Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 10.02.2005, 10:39   #11
Toxic
Guest
 
Postów: n/a
Smile

Miałem te głupi i przybiegł mi Mortimer i się drzeć zaczoł tak samo jakbym go przez teleskop pogdlądał
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 10.02.2005, 10:50   #12
Still
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Puv
A jaki to trzeba mieć charakter? Zrzędliwy?
Raczej żartobliwy :
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.02.2005, 11:25   #13
HoUse_BabY
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał truskafk4
a nie uzywalas czasem tej cudownej skrzynki na listy (lub kody boolProp) i opcji "make friends for me" ??? bo jesli tak to sprawa wyjasniona. gra tworzy przyjaciol na minimalnych punktach przyjazni (bodajze po 50pktow masz z osoba) i oni dzwonia (wszytskie 20 osob) gdzie jestes, czy cie porwali kosmici, itp.
No właśnie jej testowałam m.i.n. na belli ale u niej ta skrzynka nie działała Nie wiem jakim cudem nagle "poznała" wszystkich" jak ich nawet w kontaktach nie ma... oj, to chyba błąd w grze no nie? :\ eeech.. niepotrzebnie kombinowałam z tą skrzynką...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.02.2005, 12:11   #14
Like you
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał elaja2
też miałam taką opcję głupi telefon działa to na zasadzie nieszkodliwej zabawy i nie zauważylam aby pogorszyły się stosunki z osobą do której dzwoniono ,w grze jes mnóstwo fajnych zabaw głupi telefon,zabawa w wannie(do kąpieli),na kanapie,z krasnalami
a co można robić z krasnalami??? (można też żąglować PIŁECZKAMI)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.02.2005, 12:51   #15
vana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Simy, które mają mało punktów uprzejmości (czyli są zrzędliwe) mają opcję "głupi telefon". Gdy zadzwoni się tym sposobem do jednego sima tan po pewnym czasie przyjdzie zły i popchnie któregoś z domowników (twoich simów) i oczywiste jest, że po czymś takim obniżą się kontakty twojego sima z tym simem.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.02.2005, 17:06   #16
Zielono_oka
Guest
 
Postów: n/a
Cool

ten telefon to nic niezwykłeg Nerwus ma coś takiego, to zależy chyba od Lekkoducha bo jak miałam takiego faceta to on miał opcje głupi telefon i mógł siębawić w wannie A co do samego tele to po chwili przybiega ta osoba do której dzwoniłeś i jest wkurzona wchodzi do domu i się drze na ciebie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.02.2005, 18:18   #17
patryk997
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Miałem ostatnio coś takiego. Nerwus zadzwonił do tegokolesia, co rodzi kosmitę, a ten przybiegł do niego i na niego nakrzyczał, tak jak za podglądanie teleskopem. :]
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.02.2005, 18:25   #18
ania500
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja to miałam to zależy od charakteru i mam pytanie : czy można adoptować bliźniaki??
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.02.2005, 19:06   #19
R@fcio
Guest
 
Postów: n/a
Question

Bliźniaków chyba nie.
A jeszcze jedno pytanie, co oni robią z tymi krasnalami, i jakich potrzeba punktów charakteru :?:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.02.2005, 08:10   #20
HoUse_BabY
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zielono_oka
ten telefon to nic niezwykłeg Nerwus ma coś takiego, to zależy chyba od Lekkoducha bo jak miałam takiego faceta to on miał opcje głupi telefon i mógł siębawić w wannie A co do samego tele to po chwili przybiega ta osoba do której dzwoniłeś i jest wkurzona wchodzi do domu i się drze na ciebie
Każdy może się bawić w wannie przynajmniej u mnie...


Do R@fcia: Każdy może przecież rozwalić czy tam kopnąć kranslala Chyba że wszystkie moje simy mają podobny charakter
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Głupi SMOK! Harry The Sims 1: Rozszerzenia 21 18.08.2004 17:04
Głupi fan Olka@@ The Sims 1: Rozszerzenia 9 18.10.2003 12:20


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023