Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 20.01.2005, 23:04   #21
35C4R00N
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Osioł
To chyba nie może być wina sprzętu.
Może!
Instalator ocenia możliwości sprzętu, i zapisuje w plikach *.ini pewne ograniczenia. Dla ograniczenia ilości gości których można zaprosić brane są pod uwagę procesor pamięć i karta graficzna. Wystarczy że jeden z tych elementów bedzie "za słaby" żeby ogólne możliwości kompa zostały zaklasyfikowane o szczebel niżej. Tak działają skrypty instalatora, ale można to obejść używając kodów (już ktoś podał).

Jednego tylko szukam odkąd mam grę, i nie mogę znaleźć ... ograniczenia wielkości rodziny. Pewnie że umiem zrobić większą (SimPe), ale to nie to ...
Musi być jakieś polecenie konsoli które zmienia tą magiczą "8" na inne wartości.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.01.2005, 23:42   #22
Angeo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja mam karte Radeon 9250 jakaś tam podwójna szybkość, Procesor 3 GHz. Maksymalnie w moich grach osiąga do 2,5 GHz i mam 512 RAM i moge chyba do 20 gości zaprosić teraz zainstalowałam nowy sterownik do karty i nawet mi się nie zacięły tzn raz bo z trybu budowania od razu kilklam w tryb rodziny naciskając na przyciski i zakłóciło to działanie gry. Mam nowy komputer i chodzi wiele lepiej mam teraz bardzo dobrą płyte główną i wpłynęła pozytywnie na działanie gry myśle że to też ma duży wpływ na to ilu gości możemy zaprosić . W każdym bądź razie teraz u mnie chodzą simy bez przeszkód(odpukać )
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2005, 07:49   #23
Madziuch
 
Zarejestrowany: 05.10.2004
Płeć: Kobieta
Postów: 432
Reputacja: 13
Domyślnie ...

Ja mam maksimum 4 osoby:/
Madziuch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2005, 09:35   #24
Blondi1989
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał viper_88
Masz za słaby komp i dlatego możesz zaprosić tylko 2 osoby... Istnieje kod na wybraną przez gracza maksymalną liczbę gości, ale ja go nie pamiętam...
Bez urazy ale co ma piernik(komputer) do wiatraka(liczby gości). To zależy od gry... :closedeye
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2005, 09:42   #25
Blondi1989
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał viper_88
Masz za słaby komp i dlatego możesz zaprosić tylko 2 osoby... Istnieje kod na wybraną przez gracza maksymalną liczbę gości, ale ja go nie pamiętam...
Bez urazy ale co ma piernik(komputer) do wiatraka(liczby gości). To zależy od gry... :closedeye
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2005, 10:30   #26
Artil
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja mam 7 osób ale to ze względu na słabą karte
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2005, 11:13   #27
Natka92
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Blondi1989
Bez urazy ale co ma piernik(komputer) do wiatraka(liczby gości). To zależy od gry... :closedeye
Cytat:
Napisał Sims0maniak
Może!
Instalator ocenia możliwości sprzętu, i zapisuje w plikach *.ini pewne ograniczenia. Dla ograniczenia ilości gości których można zaprosić brane są pod uwagę procesor pamięć i karta graficzna. Wystarczy że jeden z tych elementów bedzie "za słaby" żeby ogólne możliwości kompa zostały zaklasyfikowane o szczebel niżej. Tak działają skrypty instalatora, ale można to obejść używając kodów (już ktoś podał).

Jednego tylko szukam odkąd mam grę, i nie mogę znaleźć ... ograniczenia wielkości rodziny. Pewnie że umiem zrobić większą (SimPe), ale to nie to ...
Musi być jakieś polecenie konsoli które zmienia tą magiczą "8" na inne wartości.
Sims0maniak napisal to kilka postow wczesniej
jak dowiesz sie jak zmieniac liczbe osob w rodzinie to napisz o tym!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2005, 15:15   #28
viper_88
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Natka92
Sims0maniak napisal to kilka postow wczesniej
jak dowiesz sie jak zmieniac liczbe osob w rodzinie to napisz o tym!
Widocznie nie WSZYSCY czytają WSZYSTKIE posty (Mam na myśli Blondi1989)
Cytat:
Napisał Sims0maniak
Może!
Instalator ocenia możliwości sprzętu, i zapisuje w plikach *.ini pewne ograniczenia. Dla ograniczenia ilości gości których można zaprosić brane są pod uwagę procesor pamięć i karta graficzna. Wystarczy że jeden z tych elementów bedzie "za słaby" żeby ogólne możliwości kompa zostały zaklasyfikowane o szczebel niżej. Tak działają skrypty instalatora, ale można to obejść używając kodów (już ktoś podał).
Ale czy w takim razie istnieje jakaś określona maksymalna liczba gości?

Ps. ja podałem kod
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2005, 15:26   #29
35C4R00N
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał viper_88
Ale czy w takim razie istnieje jakaś określona maksymalna liczba gości?
Konsola nie przyjmie wartości większej niz 256 (jak wpiszesz po kodzie większą wartość to polecenie nie zostanie wykonane). Realnie to chyba pomiędzy 16 a 100. Widziałem gdzieś screen z ~100 Simów, nie mam pojęcia na jakim kompie zrobiony. Na tym którego używam teraz już przy 20 Simach grać się nie da ... czyli 4 osoby rodziny + 10 gości + 2 NPC (barman i tancerka - jest taki mod).
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2005, 15:38   #30
Erin91
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sims0maniak
Konsola nie przyjmie wartości większej niz 256 (jak wpiszesz po kodzie większą wartość to polecenie nie zostanie wykonane). Realnie to chyba pomiędzy 16 a 100. Widziałem gdzieś screen z ~100 Simów, nie mam pojęcia na jakim kompie zrobiony. Na tym którego używam teraz już przy 20 Simach grać się nie da ... czyli 4 osoby rodziny + 10 gości + 2 NPC (barman i tancerka - jest taki mod).
A jaki mod? Mógłbyś podać skad go masz? Ja mam 512 RAM i mogę 8 osób zaprosić. Chociaż kiedyś mi się zdarzyło że tylko 7, a było to w tej samej rodzince..
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023