkich miejsc, mało kto będzie chciał wracać do nich po raz drugi. Jest to gra na "raz". Tak jak "Na Studiach".

Ogólnie rzecz ujmując jest to dodatek nader ciekawy - moim zdaniem plasuje się gdzieś pomiędzy CPR a NZ. Jak na razie dla mnie - 7/10.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.09.2007, 22:05   #46
nadii
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

Na początku trochę się napaliłem - nowy dodatek do the sims 2, łał!
Gdy odpaliłem dodatek pierwszy raz urzekło mnie już same logo.
Jak zawsze wszedłem do Miłowa i tu wiadomość! Abym przyporządkowała jakąś okolicę wakacyjną do mojego otoczenia, co prawda było ich trochę mało i bardzo brakowało mi zimowych pejzaży ale nie zrażony tym faktem dodałem trzy okolicę do Miłowa.
Odpaliłem swoją rodzinę i wywaliłem z niej matkę z dwójką niemowlaków (^^) i dzięki czemu miałem w końcu męskiego singla. Ucieszony podszedłem do telefonu i zamówiłem wakacje na wyspie - ciągle napalony na dodatek poleciałem na swoje pierwsze wakacje.
Oczywiście zameldowałem się w hotelu, który do złudzenia przypominał mi akademik ale nic. W pewnym momencie zauważyłem, iż klikając na trawię pojawiła się nowa opcja "kop w poszukiwaniu skarbów" (jadę z pamięci) - po paru minutach wykopałem 3 mapy prowadzące do tajemniczych lokacji i parę kamyków i kości. Z minuty na minutę i z wyspy na wyspę wakacje robiły się coraz nudniejsze - "misję" z tajemniczych lokacji co prawda fajne jednak nagrody już nie - jeszcze lalka voodoo to fajny pomysł lecz bardzo psujący grę (parę jej użyć i mam 30 bara-bara), historia starca była ... jak to powiedzieć ... przewidywalna - szkoda tylko, że nie można odczytać zwoju z legendą. Jednak przeraziła mnie ostatnie zadanie - przyjaźń z yeti, który był płci męskiej (wolał bym kobietę yeti). Inaczej mówiąc gra się szybko nudzi i myślę, że autorzy wyczuli to już na początku dlatego też pododawali takie coś jak 45 przeżyć z wakacji czy kombinacje różnych przedmiotów z wakacji na półkach (jeszcze tego nie oblukałem).

Podsumowując dodatek ten starcza na 1-2 dni zabawy, po tym czasie staje się nudnym rozszerzeniem nie wartym uwagi a za cenę prawię 80 zł to niezbyt zachęca, choć dodatek studia nadal jest po ok. 90 zł starcza na dłużej.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.09.2007, 17:34   #47
Camerio
 
Zarejestrowany: 06.02.2006
Skąd: -
Płeć: Mężczyzna
Postów: 418
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

Proszę nie zbaczać z dyskusji Dziękuję.
Camerio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.10.2007, 08:37   #48
Poziomka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

Magda nie można klikać na lustro ba jak klikne to nie moge mieć biżuteri i muszę lecieć na zakupy.
A ty Todd to musisz się rozglądnąć za taką szyjką no i wtedy na to klikasz.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023